Karta atleta

Export do excelu
  • Špilháček Michal
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Opava
  • Trenér Vladimír Hanák
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.40 h Opava 15.02.2018
60 m 08.64 h Opava 06.01.2019
60 m překážek 12.40 h Opava 21.02.2017
pohár rozhlasu 0712 Kladno 06.06.2017
středoškolský pohár 0650 Ostrava 18.09.2019
hod břemenem 12kg 19.87 Pardubice 10.03.2019
hod diskem 1kg 47.33 Břeclav 23.09.2017
hod diskem 1,5kg 45.29 Vyškov 11.05.2019
hod diskem 1,75kg 36.94 Plzeň 28.09.2019
hod diskem 2kg 32.84 Uherské Hradiště 22.06.2019
hod kladivem 4kg 56.72 Varaždin 30.09.2017
hod kladivem 5kg 68.15 Olomouc 25.05.2019
hod kladivem 6kg 52.43 Plzeň 28.09.2019
hod kladivem 7,26kg 50.47 Uherské Hradiště 22.06.2019
hod oštěpem 500g 27.68 Opava 15.08.2015
hod oštěpem 600g 33.38 Opava 22.04.2017
hod oštěpem 700g 40.60 Opava 28.04.2018
hod kriketovým míčkem 37.97 Znojmo 04.10.2015
vrh koulí 3kg 11.43 Znojmo 04.10.2015
vrh koulí 3kg 13.38 h Opava 19.12.2015
vrh koulí 4kg 13.74 Kladno 06.06.2017
vrh koulí 4kg 12.85 h Ostrava 03.02.2017
vrh koulí 5kg 13.84 Olomouc 25.05.2019
vrh koulí 5kg 13.16 h Ostrava - Vítkovice 12.01.2019
vrh koulí 7,26kg 09.88 Hranice 09.06.2018
skok daleký 4.45 h Opava 07.01.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
29.09.2018 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen na Moravě a ve Slezsku (SK Hranice, z.s.) disk 2kg/M 15 Hranice 28.76
29.09.2018 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen na Moravě a ve Slezsku (SK Hranice, z.s.) kladivo 7,26kg/M Hranice 46.87
29.09.2018 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen na Moravě a ve Slezsku (SK Hranice, z.s.) koule 7,26kg/M 18 Hranice 09.31
28.09.2018 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Opava) kladivo 5kg/Dci Opava 56.60
28.09.2018 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Opava) disk 1,5kg/Dci 7 Opava 37.05
28.09.2018 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Opava) koule 5kg/Dci 12 Opava 11.37
15.09.2018 3. kolo soutěže družstev mládeže (SSK Vítkovice, z.s.) koule 5kg/Dci/F 8 Ostrava - Vítkovice 11.66
15.09.2018 3. kolo soutěže družstev mládeže (SSK Vítkovice, z.s.) disk 1,5kg/Dci/F 4 Ostrava - Vítkovice 36.19
15.09.2018 3. kolo soutěže družstev mládeže (SSK Vítkovice, z.s.) kladivo 5kg/Dci/F Ostrava - Vítkovice 57.46
01.09.2018 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) kladivo 7,26kg/U23M 10 Ostrava 42.99
25.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) kladivo 7,26kg/M/F Šumperk 45.69
25.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) disk 2kg/M/F 10 Šumperk 30.40
25.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) koule 7,26kg/M/F 13 Šumperk 08.79
18.08.2018 Velká cena Sokola Opava - 68.ročník (TJ Sokol Opava) koule 5kg/Dci Opava 12.13
18.08.2018 Velká cena Sokola Opava - 68.ročník (TJ Sokol Opava) disk 1,5kg/Dci Opava 39.47
18.08.2018 Velká cena Sokola Opava - 68.ročník (TJ Sokol Opava) kladivo 5kg/Dci Opava 55.28
18.08.2018 Velká cena Sokola Opava - 68.ročník (TJ Sokol Opava) oštěp 700g/Dci Opava 36.02
07.08.2018 6. Sokolské úterý (TJ Sokol Opava) kladivo 5kg/Dci Opava 55.14
07.08.2018 6. Sokolské úterý (TJ Sokol Opava) disk 1,5kg/Dci Opava 35.63
30.06.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) disk 2kg/M/F 9 Hranice 26.70
30.06.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) kladivo 7,26kg/M/F Hranice 39.57
30.06.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) koule 7,26kg/M/F 11 Hranice 09.46
23.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) disk 1,5kg/Dci 11 Praha-Juliska 38.35
23.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) kladivo 5kg/Dci 4 Praha-Juliska 56.06
17.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) kladivo 5kg/Dci/F Ostrava - Vítkovice 56.42
17.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) koule 5kg/Dci/F 8 Ostrava - Vítkovice 12.18
17.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) disk 1,5kg/Dci/F 8 Ostrava - Vítkovice 37.08
12.06.2018 Republikové finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou koule 4kg/Žci Olomouc 13.08
12.06.2018 Republikové finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou poharR/Žci 36 Olomouc 0672
09.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) koule 7,26kg/M/F 10 Hranice 09.88
09.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) kladivo 7,26kg/M/F Hranice 41.90
09.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) disk 2kg/M/F 10 Hranice 29.94
05.06.2018 3. Sokolské úterý (TJ Sokol Opava) disk 1,5kg/Dci Opava 32.67
29.05.2018 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Moravskoslezský, Kategorie III a IV (Jana Gellnerová, jana.gellnerova@seznam.cz) koule 4kg/Žci Opava 13.56
29.05.2018 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Moravskoslezský, Kategorie III a IV (Jana Gellnerová, jana.gellnerova@seznam.cz) poharR/Žci 27 Opava 0701
26.05.2018 2. kolo soutěže družstev mládeže /dorost a junioři/ (TJ Lokomotiva Břeclav) disk 1,5kg/Dci Břeclav 39.23
26.05.2018 2. kolo soutěže družstev mládeže /dorost a junioři/ (TJ Lokomotiva Břeclav) koule 5kg/Dci 6 Břeclav 12.08
26.05.2018 2. kolo soutěže družstev mládeže /dorost a junioři/ (TJ Lokomotiva Břeclav) kladivo 5kg/Dci Břeclav 56.66
20.05.2018 2. Krajský vrhačský pohár mládeže MSK 2018 (Atletika Poruba) disk 1,5kg/Dci 4 Ostrava-Martinov 34.50
20.05.2018 2. Krajský vrhačský pohár mládeže MSK 2018 (Atletika Poruba) kladivo 5kg/Dci Ostrava-Martinov 53.26
20.05.2018 2. Krajský vrhačský pohár mládeže MSK 2018 (Atletika Poruba) oštěp 700g/Dci 5 Ostrava-Martinov 36.89
20.05.2018 2. Krajský vrhačský pohár mládeže MSK 2018 (Atletika Poruba) koule 5kg/Dci 4 Ostrava-Martinov 12.40
19.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (Atletický klub Olomouc z.s. ) koule 7,26kg/M 13 Olomouc 09.85
19.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (Atletický klub Olomouc z.s. ) disk 2kg/M 11 Olomouc 28.16
19.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (Atletický klub Olomouc z.s. ) kladivo 7,26kg/M Olomouc 43.61
15.05.2018 II. Sokolské úterý (TJ Sokol Opava) kladivo 5kg/Dci Opava 52.10
15.05.2018 II. Sokolské úterý (TJ Sokol Opava) disk 1,5kg/Dci 5 Opava 28.17
15.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Opava Kategorie IV (Škrabal Jan, jskrabal@zsenglisova.cz, 606616997) koule 4kg/Žci Opava - Tyršův stadion 12.96
05.05.2018 1. kolo MMaS družstev dorostu a juniorů (AK Olomouc) koule 5kg/Dci 8 Olomouc 11.86
05.05.2018 1. kolo MMaS družstev dorostu a juniorů (AK Olomouc) disk 1,5kg/Dci 5 Olomouc 37.09
05.05.2018 1. kolo MMaS družstev dorostu a juniorů (AK Olomouc) kladivo 5kg/Dci Olomouc 56.14
28.04.2018 Krajský vrhačský pohár mládeže (TJ Sokol Opava) kladivo 5kg/Dci Opava 52.44
28.04.2018 Krajský vrhačský pohár mládeže (TJ Sokol Opava) koule 5kg/Dci Opava 11.28
28.04.2018 Krajský vrhačský pohár mládeže (TJ Sokol Opava) oštěp 700g/Dci 4 Opava 40.60
28.04.2018 Krajský vrhačský pohár mládeže (TJ Sokol Opava) disk 1,5kg/Dci Opava 36.91
17.04.2018 I. Sokolské úterý (TJ Sokol Opava) disk 1,5kg/Dci Opava 35.19
17.04.2018 I. Sokolské úterý (TJ Sokol Opava) koule 5kg/Dci Opava 11.98
07.04.2018 Velikonoční házení Ostrava (Atletika Poruba z.s.) kladivo 5kg/Dci Ostrava-Martinov 53.79
07.04.2018 Velikonoční házení Ostrava (Atletika Poruba z.s.) disk 1,5kg/Dci Ostrava-Martinov 38.21
15.02.2018 Halové přebory ZŠ Englišova (TJ Sokol Opava) 50 m/Dci/B02 2 Opava 07.40
15.02.2018 Halové přebory ZŠ Englišova (TJ Sokol Opava) 60 m/Dci/B02 2 Opava 08.90
15.02.2018 Halové přebory ZŠ Englišova (TJ Sokol Opava) 60 m př./Dci/B02 3 Opava 12.72
03.02.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) koule 5kg/Dci/F 9 Ostrava 11.59
27.01.2018 Župní přebor (tyč,koule) (TJ Sokol Opava) koule 5kg/Dci Opava 11.92
20.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) koule 5kg/Dci 9 Ostrava 11.19
07.01.2018 Župní přebor - sprinty,dálka (TJ Sokol Opava) 60 m/Dci/FA Opava 08.71
07.01.2018 Župní přebor - sprinty,dálka (TJ Sokol Opava) dálka/M 10 Opava 4.45
07.01.2018 Župní přebor - sprinty,dálka (TJ Sokol Opava) 60 m/Dci/R02 2 Opava 08.66
06.01.2018 Slezská laťka (TJ Sokol Opava) koule 5kg/Dci Opava 10.71