Karta atleta

Export do excelu
  • Stehno Roman
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: AC Čáslav z.s.
  • Trenér Jana Červenková
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.63 Čáslav 25.09.2019
60 m 07.79 h Praha - Strahov 12.01.2019
100 m 12.08 Kolín 08.05.2019
150 m 18.79 Kladno 21.05.2017
150 m 19.52 h Praha - Strahov 05.02.2017
200 m 24.20 Kladno 04.05.2019
200 m 25.13 h Praha - Strahov 11.02.2018
300 m 40.51 Vlašim 05.05.2017
300 m 39.33 h Bratislava 26.01.2019
400 m 52.41 Kolín 07.10.2019
400 m 54.37 h Praha - Stromovka 23.02.2019
600 m 1:49.88 Kolín 12.06.2015
800 m 2:04.39 Kolín 08.05.2018
800 m 2:07.54 h Ostrava 24.02.2018
1000 m 3:28.61 Vlašim 13.09.2015
1500 m 4:58.12 Kolín 24.05.2017
60 m překážek 12.65 Vlašim 05.09.2015
sprintérský trojboj 1623 Litomyšl 05.08.2017
pohár rozhlasu 1564 Kolín 24.05.2017
středoškolský pohár 1374 Čáslav 25.09.2019
pětiboj 1297 Vlašim 05.09.2015
vrhačský trojboj 0721 Čáslav 15.10.2017
čtyřboj 1153 Kolín 23.08.2015
hod diskem 1kg 17.90 Čáslav 15.10.2017
hod oštěpem 600g 17.14 Čáslav 15.10.2017
hod kriketovým míčkem 37.71 Kolín 23.08.2015
vrh koulí 4kg 07.97 Čáslav 15.10.2017
skok daleký 4.80 Ústí nad Orlicí 20.08.2016
skok daleký 3.61 h Praha-Strahov 12.01.2014
trojskok 10.82 Čáslav 12.10.2018
skok vysoký 1.50 Čáslav 14.10.2016
skok vysoký 1.40 h Čáslav 22.12.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.63 Čáslav 25.09.2019
60 m 07.79 h Praha - Strahov 12.01.2019
100 m 12.08 Kolín 08.05.2019
200 m 24.20 Kladno 04.05.2019
300 m 39.33 h Bratislava 26.01.2019
400 m 52.41 Kolín 07.10.2019
400 m 54.37 h Praha - Stromovka 23.02.2019
800 m 2:09.45 h Praha - Stromovka 20.01.2019
středoškolský pohár 1374 Čáslav 25.09.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
12.10.2018 Oddílové závody ve skoku o tyči a trojskoku (AC Čáslav z.s.) trojskok/Dci 5 Čáslav 10.82
10.10.2018 Oddílové závody ve skoku dalekém (AC Čáslav z.s.) dálka/Dci 6 Čáslav 4.91
03.10.2018 Krajské finále SAP - Středočeský kraj (Mgr. Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) strPohar/Dci 21 Kolín 1281
03.10.2018 Krajské finále SAP - Středočeský kraj (Mgr. Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) 400 m/Dci/B02 2 Kolín 53.96
03.10.2018 Krajské finále SAP - Středočeský kraj (Mgr. Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) 60 m/Dci/B04 5 Kolín 07.73
28.09.2018 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Opava) 800 m/Dci/F 7 Opava 2:05.92
20.09.2018 Okresní kolo SAP - Kutná Hora (Mgr. Tomáš Franc, franctomas@seznam.cz, ) strPohar/Dci 11 Atletický stadion Čáslav 1275
20.09.2018 Okresní kolo SAP - Kutná Hora (Mgr. Tomáš Franc, franctomas@seznam.cz, ) 400 m/Dci Atletický stadion Čáslav 53.9
20.09.2018 Okresní kolo SAP - Kutná Hora (Mgr. Tomáš Franc, franctomas@seznam.cz, ) 60 m/Dci Atletický stadion Čáslav 07.5
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 800 m/Dci/F 7 Jablonec nad Nisou 2:08.56
29.08.2018 3. kolo KP Středočeského kraje družstev mládeže (TJ Spartak Vlašim) 400 m/Dci/B02 5 Vlašim 54.75
29.08.2018 3. kolo KP Středočeského kraje družstev mládeže (TJ Spartak Vlašim) 800 m/Dci/F 5 Vlašim 2:08.35
26.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC Čáslav z.s.) 400 m/M/B04 3 Čáslav 55.30
26.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC Čáslav z.s.) 200 m/M/B03 4 Čáslav 25.18
30.06.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) 400 m/M/B03 3 Ústí nad Orlicí 55.20
30.06.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) 200 m/M/B02 4 Ústí nad Orlicí 24.67
23.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) 800 m/Dci/R3 8 Praha-Juliska 2:08.85
09.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda Pardubice z.s.) 400 m/M/B03 3 Pardubice 54.19
09.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda Pardubice z.s.) 200 m/M/B02 7 Pardubice 25.26
06.06.2018 2. kolo KP Středočeského kraje družstev mládeže (TJ Sokol Kolín-atletika) 400 m/Dci/B02 1 Kolín 54.31
06.06.2018 2. kolo KP Středočeského kraje družstev mládeže (TJ Sokol Kolín-atletika) 800 m/Dci/F 4 Kolín 2:09.44
26.05.2018 KP jednotlivců M, Ž, Jci, Jky, Dci, Dky (A. C. TEPO Kladno) 200 m/Dci/B03 2 Kladno 24.62
26.05.2018 KP jednotlivců M, Ž, Jci, Jky, Dci, Dky (A. C. TEPO Kladno) 400 m/Dci/B02 2 Kladno 54.42
20.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Litomyšl) 800 m/M/B02 7 Litomyšl 2:07.94
20.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Litomyšl) 400 m/M 5 Litomyšl 55.47
08.05.2018 Youth Athletics – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín – atletika) 800 m/Dci/F Kolín 2:04.39
05.05.2018 I. kolo KP Středočeského kraje družstev mládeže (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 800 m/Dci/F 4 Stará Boleslav 2:08.61
01.05.2018 Polabské závody a Středočeský pohár smíšených družstev mužů a žen (TJ Sokol Kolín – atletika) 400 m/M 5 Kolín 54.75
24.02.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 800 m/Dci/R3 7 Ostrava 2:07.54
11.02.2018 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň 200 m/M/B02 3 Praha - Strahov 25.13
03.02.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Dci/B2 1 Ostrava 2:10.35
20.01.2018 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (KKAS) 60 m/Dci/B2 MS Praha - Stromovka 08.00
20.01.2018 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (KKAS) 800 m/J/F MS Praha - Stromovka 2:12.41
13.01.2018 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) 800 m/Dci/F 5 Praha - Strahov 2:17.10