Karta atleta

Export do excelu
  • Spišjak Jakub
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
100 yardů 11.51 Chomutov 15.8.2017
60 m 07.56 Bílina 27.4.2019
60 m 07.83 h Praha - Stromovka 27.1.2018
100 m 12.18 Chomutov 6.9.2018
150 m 19.48 Chomutov 27.8.2017
200 m 23.08 Bílina 15.6.2019
200 m 24.20 h Chemnitz 19.1.2019
300 m 37.86 Bílina 27.4.2019
400 m 55.70 Ústí nad Labem 14.5.2019
400 m 58.29 h Praha - Stromovka 27.1.2018
500 m 1:19.63 Chomutov 15.8.2017
60 m překážek 09.13 h Praha - Strahov 27.1.2019
110 m překážek 15.78 Bílina 15.6.2019
200 m překážek 30.70 Kladno 16.9.2017
300 m překážek 40.14 Bílina 15.6.2019
400 m překážek 59.61 Ústí nad Labem 9.6.2019
středoškolský pohár 1745 Ústí nad Labem 4.10.2018
středoškolský pohár 1742 h Ostrava - Vítkovice 11.12.2018
skok daleký 5.48 Ústí nad Labem 14.5.2019
skok daleký 5.74 h Chemnitz 19.1.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.56 Bílina 27.4.2019
200 m 23.08 Bílina 15.6.2019
200 m 24.20 h Chemnitz 19.1.2019
300 m 37.86 Bílina 27.4.2019
400 m 55.70 Ústí nad Labem 14.5.2019
60 m překážek 09.13 h Praha - Strahov 27.1.2019
110 m překážek 15.78 Bílina 15.6.2019
300 m překážek 40.14 Bílina 15.6.2019
400 m překážek 59.61 Ústí nad Labem 9.6.2019
skok daleký 5.48 Ústí nad Labem 14.5.2019
skok daleký 5.74 h Chemnitz 19.1.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
11.12.2018 Republikové finále Středoškolského atletického poháru (SSK Vítkovice) strPohar/Dci 13 Ostrava - Vítkovice 1742
11.12.2018 Republikové finále Středoškolského atletického poháru (SSK Vítkovice) dálka/Dci/F 24= Ostrava - Vítkovice 5.63
04.10.2018 Krajské finále SAP - Ústecký kraj (Miroslav Vachuta, atletikaul@seznam.cz, 776 265 167) strPohar/Dci 7 Ústí nad Labem 1745
04.10.2018 Krajské finále SAP - Ústecký kraj (Miroslav Vachuta, atletikaul@seznam.cz, 776 265 167) dálka/Dci 5 Ústí nad Labem 5.59
22.09.2018 Baráž o postup do II. ligy mužů a žen v Čechách (TJ Baník Stříbro, spolek) 110 m př./M/B03 1 Stříbro 17.61
22.09.2018 Baráž o postup do II. ligy mužů a žen v Čechách (TJ Baník Stříbro, spolek) 400 m př./M/B03 3 Stříbro 66.93
19.09.2018 Okresní kolo SAP - Chomutov (Zdeněk Brůžek, zdenek.bruzek@3zscv.cz,607 117 690) strPohar/Dci Atletický stadion Chomutov 1722
19.09.2018 Okresní kolo SAP - Chomutov (Zdeněk Brůžek, zdenek.bruzek@3zscv.cz,607 117 690) dálka/Dci 5 Atletický stadion Chomutov 5.47
06.09.2018 3. kolo KP družstev ÚKAS dorostu a st. žactva (TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.) 100 m/Dci/FB 4 Chomutov 12.31
06.09.2018 3. kolo KP družstev ÚKAS dorostu a st. žactva (TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.) 400 m/Dci/B02 3 Chomutov 58.44
06.09.2018 3. kolo KP družstev ÚKAS dorostu a st. žactva (TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.) 100 m/Dci/R01 2 Chomutov 12.18
02.09.2018 3. kolo KP družstev ÚKAS mužů a žen (ASK Děčín) 200 m/M/B02 4 Děčín 24.90
02.09.2018 3. kolo KP družstev ÚKAS mužů a žen (ASK Děčín) 110 m př./M/B01 2 Děčín 18.49
14.08.2018 Chomutovské úterý (TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.) dálka/M/F Chomutov 4.93
14.08.2018 Chomutovské úterý (TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.) 100 y/M/B01 7 Chomutov 12.04
05.06.2018 2. kolo KP družstev ÚKAS dorostu a st. žactva (ASK Děčín) 200 m/Dci/B02 3 Děčín 24.61
05.06.2018 2. kolo KP družstev ÚKAS dorostu a st. žactva (ASK Děčín) 300 m př./Dci/B02 4 Děčín 44.05
05.06.2018 2. kolo KP družstev ÚKAS dorostu a st. žactva (ASK Děčín) dálka/Dci/F 8 Děčín 5.22
26.05.2018 KP jednotlivců ÚKAS dorostu a st. žactva (AK Bílina) 110 m př./Dci/F Bílina 16.72
26.05.2018 KP jednotlivců ÚKAS dorostu a st. žactva (AK Bílina) 300 m př./Dci/F Bílina 44.03
13.05.2018 1. kolo KP družstev ÚKAS mužů a žen (Atletika Litvínov) 200 m/M/B03 3 Meziboří 25.32
13.05.2018 1. kolo KP družstev ÚKAS mužů a žen (Atletika Litvínov) 400 m př./M Meziboří 66.39
09.05.2018 1. kolo KP družstev ÚKAS dorostu a st. žactva (AK Bílina) dálka/Dci/F 9 Bílina 5.17
09.05.2018 1. kolo KP družstev ÚKAS dorostu a st. žactva (AK Bílina) 110 m př./Dci/B02 1 Bílina 17.22
09.05.2018 1. kolo KP družstev ÚKAS dorostu a st. žactva (AK Bílina) 100 m/Dci/R02 4 Bílina 12.27
27.01.2018 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (JKAS) 60 m/Dci/R05 MS Praha - Stromovka 07.83
27.01.2018 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (JKAS) 400 m/Dci/B03 MS Praha - Stromovka 58.29