Karta atleta

Export do excelu
  • Flekač Tomáš
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: AC Pardubice
  • Trenér Baar Pavel
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  •  
  •  
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.53 Litomyšl 28.07.2018
60 m 07.1 h Pardubice 19.01.2019
100 m 11.34 Opava 28.09.2018
150 m 17.65 h Praha - Stromovka 02.12.2017
200 m 23.70 Pardubice 04.05.2019
200 m 23.23 h Praha - Stromovka 23.02.2019
300 m 38.65 Litomyšl 18.06.2017
1000 m 3:34.65 Ústí nad Orlicí 30.09.2017
1000 m 3:36.89 h Ostrava 13.01.2018
60 m překážek 08.0 h Pardubice 19.01.2019
100 m překážek 13.64 Brno 26.06.2017
110 m překážek 14.15 Praha - Juliska 03.06.2019
200 m překážek 27.41 Ústí nad Orlicí 03.09.2017
sprintérský trojboj 2000 Litomyšl 05.08.2017
sedmiboj hala 3668 h Ostrava 13.01.2018
devítiboj 4183 Ústí nad Orlicí 30.09.2017
hod diskem 1kg 39.48 Litomyšl 18.06.2017
hod diskem 1,5kg 38.53 Ústí nad Orlicí 16.06.2018
hod oštěpem 600g 24.83 Ústí nad Orlicí 30.09.2017
vrh koulí 4kg 12.28 Litomyšl 29.07.2017
vrh koulí 5kg 09.46 h Ostrava 13.01.2018
skok daleký 6.10 Litomyšl 28.07.2018
skok daleký 5.55 h Jablonec nad Nisou 05.02.2017
skok o tyči 2.50 Ústí nad Orlicí 30.09.2017
skok o tyči 2.35 h Ostrava 13.01.2018
skok vysoký 1.60 Litomyšl 28.07.2018
skok vysoký 1.71 h Ostrava 13.01.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
28.09.2018 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Opava) 100 m/Dci/R01 5 Opava 11.34
28.09.2018 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Opava) 110 m př./Dci/B01 2 Opava 14.52
28.09.2018 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Opava) 100 m/Dci/FB Opava 11.49
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 110 m př./Dci/B01 4 Jablonec nad Nisou 14.81
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 100 m/Dci/R02 Jablonec nad Nisou NM
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 100 m/Dci/FA 5 Jablonec nad Nisou 11.48
26.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC Čáslav z.s.) 100 m/M/R02 3 Čáslav 11.93
26.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC Čáslav z.s.) 100 m/M/FB 4 Čáslav 11.79
18.08.2018 3. kolo KP družstev juniorstva a dorostu Pardubického, Královéhradeckého a Libereckého kraje (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 100 m/Dci/R02 1 Jablonec nad Nisou 11.54
18.08.2018 3. kolo KP družstev juniorstva a dorostu Pardubického, Královéhradeckého a Libereckého kraje (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 100 m/Dci/FA Jablonec nad Nisou 11.34
18.08.2018 3. kolo KP družstev juniorstva a dorostu Pardubického, Královéhradeckého a Libereckého kraje (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 110 m př./Dci Jablonec nad Nisou 14.64
28.07.2018 Jandíkův šestiboj (TJ Jiskra Litomyšl) 100 m/Dci Litomyšl DNS
28.07.2018 Jandíkův šestiboj (TJ Jiskra Litomyšl) 60 m/Dci Litomyšl 07.53
28.07.2018 Jandíkův šestiboj (TJ Jiskra Litomyšl) dálka/Dci Litomyšl 6.10
28.07.2018 Jandíkův šestiboj (TJ Jiskra Litomyšl) disk 1,5kg/Dci Litomyšl 35.63
28.07.2018 Jandíkův šestiboj (TJ Jiskra Litomyšl) koule 5kg/Dci Litomyšl NM
28.07.2018 Jandíkův šestiboj (TJ Jiskra Litomyšl) výška/Dci Litomyšl 1.60
30.06.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) 100 m/M/R01 3 Ústí nad Orlicí 11.47
30.06.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) 100 m/M/FB Ústí nad Orlicí 11.49
30.06.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) 200 m/M/B02 Ústí nad Orlicí DNS
23.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) disk 1,5kg/Dci 13 Praha-Juliska 36.82
16.06.2018 KP Open Pardubického a Královéhradeckého kraje mužů a žen a KP Pardubického kraje dorostenců a dorostenek (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí ) 200 m/Dci Ústí nad Orlicí 23.82
16.06.2018 KP Open Pardubického a Královéhradeckého kraje mužů a žen a KP Pardubického kraje dorostenců a dorostenek (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí ) disk 1,5kg/Dci Ústí nad Orlicí 38.53
16.06.2018 KP Open Pardubického a Královéhradeckého kraje mužů a žen a KP Pardubického kraje dorostenců a dorostenek (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí ) 100 m/Dci/F Ústí nad Orlicí 11.43
09.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda Pardubice z.s.) 100 m/M/R02 5 Pardubice 11.70
09.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda Pardubice z.s.) 200 m/M/B02 Pardubice DNS
26.05.2018 2. kolo krajského přeboru družstev dorostenek a juniorek, dorostenců a juniorů krajů Liberec, Hradec Králové a Pardubice (SK Nové Město nad Metují) 100 m/Dci/R01 4 Nové Město nad Metují 11.91
26.05.2018 2. kolo krajského přeboru družstev dorostenek a juniorek, dorostenců a juniorů krajů Liberec, Hradec Králové a Pardubice (SK Nové Město nad Metují) 100 m/Dci/FB Nové Město nad Metují 11.69
26.05.2018 2. kolo krajského přeboru družstev dorostenek a juniorek, dorostenců a juniorů krajů Liberec, Hradec Králové a Pardubice (SK Nové Město nad Metují) 200 m/Dci/B02 3 Nové Město nad Metují 24.34
20.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Litomyšl) 100 m/M/R03 2 Litomyšl 12.00
20.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Litomyšl) 100 m/M/FB Litomyšl DNS
13.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice, z.s.) sedmiboj h/Dci 7 Ostrava 3668
13.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Dci/B1 3 Ostrava 07.29
13.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Dci 9 Ostrava 5.45
13.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice, z.s.) koule 5kg/Dci 7 Ostrava 09.46
13.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice, z.s.) výška/Dci 3= Ostrava 1.71
13.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Dci/B1 3 Ostrava 08.54
13.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice, z.s.) tyč/Dci 9 Ostrava 2.35
13.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice, z.s.) 1000 m/Dci 12 Ostrava 3:36.89