Karta atleta

Export do excelu
  • Vondra Jan
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: ATLETIK RUDNÁ
  • Trenér -
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.74 Vlašim 24.05.2016
60 m 07.96 h Praha - Stromovka 02.02.2019
100 m 13.02 Beroun 02.06.2018
200 m 26.48 Praha - Juliska 14.06.2018
600 m 2:03.05 Praha 11.06.2015
800 m 2:43.2 Rudná 25.04.2018
60 m překážek 09.37 h Praha - Stromovka 02.02.2019
100 m překážek 17.49 Praha - Děkanka 14.06.2017
110 m překážek 20.37 Praha - Juliska 09.05.2018
pohár rozhlasu 1255 Rudná 15.05.2018
středoškolský pohár 0434 Praha - Eden 02.10.2019
středoškolský pohár 0552 h Ostrava - Vítkovice 05.12.2019
hod kriketovým míčkem 33.77 Praha 11.06.2015
vrh koulí 4kg 07.81 Rudná 03.05.2017
vrh koulí 5kg 07.69 Praha - Juliska 09.05.2018
skok daleký 5.46 Beroun 02.06.2018
skok daleký 5.14 h Praha-Stromovka 03.02.2018
skok vysoký 1.56 Praha - Eden 02.10.2019
skok vysoký 1.71 h Ostrava - Vítkovice 05.12.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
skok daleký 5.13 h Praha - Strahov 17.01.2020
skok vysoký 1.65 h Praha - Strahov 17.01.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
05.10.2018 Krajské finále SAP - Praha 6 - 10 strPohar/Dci 2= Praha - Kotlářka 0000
05.10.2018 Krajské finále SAP - Praha 6 - 10 dálka/Dci 18 Praha - Kotlářka 4.98
28.08.2018 2. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) výška/Dci 11 Praha - Eden 1.48
28.08.2018 2. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) trojskok/Dci Praha - Eden NM
14.06.2018 1. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Dukla Praha) dálka/Dci 19 Praha - Juliska 4.83
14.06.2018 1. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Dukla Praha) výška/Dci 11 Praha - Juliska 1.50
14.06.2018 1. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Dukla Praha) 200 m/Dci/B07 5 Praha - Juliska 26.48
02.06.2018 2. kolo KPD mužů a žen (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 100 m/M/B04 MS Beroun 13.02
02.06.2018 2. kolo KPD mužů a žen (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) výška/M/F 5 Beroun 1.55
02.06.2018 2. kolo KPD mužů a žen (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) dálka/M/F MS Beroun 5.46
25.05.2018 Přebor Prahy juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (ASK Slavia Praha) 110 m př./Dci/R01 Praha - Eden DNS
25.05.2018 Přebor Prahy juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (ASK Slavia Praha) dálka/Dci Praha - Eden DNS
15.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha - západ, Kategorie IV (Pavel Kasal, reditel@zsrudna.cz, 602885790) dálka/Žci Rudná 5.12
15.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha - západ, Kategorie IV (Pavel Kasal, reditel@zsrudna.cz, 602885790) výška/Žci Rudná 1.42
15.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha - západ, Kategorie IV (Pavel Kasal, reditel@zsrudna.cz, 602885790) poharR/Žci Rudná 1255
09.05.2018 1. kolo Pražského poháru mládeže (TJ Dukla Praha) 110 m př./Dci/B03 4 Praha - Juliska 20.37
09.05.2018 1. kolo Pražského poháru mládeže (TJ Dukla Praha) koule 5kg/Dci 20 Praha - Juliska 07.69
09.05.2018 1. kolo Pražského poháru mládeže (TJ Dukla Praha) dálka/Dci 12 Praha - Juliska 5.16
08.05.2018 Youth Athletics – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín – atletika) 110 m př./Dci/R01 Kolín DNS
25.04.2018 Jarní kontrolní závod - mladší, starší žactvo a dorost (ATLETIK RUDNÁ) 800 m/Dci Rudná 2:43.2
25.04.2018 Jarní kontrolní závod - mladší, starší žactvo a dorost (ATLETIK RUDNÁ) dálka/Dci Rudná DNS
25.04.2018 Jarní kontrolní závod - mladší, starší žactvo a dorost (ATLETIK RUDNÁ) koule 5kg/Dci Rudná DNS
25.04.2018 Jarní kontrolní závod - mladší, starší žactvo a dorost (ATLETIK RUDNÁ) výška/Dci Rudná 1.37
11.02.2018 Halový přebor mužů a žen Ústeckého kraje (ÚKAS) 60 m př./Dci/F Jablonec nad Nisou DNS
03.02.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m př./Dci/FB 6 Praha-Stromovka 10.12
03.02.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m př./Dci/R1 5 Praha-Stromovka 10.12
03.02.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) dálka/Dci/F 9 Praha-Stromovka 5.14
03.02.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) výška/Dci Praha-Stromovka NM
26.01.2018 3. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 60 m př./Dci/B2 5 Praha-Strahov 11.45
26.01.2018 3. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) dálka/M 26 Praha-Strahov 4.89
20.01.2018 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak ) 60 m př./Dci/F Praha - Strahov DNS
13.01.2018 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) výška/Dci/F MS Praha - Strahov 1.55
13.01.2018 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Dci/R2 MS Praha - Strahov 08.19