Karta atleta

Export do excelu
  • Nový Tomáš
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: AK ŠKODA Plzeň
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.35 Plzeň 17.6.2017
60 m 07.76 h Praha - Stromovka 20.1.2019
100 m 12.17 Karlovy Vary 11.5.2019
150 m 20.00 Domažlice 16.6.2017
150 m 19.87 h Praha - Strahov 11.2.2017
200 m 24.16 Tábor 9.6.2019
200 m 25.45 h Praha - Strahov 20.1.2018
300 m 42.40 Klatovy 5.9.2017
300 m 42.46 h Praha-Strahov 16.12.2017
400 m 53.70 Karlovy Vary 11.5.2019
400 m 57.91 h Praha - Strahov 20.1.2018
800 m 2:22.20 Plzeň 2.6.2018
1000 m 3:30.09 Plzeň 17.6.2017
1000 m 3:17.21 h Jablonec nad Nisou 13.1.2018
1500 m 4:55.79 Karlovy Vary 11.5.2019
60 m překážek 08.98 h Praha - Stromovka 20.1.2019
100 m překážek 15.22 České Budějovice 16.9.2017
110 m překážek 15.54 Písek 25.5.2019
200 m překážek 30.01 České Budějovice 16.9.2017
300 m překážek 40.67 Olomouc 28.6.2019
středoškolský pohár 0595 Atletický stadion města Plzně 19.9.2018
sedmiboj hala 2489 h Jablonec nad Nisou 13.1.2018
devítiboj 3136 Plzeň 17.6.2017
desetiboj 5093 Karlovy Vary 11.5.2019
vrhačský trojboj 0827 Sušice 29.4.2018
hod diskem 1kg 22.40 Plzeň 17.6.2017
hod diskem 1,5kg 28.15 Karlovy Vary 11.5.2019
hod oštěpem 600g 20.43 Domažlice 16.6.2017
hod oštěpem 700g 30.17 Karlovy Vary 11.5.2019
vrh koulí 4kg 07.89 Plzeň 17.6.2017
vrh koulí 5kg 09.20 Praha - Eden 6.10.2018
vrh koulí 5kg 08.66 h Jablonec nad Nisou 13.1.2018
skok daleký 5.74 Karlovy Vary 11.5.2019
skok daleký 5.20 h Plzeň 29.1.2017
skok o tyči 3.20 Písek 25.5.2019
skok vysoký 1.65 Karlovy Vary 11.5.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.76 h Praha - Stromovka 20.1.2019
100 m 12.17 Karlovy Vary 11.5.2019
200 m 24.16 Tábor 9.6.2019
400 m 53.70 Karlovy Vary 11.5.2019
1500 m 4:55.79 Karlovy Vary 11.5.2019
60 m překážek 08.98 h Praha - Stromovka 20.1.2019
110 m překážek 15.54 Písek 25.5.2019
300 m překážek 40.67 Olomouc 28.6.2019
desetiboj 5093 Karlovy Vary 11.5.2019
hod diskem 1,5kg 28.15 Karlovy Vary 11.5.2019
hod oštěpem 700g 30.17 Karlovy Vary 11.5.2019
vrh koulí 5kg 09.06 Nová Včelnice 4.5.2019
skok daleký 5.74 Karlovy Vary 11.5.2019
skok o tyči 3.20 Písek 25.5.2019
skok vysoký 1.65 Karlovy Vary 11.5.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
06.10.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) desetiboj/Dci 21= Praha - Eden 4547
06.10.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 110 m př./Dci/B03 2 Praha - Eden 17.01
06.10.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) dálka/Dci 9 Praha - Eden 5.61
06.10.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 1500 m/Dci 8 Praha - Eden 5:02.77
06.10.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) disk 1,5kg/Dci 18 Praha - Eden 22.27
06.10.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) oštěp 700g/Dci 19 Praha - Eden 22.62
06.10.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) koule 5kg/Dci 23= Praha - Eden 09.20
06.10.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) tyč/Dci 11= Praha - Eden 2.70
06.10.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) výška/Dci 19 Praha - Eden 1.56
06.10.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 100 m/Dci/B02 2 Praha - Eden 12.36
06.10.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 400 m/Dci/B02 2 Praha - Eden 54.37
19.09.2018 Okresní kolo SAP - Plzeň-město (Luděk Lhoták, lhotak@ssinfis.cz, 603972873) strPohar/Dci 32 Atletický stadion města Plzně 0595
19.09.2018 Okresní kolo SAP - Plzeň-město (Luděk Lhoták, lhotak@ssinfis.cz, 603972873) 400 m/Dci/B03 1 Atletický stadion města Plzně 55.10
19.09.2018 Okresní kolo SAP - Plzeň-město (Luděk Lhoták, lhotak@ssinfis.cz, 603972873) výška/Dci/F Atletický stadion města Plzně DNS
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 110 m př./Dci/B02 4 Jablonec nad Nisou 16.12
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 300 m př./Dci/B02 1 Jablonec nad Nisou 42.40
08.09.2018 2. kolo přeboru Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) 100 m/Dci/R01 4 Písek 12.57
08.09.2018 2. kolo přeboru Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) 100 m/Dci/FB Písek DNS
08.09.2018 2. kolo přeboru Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) 300 m př./Dci/F 4 Písek 42.11
23.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) 110 m př./Dci/R3 8 Praha-Juliska 16.21
17.06.2018 1. kolo OMD Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje – juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (TJ Sušice) 110 m př./Dci/F Sušice 16.48
14.06.2018 2. kolo KMD st.žáků a žákyň (Atletika Klatovy) 300 m př./Dci MS Klatovy 42.21
09.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (AK ŠKODA Plzeň) 200 m/M/B04 1 Plzeň 24.26
02.06.2018 Mezinárodní mítink Oslava atletiky ke 100. výročí vzniku Československa (AK Škoda Plzeň) dálka/M Plzeň 5.24
02.06.2018 Mezinárodní mítink Oslava atletiky ke 100. výročí vzniku Československa (AK Škoda Plzeň) 800 m/M/F 11 Plzeň 2:22.20
26.05.2018 Mistrovství Plzeňského,Karlovarského a Jihočeského kraje mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců,dorostenek (AC Domažlice) 300 m př./Dci/F Domažlice 43.33
26.05.2018 Mistrovství Plzeňského,Karlovarského a Jihočeského kraje mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců,dorostenek (AC Domažlice) 110 m př./Dci/F 4 Domažlice 16.36
20.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Spartak Praha 4) 200 m/M/B03 6 Praha - Děkanka 24.97
20.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Spartak Praha 4) 400 m/M/B04 3 Praha - Děkanka 54.74
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) desetiboj/Dci 5 Kolín 3833
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) výška/Dci 5 Kolín 1.54
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) tyč/Dci 5 Kolín 2.40
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) dálka/Dci 6 Kolín 5.07
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) koule 5kg/Dci 6 Kolín 08.43
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) oštěp 700g/Dci 6 Kolín 26.22
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) disk 1,5kg/Dci Kolín NM
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) 110 m př./Dci/F Kolín 16.77
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) 1500 m/Dci/F Kolín 5:09.84
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) 400 m/Dci/B01 1 Kolín 58.02
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/Dci/B01 7 Kolín 12.67
05.05.2018 KP ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň - OPEN (TJ Nová Včelnice) desetiboj/Dci MS Nová Včelnice 4037
05.05.2018 KP ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň - OPEN (TJ Nová Včelnice) 1500 m/Dci/F Nová Včelnice 5:13.37
05.05.2018 KP ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň - OPEN (TJ Nová Včelnice) disk 1,5kg/Dci/F 7 Nová Včelnice 19.39
05.05.2018 KP ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň - OPEN (TJ Nová Včelnice) oštěp 700g/Dci/F 7 Nová Včelnice 21.92
05.05.2018 KP ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň - OPEN (TJ Nová Včelnice) koule 5kg/Dci/F 5 Nová Včelnice 07.55
05.05.2018 KP ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň - OPEN (TJ Nová Včelnice) dálka/Dci/F Nová Včelnice 5.21
05.05.2018 KP ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň - OPEN (TJ Nová Včelnice) tyč/Dci/F 6 Nová Včelnice 2.40
05.05.2018 KP ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň - OPEN (TJ Nová Včelnice) výška/Dci/F Nová Včelnice 1.48
05.05.2018 KP ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň - OPEN (TJ Nová Včelnice) 110 m př./Dci/B02 1 Nová Včelnice 16.56
05.05.2018 KP ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň - OPEN (TJ Nová Včelnice) 100 m/Dci/B02 2 Nová Včelnice 12.39
05.05.2018 KP ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň - OPEN (TJ Nová Včelnice) 400 m/Dci/B03 1 Nová Včelnice 57.55
29.04.2018 Veřejný vrhačský čtyřboj (TJ Sušice) koule 5kg/Dci 4 Sušice 08.03
29.04.2018 Veřejný vrhačský čtyřboj (TJ Sušice) disk 1,5kg/Dci Sušice 22.07
29.04.2018 Veřejný vrhačský čtyřboj (TJ Sušice) kladivo 5kg/Dci Sušice DNS
29.04.2018 Veřejný vrhačský čtyřboj (TJ Sušice) oštěp 700g/Dci 5 Sušice 18.97
29.04.2018 Veřejný vrhačský čtyřboj (TJ Sušice) vrh. tr./Dci 5 Sušice 0827
20.01.2018 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak ) 200 m/Dci/B3 2 Praha - Strahov 25.45
20.01.2018 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak ) 400 m/Dci/B2 2 Praha - Strahov 57.91
13.01.2018 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 1000 m/Dci/B1 7 Jablonec nad Nisou 3:17.21
13.01.2018 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Dci/B3 7 Jablonec nad Nisou 08.10
13.01.2018 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m př./Dci/B2 6 Jablonec nad Nisou 09.44
13.01.2018 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) dálka/Dci 16 Jablonec nad Nisou 5.06
13.01.2018 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) koule 5kg/Dci 17 Jablonec nad Nisou 08.66
13.01.2018 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) sedmiboj h/Dci Jablonec nad Nisou 2489
13.01.2018 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) tyč/Dci Jablonec nad Nisou NM
13.01.2018 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) výška/Dci/FB Jablonec nad Nisou NM