Karta atleta

Export do excelu
  • Lenhart Ondřej
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: AK Šternberk z.s.
  • Trenér Miroslav Sadil
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2019
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 06.6 Šternberk 4.5.2017
60 m 07.54 Přerov 1.5.2018
60 m 07.46 h Olomouc 9.2.2019
100 m 12.14 Olomouc 25.4.2018
150 m 18.30 Šumperk 6.9.2017
150 m 17.94 h Ostrava 13.1.2018
200 m 23.88 Hranice 9.6.2018
200 m 23.56 h Ostrava 3.2.2018
300 m 37.31 Přerov 22.8.2018
300 m 37.69 h Ostrava 13.1.2018
400 m 51.60 Ostrava - Vítkovice 15.9.2018
400 m 51.95 h Ostrava - Vítkovice 5.2.2019
600 m 1:27.01 Přerov 22.8.2018
600 m 1:30.43 h Ostrava - Vítkovice 6.1.2018
800 m 2:05.40 Šumperk 25.8.2018
800 m 2:08.21 h Praha - Stromovka 4.3.2017
1000 m 3:03.59 Kolín 7.6.2016
1500 m 4.89 Šternberk ZŠ Dr. Hrubého 22.4.2016
1500 m 5:24.42 h Olomouc 11.3.2016
2000 m 7:01.29 Olomouc 30.5.2016
60 m překážek 12.27 Šumperk 14.10.2015
400 m překážek 63.24 Olomouc 19.5.2018
1500 m překážek 4:53.05 Břeclav 23.9.2017
sprintérský trojboj 2062 Přerov 1.5.2018
pohár rozhlasu 1125 Olomouc 23.5.2017
pětiboj 1595 Šumperk 14.10.2015
čtyřboj 2630 Šternberk 4.5.2017
hod diskem 1kg 22.33 Olomouc 30.5.2016
hod oštěpem 600g 34.84 Šumperk 17.9.2017
hod kriketovým míčkem 61.10 Šternberk 4.5.2017
vrh koulí 3kg 08.61 Hranice 9.6.2015
vrh koulí 4kg 08.41 Olomouc 10.5.2017
vrh koulí 4kg 08.87 h Olomouc 16.12.2016
skok daleký 5.44 Kobior 27.5.2017
skok daleký 5.37 h Olomouc 10.3.2017
skok vysoký 0 h Olomouc 12.2.2016
Přespolní běh 0:02:18 Frýdek-Místek 3.11.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.46 h Olomouc 9.2.2019
200 m 24.56 Ostrava - Vítkovice 5.5.2019
200 m 23.70 h Ostrava - Vítkovice 2.2.2019
300 m 37.92 Olomouc 21.8.2019
400 m 52.51 Vyškov 11.5.2019
400 m 51.95 h Ostrava - Vítkovice 5.2.2019
600 m 1:28.81 Olomouc 21.8.2019
800 m 2:05.70 Vyškov 11.5.2019
400 m překážek 64.07 Hranice 18.5.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
03.11.2018 Běžecký pohár OK 10 (AK Šternberk) Přespolní běh/Dci Frýdek-Místek 0:02:18
28.09.2018 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Opava) 200 m/Dci/B02 5 Opava 24.01
28.09.2018 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Opava) 400 m/Dci/B01 5 Opava 51.88
15.09.2018 3. kolo soutěže družstev mládeže (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m/Dci/B1 2 Ostrava - Vítkovice 51.60
15.09.2018 3. kolo soutěže družstev mládeže (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Dci/B1 7 Ostrava - Vítkovice 2:06.01
25.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) 400 m/M/B02 1 Šumperk 52.22
25.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) 800 m/M/F 6 Šumperk 2:05.40
22.08.2018 Přebor Olomouckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletický klub Olomouc z.s.) 300 m/M/B01 5 Přerov 37.31
22.08.2018 Přebor Olomouckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletický klub Olomouc z.s.) 600 m/M/F Přerov 1:27.01
10.07.2018 Meeting d´Estate 200 m/M/B4 2 Castelnovo Monti 24.50
30.06.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) 200 m/M/B02 2 Hranice 23.49
30.06.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) 400 m/M/B01 5 Hranice 53.37
09.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) 400 m/M/B01 3 Hranice 52.18
09.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) 200 m/M/B02 4 Hranice 23.88
26.05.2018 2. kolo soutěže družstev mládeže /dorost a junioři/ (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m/Dci/B03 Břeclav DNS
26.05.2018 2. kolo soutěže družstev mládeže /dorost a junioři/ (TJ Lokomotiva Břeclav) 400 m/Dci/B02 1 Břeclav 52.17
26.05.2018 2. kolo soutěže družstev mládeže /dorost a junioři/ (TJ Lokomotiva Břeclav) 200 m/Dci/B02 4 Břeclav 24.22
19.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (Atletický klub Olomouc z.s. ) 400 m/M/B1 6 Olomouc 52.29
19.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (Atletický klub Olomouc z.s. ) 400 m př./M/B1 4 Olomouc 63.24
19.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (Atletický klub Olomouc z.s. ) 200 m/M/B02 3 Olomouc 23.98
08.05.2018 XXXXVII. ročník Velké a Malé ceny města Olomouce (AK Olomouc) 400 m/M/B01 7 Olomouc 53.09
05.05.2018 1. kolo MMaS družstev dorostu a juniorů (AK Olomouc) 100 m/Dci/B03 1 Olomouc 11.79
05.05.2018 1. kolo MMaS družstev dorostu a juniorů (AK Olomouc) 200 m/Dci/B04 2 Olomouc 23.54
01.05.2018 Memoriál Jaroslava Králíka ve sprinterském trojboji (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) sprint. tr/M 18 Přerov 2062
01.05.2018 Memoriál Jaroslava Králíka ve sprinterském trojboji (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 60 m/M/B03 1 Přerov 07.54
01.05.2018 Memoriál Jaroslava Králíka ve sprinterském trojboji (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 100 m/M/B02 6 Přerov 11.85
01.05.2018 Memoriál Jaroslava Králíka ve sprinterském trojboji (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 200 m/M/B03 6 Přerov 24.13
25.04.2018 Přebor Univerzity Palackého v atletice (AK Olomouc) 400 m/Dci Olomouc 53.17
25.04.2018 Přebor Univerzity Palackého v atletice (AK Olomouc) 100 m/Dci Olomouc 12.14
24.03.2018 Mistrovství ČR v přespolním běhu dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) Přespolní běh/Dci 50 Dolní Dobrouč 16:42
24.02.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 400 m/Dci 4 Ostrava 53.26
08.02.2018 Athletics Indoor Ostrava I (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m/M/B2 2 Ostrava 52.71
03.02.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/Dci/B3 1 Ostrava 23.56
03.02.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m/Dci/B2 3 Ostrava 52.45
27.01.2018 Indoor Track & Field Vienna 400 m/M/B14 3 Vídeň 53.33
20.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m/Dci/B2 2 Ostrava 52.91
20.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/Dci/B3 3 Ostrava 24.18
13.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/M/B5 1 Ostrava 17.94
13.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m/M/B2 3 Ostrava 37.69
06.01.2018 Zahajovací závody mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 600 m/M/B1 10 Ostrava - Vítkovice 1:30.43
06.01.2018 Zahajovací závody mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m/Dci/B4 1 Ostrava - Vítkovice 38.26