Karta atleta

Export do excelu
  • John Jakub
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: SK Jeseniova
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.19 Praha-Eden 19.5.2016
60 m 08.34 h Praha-Stromovka 3.2.2018
100 m 12.37 Praha - Juliska 12.10.2019
150 m 18.94 Praha - Eden 3.5.2019
150 m 23.43 h Praha-Stromovka 13.1.2016
200 m 25.21 Praha - Juliska 29.8.2019
200 m 25.85 h Praha - Stromovka 2.2.2019
300 m 40.61 Praha - Eden 7.5.2019
400 m 56.24 Praha - Juliska 12.10.2019
400 m 59.43 h Praha - Stromovka 2.2.2019
600 m 2:10.10 Praha 14.5.2015
800 m 2:18.53 Praha - Juliska 14.6.2018
1500 m 5:04.50 Praha - Stromovka 12.6.2019
3000 m 11:13.56 Praha - Děkanka 15.5.2019
3000 m 12:47.61 h Praha - Stromovka 15.2.2017
60 m překážek 11.58 Praha 28.9.2015
60 m překážek 11.26 h Praha - Strahov 22.2.2017
100 m překážek 16.43 Praha - Juliska 6.9.2017
110 m překážek 16.67 Praha - Juliska 12.10.2019
200 m překážek 31.75 Praha - Děkanka 14.6.2017
300 m překážek 43.23 Praha - Eden 7.5.2019
400 m překážek 62.59 Bílina 18.5.2019
pětiboj 1024 Praha 28.9.2015
desetiboj 4506 Praha - Juliska 12.10.2019
hod diskem 1kg 25.60 Praha - Juliska 6.9.2017
hod diskem 1,5kg 24.32 Praha - Juliska 12.10.2019
hod diskem 1,75kg 20.59 Praha - Přátelství 6.9.2018
hod kladivem 4kg 18.36 Praha - Vinohrady 7.6.2017
hod oštěpem 600g 21.17 Praha - Podvinný mlýn 17.5.2017
hod oštěpem 700g 22.45 Praha - Juliska 12.10.2019
hod kriketovým míčkem 39.20 Praha 14.5.2015
vrh koulí 4kg 05.81 Praha-Děkanka 25.4.2016
vrh koulí 4kg 07.57 h Praha - Strahov 22.2.2017
vrh koulí 5kg 09.58 Praha - Juliska 12.10.2019
skok daleký 5.38 Praha - Juliska 12.10.2019
skok daleký 3.69 h Praha-Juliska 7.1.2016
skok o tyči 2.60 Praha - Juliska 12.10.2019
skok vysoký 1.60 Praha - Juliska 12.10.2019
Přespolní běh 0:10:38 Praha - Vítkov 27.3.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
100 m 12.37 Praha - Juliska 12.10.2019
150 m 18.94 Praha - Eden 3.5.2019
200 m 25.21 Praha - Juliska 29.8.2019
200 m 25.85 h Praha - Stromovka 2.2.2019
300 m 40.61 Praha - Eden 7.5.2019
400 m 56.24 Praha - Juliska 12.10.2019
400 m 59.43 h Praha - Stromovka 2.2.2019
1500 m 5:04.50 Praha - Stromovka 12.6.2019
3000 m 11:13.56 Praha - Děkanka 15.5.2019
110 m překážek 16.67 Praha - Juliska 12.10.2019
300 m překážek 43.23 Praha - Eden 7.5.2019
400 m překážek 62.59 Bílina 18.5.2019
desetiboj 4506 Praha - Juliska 12.10.2019
hod diskem 1,5kg 24.32 Praha - Juliska 12.10.2019
hod oštěpem 700g 22.45 Praha - Juliska 12.10.2019
vrh koulí 5kg 09.58 Praha - Juliska 12.10.2019
skok daleký 5.38 Praha - Juliska 12.10.2019
skok o tyči 2.60 Praha - Juliska 12.10.2019
skok vysoký 1.60 Praha - Juliska 12.10.2019
Přespolní běh 0:10:38 Praha - Vítkov 27.3.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
06.09.2018 III. kolo Přeboru Prahy družstev mládežnických kategorií (Univerzitní sportovní klub Praha) disk 1,75kg/J 12 Praha - Přátelství 20.59
01.07.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Slovan Liberec, z.s.) 800 m/M/B01 9 Liberec 2:20.88
14.06.2018 1. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Dukla Praha) 200 m/J/B04 2 Praha - Juliska 26.17
14.06.2018 1. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Dukla Praha) 800 m/J 14 Praha - Juliska 2:18.53
25.05.2018 Přebor Prahy juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (ASK Slavia Praha) 400 m/Dci/B04 2 Praha - Eden 58.90
25.05.2018 Přebor Prahy juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (ASK Slavia Praha) 200 m/Dci/B06 4 Praha - Eden 26.31
22.05.2018 2. kolo Pražského poháru mládeže (PSK Olymp Praha, z.s.) 100 m/Dci/B07 5 Praha-Stromovka 12.59
22.05.2018 2. kolo Pražského poháru mládeže (PSK Olymp Praha, z.s.) 400 m/Dci/B05 3 Praha-Stromovka 58.48
09.05.2018 1. kolo Pražského poháru mládeže (TJ Dukla Praha) 800 m/Dci/B02 10 Praha - Juliska 2:21.56
09.05.2018 1. kolo Pražského poháru mládeže (TJ Dukla Praha) 200 m/Dci/B09 3 Praha - Juliska 26.08
03.02.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Dci/R1 6 Praha-Stromovka 08.34
23.01.2018 4. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/M/B17 3 Praha-Stromovka 08.45