Karta atleta

Export do excelu
  • Zýka Václav
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: SKP Union Cheb - z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.77 Karlovy Vary 1.5.2019
60 m 07.85 h Praha - Stromovka 26.1.2019
100 m 12.17 Kladno 14.7.2018
150 m 18.37 Cheb 27.4.2019
150 m 19.31 h Praha - Stromovka 2.12.2017
200 m 24.56 Písek 25.5.2019
200 m 24.77 h Praha - Strahov 20.1.2019
300 m 38.44 Cheb 27.4.2019
400 m 53.99 Písek 25.5.2019
400 m 55.99 h Praha - Stromovka 26.1.2019
sprintérský trojboj 1357 Karlovy Vary 1.5.2017
vrh koulí 4kg 09.13 Sokolov 22.5.2017
skok daleký 5.52 Písek 25.5.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.77 Karlovy Vary 1.5.2019
60 m 07.85 h Praha - Stromovka 26.1.2019
100 m 12.27 Nýřany 22.6.2019
150 m 18.37 Cheb 27.4.2019
200 m 24.56 Písek 25.5.2019
200 m 24.77 h Praha - Strahov 20.1.2019
300 m 38.44 Cheb 27.4.2019
400 m 53.99 Písek 25.5.2019
400 m 55.99 h Praha - Stromovka 26.1.2019
skok daleký 5.52 Písek 25.5.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
25.09.2018 XXXIII. ročník Memoriálu Hany Trejbalové, X. ročník memoriálu Jarise Alexy (Athletic club Mariánské Lázně, z.s.) 400 m/M/B02 2 Mariánské Lázně 55.75
25.09.2018 XXXIII. ročník Memoriálu Hany Trejbalové, X. ročník memoriálu Jarise Alexy (Athletic club Mariánské Lázně, z.s.) 100 m/M/B02 2 Mariánské Lázně 12.41
22.09.2018 Baráž o postup do II. ligy mužů a žen v Čechách (TJ Baník Stříbro, spolek) 400 m/M/B03 3 Stříbro 55.75
22.09.2018 Baráž o postup do II. ligy mužů a žen v Čechách (TJ Baník Stříbro, spolek) 200 m/M/B05 3 Stříbro 25.20
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 100 m/Dci/R03 6 Jablonec nad Nisou 12.35
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 200 m/Dci/B02 7 Jablonec nad Nisou 24.70
08.09.2018 2. kolo přeboru Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) 100 m/Dci/FB Písek 12.36
08.09.2018 2. kolo přeboru Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) 100 m/Dci/R02 4 Písek 12.44
08.09.2018 2. kolo přeboru Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) 400 m/Dci/F 5 Písek 57.72
29.08.2018 Malá cena AKM Viktoria Plzeň 2018 (AKM Viktoria Plzeň z.s.) 60 m/M/B03 1 Nýřany 07.86
29.08.2018 Malá cena AKM Viktoria Plzeň 2018 (AKM Viktoria Plzeň z.s.) 150 m/M/B02 2 Nýřany 18.44
29.08.2018 Malá cena AKM Viktoria Plzeň 2018 (AKM Viktoria Plzeň z.s.) 100 m/M/F 4 Nýřany 12.56
26.08.2018 4. kolo OMD mužů a žen Plzeňského a Karlovarského kraje (TJ Baník Stříbro, spolek) 100 m/M/FA 6 Stříbro 12.26
26.08.2018 4. kolo OMD mužů a žen Plzeňského a Karlovarského kraje (TJ Baník Stříbro, spolek) 100 m/M/R03 3 Stříbro 12.18
26.08.2018 4. kolo OMD mužů a žen Plzeňského a Karlovarského kraje (TJ Baník Stříbro, spolek) 200 m/M/B02 1 Stříbro 25.08
18.08.2018 53. ročník Chodská 1500, VC v běhu na 100m a Cena Jana Mazance na 300m (AC Domažlice) 300 m/Dci/B02 2 Domažlice 39.57
18.08.2018 53. ročník Chodská 1500, VC v běhu na 100m a Cena Jana Mazance na 300m (AC Domažlice) 100 m/Dci/F 4 Domažlice 12.36
18.08.2018 53. ročník Chodská 1500, VC v běhu na 100m a Cena Jana Mazance na 300m (AC Domažlice) 100 m/M/R01 6 Domažlice 12.49
14.07.2018 Kladno hází a Kladenské memoriály (A.C. TEPO Kladno) 200 m/M/B04 3 Kladno 24.77
14.07.2018 Kladno hází a Kladenské memoriály (A.C. TEPO Kladno) 100 m/M/B02 4 Kladno 12.17
30.06.2018 3. kolo OMD mužů a žen (ATLETCLUB Nýřany, z.s.) 100 m/M/R01 4 Nýřany 12.55
30.06.2018 3. kolo OMD mužů a žen (ATLETCLUB Nýřany, z.s.) 100 m/M/FB Nýřany 12.57
30.06.2018 3. kolo OMD mužů a žen (ATLETCLUB Nýřany, z.s.) 200 m/M/B02 5 Nýřany 25.48
17.06.2018 1. kolo OMD Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje – juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (TJ Sušice) 100 m/Dci/FB Sušice 12.30
17.06.2018 1. kolo OMD Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje – juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (TJ Sušice) 400 m/Dci/F Sušice 55.80
17.06.2018 1. kolo OMD Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje – juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (TJ Sušice) 200 m/Dci/B02 4 Sušice 24.85
17.06.2018 1. kolo OMD Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje – juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (TJ Sušice) 100 m/Dci/R01 3 Sušice 12.40
10.06.2018 2. kolo OMD mužů a žen (AK ŠKODA Plzeň) 100 m/M/R03 4 Plzeň 12.63
10.06.2018 2. kolo OMD mužů a žen (AK ŠKODA Plzeň) 200 m/M/B02 2 Plzeň 24.94
10.06.2018 2. kolo OMD mužů a žen (AK ŠKODA Plzeň) 100 m/M/FB 6 Plzeň 12.32
02.06.2018 Mezinárodní mítink Oslava atletiky ke 100. výročí vzniku Československa (AK Škoda Plzeň) 400 m/M/F 6 Plzeň 57.38
26.05.2018 Mistrovství Plzeňského,Karlovarského a Jihočeského kraje mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců,dorostenek (AC Domažlice) 100 m/Dci/F 8 Domažlice 12.33
26.05.2018 Mistrovství Plzeňského,Karlovarského a Jihočeského kraje mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců,dorostenek (AC Domažlice) 200 m/Dci/B02 4 Domažlice 24.97
26.05.2018 Mistrovství Plzeňského,Karlovarského a Jihočeského kraje mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců,dorostenek (AC Domažlice) 400 m/Dci/B02 2 Domažlice 55.64
26.05.2018 Mistrovství Plzeňského,Karlovarského a Jihočeského kraje mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců,dorostenek (AC Domažlice) 100 m/Dci/R01 5 Domažlice 12.29
19.05.2018 1. kolo OMD mužů a žen (Plzeňská sportovní o.p.s.) 200 m/M/B02 3 Nýřany 25.04
19.05.2018 1. kolo OMD mužů a žen (Plzeňská sportovní o.p.s.) 400 m/M/B01 1 Nýřany 55.86
08.05.2018 Memoriál Miroslava Kitzbergera (TJ MDDM Ostrov) 100 m/M/B03 4 Ostrov 12.20
08.05.2018 Memoriál Miroslava Kitzbergera (TJ MDDM Ostrov) 60 m/M/B02 4 Ostrov 07.88
05.05.2018 27. ročník Chodovské tretry (ŠAK Chodov) 300 m/M/B03 3 Chodov 39.52
05.05.2018 27. ročník Chodovské tretry (ŠAK Chodov) 100 m/M/R02 4 Chodov 12.31
01.05.2018 Prvomájové závody (SC Start Karlovy Vary) 100 m/M/B02 3 Karlovy Vary 12.48
01.05.2018 Prvomájové závody (SC Start Karlovy Vary) 200 m/M/B03 3 Karlovy Vary 25.08
01.05.2018 Prvomájové závody (SC Start Karlovy Vary) 60 m/M/B04 3 Karlovy Vary 07.98
28.04.2018 Zahajovací závody na „Zlaté dráze“ (SKP Union Cheb) 60 m/M/B06 2 Cheb 07.93
28.04.2018 Zahajovací závody na „Zlaté dráze“ (SKP Union Cheb) 150 m/M/B02 4 Cheb 18.63
27.01.2018 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (JKAS) 60 m/Dci/R06 MS Praha - Stromovka 08.10
27.01.2018 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (JKAS) 200 m/Dci/B09 MS Praha - Stromovka 25.08
20.01.2018 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (KKAS) 200 m/Dci/B5 1 Praha - Stromovka 25.40
20.01.2018 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (KKAS) 60 m/Dci/B4 2 Praha - Stromovka 08.08
13.01.2018 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Dci/R2 MS Praha - Strahov 08.22