Karta atleta

Export do excelu
  • Dostál Radim
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: Univerzitní sportovní klub Praha
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.43 Praha – Podvinný Mlýn 08.10.2016
60 m 08.56 h Praha-Stromovka 03.02.2016
150 m 21.87 Praha-Eden 19.05.2016
150 m 20.92 h Praha-Stromovka 05.12.2015
300 m 52.03 Praha 11.06.2014
300 m 51.30 h Praha-Stromovka 11.02.2015
600 m 2:12.37 Praha 29.05.2014
800 m 2:44.50 Praha 04.06.2015
1000 m 3:17.84 Praha – Podvinný Mlýn 08.10.2016
60 m překážek 11.03 Praha 17.09.2015
středoškolský pohár 1205 Praha - Eden 02.10.2019
pětiboj 1301 Praha 28.09.2015
devítiboj 3664 Praha – Podvinný Mlýn 08.10.2016
čtyřboj 1233 Praha 04.06.2015
hod diskem 1kg 40.88 Praha - Kotlářka 21.06.2017
hod diskem 1,5kg 36.42 Praha - Eden 25.05.2018
hod kladivem 4kg 34.82 Praha - Stromovka 17.05.2017
hod kladivem 5kg 34.56 Praha - Vinohrady 11.05.2018
hod oštěpem 600g 34.31 Praha – Podvinný Mlýn 08.10.2016
hod oštěpem 700g 47.17 Praha - Eden 12.05.2018
hod kriketovým míčkem 53.35 Praha 28.09.2015
vrh koulí 3kg 11.77 Praha 17.09.2015
vrh koulí 3kg 09.83 h Praha-Stromovka 15.03.2015
vrh koulí 4kg 14.87 Praha - Eden 06.09.2017
vrh koulí 4kg 15.10 h Praha-Strahov 16.12.2017
vrh koulí 5kg 14.78 Praha - Eden 02.10.2019
vrh koulí 5kg 12.37 h Praha-Stromovka 23.01.2018
skok daleký 4.99 Praha – Podvinný Mlýn 08.10.2016
skok o tyči 2.07 Praha – Podvinný Mlýn 08.10.2016
skok vysoký 1.46 Praha-Kotlářka 24.05.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
středoškolský pohár 1205 Praha - Eden 02.10.2019
vrh koulí 5kg 14.78 Praha - Eden 02.10.2019
skok daleký 5.24 Praha - Eden 02.10.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
23.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) koule 5kg/Dci 10 Praha-Juliska 13.17
14.06.2018 1. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Dukla Praha) disk 1,5kg/Dci Praha - Juliska DNS
14.06.2018 1. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Dukla Praha) koule 5kg/Dci Praha - Juliska DNS
25.05.2018 Přebor Prahy juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (ASK Slavia Praha) koule 5kg/Dci Praha - Eden 13.42
25.05.2018 Přebor Prahy juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (ASK Slavia Praha) disk 1,5kg/Dci Praha - Eden 36.42
25.05.2018 Přebor Prahy juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (ASK Slavia Praha) oštěp 700g/Dci 4 Praha - Eden 45.33
22.05.2018 2. kolo Pražského poháru mládeže (PSK Olymp Praha, z.s.) oštěp 700g/Dci 9 Praha-Stromovka 41.07
22.05.2018 2. kolo Pražského poháru mládeže (PSK Olymp Praha, z.s.) koule 5kg/Dci Praha-Stromovka 12.42
12.05.2018 7. veřejné závody PAS - hod oštěpem (do 17 let) (ASK Slavia Praha) oštěp 700g/Dci 4 Praha - Eden 47.17
11.05.2018 Přebor Prahy v hodu kladivem všech kategorií (TJ Sokol Praha Královské Vinohrady) kladivo 5kg/Dci/F 5 Praha - Vinohrady 34.56
09.05.2018 1. kolo Pražského poháru mládeže (TJ Dukla Praha) disk 1,5kg/Dci 9 Praha - Juliska 28.89
09.05.2018 1. kolo Pražského poháru mládeže (TJ Dukla Praha) koule 5kg/Dci 5 Praha - Juliska 11.99
23.01.2018 4. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) koule 5kg/Dci Praha-Stromovka 12.37