Karta atleta

Export do excelu
  • Orviský Šimon
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: Atletický klub Hodonín,z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2019
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.33 Hodonín 29.4.2017
60 m 08.11 h Ostrava - Vítkovice 2.2.2019
300 m 62.42 Vyškov 17.9.2014
pohár rozhlasu 1174 Břeclav 22.5.2018
hod diskem 1kg 35.59 Hodonín 31.8.2017
hod diskem 1,5kg 33.41 Olomouc 25.5.2019
hod kladivem 4kg 21.83 Hodonín 31.8.2017
hod oštěpem 600g 37.18 Hodonín 31.8.2017
hod oštěpem 700g 49.41 Olomouc 28.6.2019
hod oštěpem 800g 46.83 Vyškov 18.5.2019
hod kriketovým míčkem 42.74 Hodonín 24.9.2015
vrh koulí 3kg 10.16 Hodonín 24.9.2015
vrh koulí 4kg 13.01 Břeclav 22.5.2018
vrh koulí 4kg 12.14 h Olomouc 16.12.2017
vrh koulí 5kg 12.66 Hodonín 27.4.2019
vrh koulí 5kg 12.90 h Olomouc 15.12.2018
skok daleký 5.20 Znojmo 10.6.2018
skok daleký 5.08 h Ostrava - Vítkovice 2.2.2019
skok vysoký 1.35 Hodonín 2.10.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.11 h Ostrava - Vítkovice 2.2.2019
hod diskem 1,5kg 33.41 Olomouc 25.5.2019
hod oštěpem 700g 49.41 Olomouc 28.6.2019
hod oštěpem 800g 46.83 Vyškov 18.5.2019
vrh koulí 5kg 12.66 Hodonín 27.4.2019
skok daleký 5.08 h Ostrava - Vítkovice 2.2.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
15.12.2018 19. ročník Vánočního vrhačského mítinku (AK Olomouc) koule 5kg/Dci 8 Olomouc 12.90
29.09.2018 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen na Moravě a ve Slezsku (SK Hranice, z.s.) dálka/M 19 Hranice 5.16
29.09.2018 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen na Moravě a ve Slezsku (SK Hranice, z.s.) oštěp 800g/M 12 Hranice 40.40
15.09.2018 3. kolo soutěže družstev mládeže (SSK Vítkovice, z.s.) koule 5kg/Dci/F 7 Ostrava - Vítkovice 12.01
15.09.2018 3. kolo soutěže družstev mládeže (SSK Vítkovice, z.s.) disk 1,5kg/Dci/F 8 Ostrava - Vítkovice 27.77
15.09.2018 3. kolo soutěže družstev mládeže (SSK Vítkovice, z.s.) oštěp 700g/Dci/F 6 Ostrava - Vítkovice 42.34
17.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) oštěp 700g/Dci/F 7 Ostrava - Vítkovice 40.40
17.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) koule 5kg/Dci/F 9 Ostrava - Vítkovice 11.20
17.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) disk 1,5kg/Dci/F 12 Ostrava - Vítkovice 28.57
10.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Znojmo, z.s.) oštěp 800g/M/F 17 Znojmo 35.77
10.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Znojmo, z.s.) dálka/M/F 13 Znojmo 5.20
26.05.2018 2. kolo soutěže družstev mládeže /dorost a junioři/ (TJ Lokomotiva Břeclav) disk 1,5kg/Dci 6 Břeclav 31.47
26.05.2018 2. kolo soutěže družstev mládeže /dorost a junioři/ (TJ Lokomotiva Břeclav) koule 5kg/Dci 7 Břeclav 11.93
26.05.2018 2. kolo soutěže družstev mládeže /dorost a junioři/ (TJ Lokomotiva Břeclav) oštěp 700g/Dci 8 Břeclav 39.47
22.05.2018 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Jihomoravský, Kategorie III a IV (Chlumecký Zbyněk , zbynek.c@seznam.cz, 777604585) koule 4kg/Žci/F Břeclav 13.01
22.05.2018 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Jihomoravský, Kategorie III a IV (Chlumecký Zbyněk , zbynek.c@seznam.cz, 777604585) dálka/Žci/F 4 Břeclav 5.62
22.05.2018 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Jihomoravský, Kategorie III a IV (Chlumecký Zbyněk , zbynek.c@seznam.cz, 777604585) poharR/Žci Břeclav 1174
15.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Hodonín, Kategorie IV (Lípa Lukáš, akhodonin@seznam.cz, 730553944) koule 4kg/Žci/F Hodonín 12.73
15.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Hodonín, Kategorie IV (Lípa Lukáš, akhodonin@seznam.cz, 730553944) dálka/Žci/F Hodonín 5.37
15.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Hodonín, Kategorie IV (Lípa Lukáš, akhodonin@seznam.cz, 730553944) poharR/Žci 7 Hodonín 1106
05.05.2018 1. kolo MMaS družstev dorostu a juniorů (AK Olomouc) koule 5kg/Dci 9 Olomouc 11.66
05.05.2018 1. kolo MMaS družstev dorostu a juniorů (AK Olomouc) disk 1,5kg/Dci 7 Olomouc 30.41
05.05.2018 1. kolo MMaS družstev dorostu a juniorů (AK Olomouc) oštěp 700g/Dci 9 Olomouc 37.95
28.04.2018 Přebor okresu Hodonín (AK Hodonín) koule 5kg/Dci/F Hodonín 12.28
28.04.2018 Přebor okresu Hodonín (AK Hodonín) oštěp 700g/Dci/F Hodonín 40.63
28.04.2018 Přebor okresu Hodonín (AK Hodonín) disk 1,5kg/Dci/F Hodonín 30.42
03.02.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) koule 5kg/Dci/F 11 Ostrava 09.90