Karta atleta

Export do excelu
  • Tichý Jan
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: AK Šternberk z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 06.75 Šternberk 21.5.2016
60 m 07.56 Brno 11.9.2017
60 m 07.70 h Olomouc 11.3.2016
100 m 11.70 Ostrava - Vítkovice 17.6.2018
150 m 17.81 Šumperk 17.9.2017
150 m 18.23 h Praha - Stromovka 4.3.2017
200 m 23.96 Břeclav 26.5.2018
300 m 39.26 Brno 11.9.2017
300 m 41.36 h Ostrava 3.2.2017
600 m 1:37.2 Šternberk 4.5.2017
1500 m 6:07.12 h Olomouc 11.3.2016
sprintérský trojboj 2065 Přerov 1.5.2018
pohár rozhlasu 0933 Olomouc 10.5.2017
čtyřboj 2493 Šternberk 4.5.2017
hod kriketovým míčkem 45.77 Šternberk 4.5.2017
skok daleký 5.06 Kolín 7.6.2016
skok daleký 5.16 h Olomouc 27.1.2017
Přespolní běh 4:47 Tyršovy sady Šternberk 23.4.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
15.09.2018 3. kolo soutěže družstev mládeže (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/Dci/B3 Ostrava - Vítkovice DNS
25.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) 100 m/M/B02 5 Šumperk 12.02
25.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) 200 m/M/B03 5 Šumperk 24.97
18.08.2018 Mítink Zlín 2018 (AK Zlín) 100 m/M/B03 7 Zlín 12.36
18.08.2018 Mítink Zlín 2018 (AK Zlín) 200 m/M/B03 5 Zlín 25.42
17.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 100 m/Dci/R01 5 Ostrava - Vítkovice 11.70
17.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/Dci/B02 3 Ostrava - Vítkovice 24.31
26.05.2018 2. kolo soutěže družstev mládeže /dorost a junioři/ (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m/Dci/B02 1 Břeclav 11.75
26.05.2018 2. kolo soutěže družstev mládeže /dorost a junioři/ (TJ Lokomotiva Břeclav) 200 m/Dci/B02 2 Břeclav 23.96
19.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (Atletický klub Olomouc z.s. ) 100 m/M/B03 1 Olomouc 11.79
19.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (Atletický klub Olomouc z.s. ) 200 m/M/B03 1 Olomouc 23.95
08.05.2018 XXXXVII. ročník Velké a Malé ceny města Olomouce (AK Olomouc) 100 m/M/F 6 Olomouc 11.90
08.05.2018 XXXXVII. ročník Velké a Malé ceny města Olomouce (AK Olomouc) 100 m/M/R02 4 Olomouc 11.82
08.05.2018 XXXXVII. ročník Velké a Malé ceny města Olomouce (AK Olomouc) 200 m/M/F Olomouc DNS
05.05.2018 1. kolo MMaS družstev dorostu a juniorů (AK Olomouc) 100 m/Dci/B02 2 Olomouc 11.76
05.05.2018 1. kolo MMaS družstev dorostu a juniorů (AK Olomouc) 200 m/Dci/B02 2 Olomouc 24.05
01.05.2018 Memoriál Jaroslava Králíka ve sprinterském trojboji (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) sprint. tr/M 16 Přerov 2065
01.05.2018 Memoriál Jaroslava Králíka ve sprinterském trojboji (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 60 m/M/B02 6 Přerov 07.53
01.05.2018 Memoriál Jaroslava Králíka ve sprinterském trojboji (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 100 m/M/B02 7 Přerov 11.85
01.05.2018 Memoriál Jaroslava Králíka ve sprinterském trojboji (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 200 m/M/B03 5 Přerov 24.13