Karta atleta

Export do excelu
  • Daniel Vaidiš
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: SKP Union Cheb - z.s.
  • Trenér: Tirala Petr
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2025
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    800 m 1400 912
    akt. 12.10.2021
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - 1 - - - 1 - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.82 h Praha - Strahov 11.02.2017
60 m 07.61 Karlovy Vary 01.05.2019
100 m 11.84 Stříbro 23.05.2020
150 m 17.81 h Praha - Stromovka 02.12.2017
150 m 17.82 Cheb 28.04.2018
200 m 23.74 h Praha - Strahov 11.01.2020
200 m 23.29 Plzeň 06.07.2021
300 m 37.59 h Praha-Strahov 16.12.2017
300 m 36.04 Domažlice 16.08.2020
400 m 49.84 České Budějovice 30.08.2020
400 m 50.25 h Praha - Stromovka 26.02.2021
500 m 1:07.21 Cheb 16.05.2020
600 m 1:22.79 Cheb 23.05.2021
800 m 1:54.63 Karpacz 20.09.2020
800 m 1:54.54 h Praha - Stromovka 30.01.2021
1000 m 2:47.29 h Praha - Stromovka 09.12.2017
1000 m 2:35.64 Stříbro 18.05.2021
1500 m 5:13.01 h Praha-Stromovka 05.12.2015
1500 m 4:30.89 Sokolov 31.05.2018
skok daleký 5.41 Nýřany 29.08.2018
vrh koulí 4kg 06.56 Karlovy Vary 08.06.2016
pohár rozhlasu 1423 Sokolov 31.05.2018
sprintérský trojboj 1883 Karlovy Vary 01.05.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.85 Karlovy Vary 01.05.2018
100 m 12.15 Plzeň 10.06.2018
150 m 17.82 Cheb 28.04.2018
200 m 24.31 h Praha - Stromovka 27.01.2018
200 m 24.24 Sušice 17.06.2018
300 m 37.17 Chodov 05.05.2018
400 m 52.35 h Praha - Strahov 13.01.2018
400 m 52.42 Nýřany 30.06.2018
500 m 1:09.59 Ostrov 08.05.2018
800 m 2:01.32 h Praha-Stromovka 04.02.2018
800 m 1:58.38 Praha-Juliska 24.06.2018
1000 m 2:41.04 Cheb 04.09.2018
1500 m 4:30.89 Sokolov 31.05.2018
skok daleký 5.41 Nýřany 29.08.2018
pohár rozhlasu 1423 Sokolov 31.05.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
22.09.2018 Baráž o postup do II. ligy mužů a žen v Čechách (TJ Baník Stříbro, spolek) 800 m/M/B01 6 Stříbro 2:07.55
22.09.2018 Baráž o postup do II. ligy mužů a žen v Čechách (TJ Baník Stříbro, spolek) 200 m/M/B04 1 Stříbro 24.38
08.09.2018 2. kolo přeboru Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) 400 m/Dci/F Písek 54.96
04.09.2018 Velká cena města Chebu (SKP Union Cheb) 1000 m/M/F 8 Cheb 2:41.04
29.08.2018 Malá cena AKM Viktoria Plzeň 2018 (AKM Viktoria Plzeň z.s.) skok daleký/M/F Nýřany 5.41
29.08.2018 Malá cena AKM Viktoria Plzeň 2018 (AKM Viktoria Plzeň z.s.) 150 m/M/B01 2 Nýřany 17.94
26.08.2018 4. kolo OMD mužů a žen Plzeňského a Karlovarského kraje (TJ Baník Stříbro, spolek) 200 m/M/B01 5 Stříbro 24.49
26.08.2018 4. kolo OMD mužů a žen Plzeňského a Karlovarského kraje (TJ Baník Stříbro, spolek) 400 m/M/B01 1 Stříbro 52.93
18.08.2018 53. ročník Chodská 1500, VC v běhu na 100m a Cena Jana Mazance na 300m (AC Domažlice) 100 m/M/R02 3 Domažlice 12.20
18.08.2018 53. ročník Chodská 1500, VC v běhu na 100m a Cena Jana Mazance na 300m (AC Domažlice) 100 m/Dci/F Domažlice 12.21
18.08.2018 53. ročník Chodská 1500, VC v běhu na 100m a Cena Jana Mazance na 300m (AC Domažlice) 300 m/Dci/B01 1 Domažlice 37.55
30.06.2018 3. kolo OMD mužů a žen (ATLETCLUB Nýřany, z.s.) 400 m/M/B01 1 Nýřany 52.42
30.06.2018 3. kolo OMD mužů a žen (ATLETCLUB Nýřany, z.s.) 200 m/M/B02 1 Nýřany 24.38
23.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) 800 m/Dci/R1 4 Praha-Juliska 1:59.59
24.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) 800 m/Dci/F 8 Praha-Juliska 1:58.38
17.06.2018 1. kolo OMD Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje – juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (TJ Sušice) 200 m/Dci/B01 3 Sušice 24.24
17.06.2018 1. kolo OMD Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje – juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (TJ Sušice) 800 m/Dci/F Sušice 2:00.31
10.06.2018 2. kolo OMD mužů a žen (AK ŠKODA Plzeň) 100 m/M/R03 1 Plzeň 12.24
10.06.2018 2. kolo OMD mužů a žen (AK ŠKODA Plzeň) 100 m/M/FA 4 Plzeň 12.15
10.06.2018 2. kolo OMD mužů a žen (AK ŠKODA Plzeň) 800 m/M Plzeň 2:02.32
02.06.2018 Mezinárodní mítink Oslava atletiky ke 100. výročí vzniku Československa (AK Škoda Plzeň) 800 m/M/F 8 Plzeň 2:03.45
31.05.2018 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Karlovarský, Kategorie III a IV (Mgr. Kaloudová Lenka , lenka.kaloudova@seznam.cz, 607915101) 1500 m/Žci Sokolov 4:30.89
31.05.2018 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Karlovarský, Kategorie III a IV (Mgr. Kaloudová Lenka , lenka.kaloudova@seznam.cz, 607915101) pohár rozhlasu/Žci 4 Sokolov 1423
31.05.2018 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Karlovarský, Kategorie III a IV (Mgr. Kaloudová Lenka , lenka.kaloudova@seznam.cz, 607915101) 60 m/Žci/B04 1 Sokolov 07.59
26.05.2018 Mistrovství Plzeňského,Karlovarského a Jihočeského kraje mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců,dorostenek (AC Domažlice) 800 m/Dci/F Domažlice 2:02.33
26.05.2018 Mistrovství Plzeňského,Karlovarského a Jihočeského kraje mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců,dorostenek (AC Domažlice) 400 m/Dci/B01 3 Domažlice 53.48
19.05.2018 1. kolo OMD mužů a žen (Plzeňská sportovní o.p.s.) 100 m/M/FB Nýřany 12.18
19.05.2018 1. kolo OMD mužů a žen (Plzeňská sportovní o.p.s.) 100 m/M/R01 4 Nýřany 12.27
19.05.2018 1. kolo OMD mužů a žen (Plzeňská sportovní o.p.s.) 1500 m/M/F 4 Nýřany 4:34.23
08.05.2018 Memoriál Miroslava Kitzbergera (TJ MDDM Ostrov) 500 m/M/F Ostrov 1:09.59
05.05.2018 27. ročník Chodovské tretry (ŠAK Chodov) 300 m/M/B02 1 Chodov 37.17
05.05.2018 27. ročník Chodovské tretry (ŠAK Chodov) 100 m/M/R03 Chodov DQ
01.05.2018 Prvomájové závody (SC Start Karlovy Vary) 1000 m/M/F Karlovy Vary 2:43.05
01.05.2018 Prvomájové závody (SC Start Karlovy Vary) 60 m/M/B06 1 Karlovy Vary 07.85
28.04.2018 Zahajovací závody na „Zlaté dráze“ (SKP Union Cheb) 500 m/M/F Cheb 1:10.43
28.04.2018 Zahajovací závody na „Zlaté dráze“ (SKP Union Cheb) 150 m/M/B02 2 Cheb 17.82
24.03.2018 Mistrovství ČR v přespolním běhu dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) Přespolní běh/Dci Dolní Dobrouč DNS
24.02.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 400 m/Dci 6 Ostrava 54.35
24.02.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 800 m/Dci/R2 5 Ostrava 2:05.06
03.02.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 400 m/Dci/B1 MS Praha-Stromovka 52.68
04.02.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/Dci/F MS Praha-Stromovka 2:01.32
27.01.2018 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (JKAS) 800 m/Dci/B01 MS Praha - Stromovka 2:02.89
27.01.2018 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (JKAS) 200 m/Dci/B08 MS Praha - Stromovka 24.31
20.01.2018 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (KKAS) 800 m/J/F Praha - Stromovka 2:03.61
13.01.2018 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) 400 m/Dci/B2 MS Praha - Strahov 52.35