Karta atleta

Export do excelu
  • Tomáš Kozmík
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: Atletický klub Zlín, z.s.
  • Trenér: Laciga Stanislav
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.54 Zlín 08.08.2018
60 m 07.32 h Olomouc 25.01.2020
100 m 11.93 Zlín 17.08.2019
150 m 18.81 h Ostrava - Vítkovice 16.12.2017
150 m 17.79 Zlín 20.05.2020
200 m 24.16 Zlín 18.05.2020
300 m 39.38 Zlín 08.08.2018
60 m překážek (0.91) 08.50 h Praha - Stromovka 23.02.2019
60 m překážek (0.99) 08.59 h Ostrava - Vítkovice 11.01.2020
100 m překážek (0.84) 14.81 Uherské Hradiště 25.05.2017
110 m překážek (0.91) 15.50 Ostrava - Vítkovice 05.05.2019
110 m překážek (0.99) 15.70 Třinec 29.08.2020
skok vysoký 1.60 h Zlín 05.12.2018
skok vysoký 1.55 Zlín 25.09.2019
skok daleký 6.38 h Ostrava - Vítkovice 07.02.2020
skok daleký 6.76 Třinec 29.08.2020
trojskok 13.37 h Olomouc 25.01.2020
trojskok 13.63 Břeclav 22.08.2020
vrh koulí 5kg 07.95 Otrokovice 03.08.2019
hod diskem 1,5kg 17.53 Otrokovice 03.08.2019
hod oštěpem 700g 21.59 Otrokovice 03.08.2019
středoškolský pohár 2532 Uherské Hradiště 09.10.2019
středoškolský pohár 1328 h Ostrava - Vítkovice 05.12.2019
sprintérský trojboj 2042 Zlín 18.05.2020
vrhačský trojboj 0772 Otrokovice 03.08.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.54 Zlín 08.08.2018
100 m 12.34 Chorzów 25.08.2018
150 m 19.18 Zlín 11.04.2018
300 m 39.38 Zlín 08.08.2018
60 m překážek (0.91) 09.09 h Ostrava - Vítkovice 06.01.2018
110 m překážek (0.91) 15.67 Ostrava - Vítkovice 17.06.2018
skok vysoký 1.60 h Zlín 05.12.2018
skok daleký 6.04 h Ostrava 20.01.2018
skok daleký 6.12 Zlín 08.08.2018
trojskok 12.42 h Ostrava 25.02.2018
trojskok 12.90 Ostrava - Vítkovice 17.06.2018
středoškolský pohár 0531 Otrokovice 13.09.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
05.12.2018 Mikulášská laťka 2018 (Atletický klub Zlín) skok vysoký/Dci/F 6 Zlín 1.60
23.09.2018 Velká cena města Prostějov - 72. ročník (Atletický klub Prostějov, z. s.) skok daleký/M Prostějov 5.60
15.09.2018 3. kolo soutěže družstev mládeže (SSK Vítkovice, z.s.) trojskok/J/F Ostrava - Vítkovice 12.75
13.09.2018 Okresní kolo SAP - Zlín (Aleš Prudký, prudky11@seznam.cz, 605 155 155) středoškolský pohár/Dci 48 Otrokovice 0531
13.09.2018 Okresní kolo SAP - Zlín (Aleš Prudký, prudky11@seznam.cz, 605 155 155) skok daleký/Dci 4 Otrokovice 5.74
13.09.2018 Okresní kolo SAP - Zlín (Aleš Prudký, prudky11@seznam.cz, 605 155 155) 60 m/Dci/B01 Otrokovice DNS
25.08.2018 Memoriał Otylii Kałużowej i Pawła Kozubka oraz zawody U16 o puchar Haliny Góreckiej (AKS Chorzów) 100 m/Žci/B2 1 Chorzów 12.34
25.08.2018 Memoriał Otylii Kałużowej i Pawła Kozubka oraz zawody U16 o puchar Haliny Góreckiej (AKS Chorzów) skok daleký/Žci 7 Chorzów 5.42
18.08.2018 Mítink Zlín 2018 (AK Zlín) 100 m/M/B04 Zlín DNS
18.08.2018 Mítink Zlín 2018 (AK Zlín) skok daleký/M/F Zlín DNS
18.08.2018 Mítink Zlín 2018 (AK Zlín) trojskok/M/F Zlín DNS
08.08.2018 III. atletická středa (Atletický klub Zlín) 60 m/M/F Zlín 07.54
08.08.2018 III. atletická středa (Atletický klub Zlín) 300 m/M/B01 3 Zlín 39.38
08.08.2018 III. atletická středa (Atletický klub Zlín) skok daleký/M/F Zlín 6.12
30.06.2018 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) skok daleký/M/F 14 Uherské Hradiště 5.84
23.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) 110 m překážek (0.91)/Dci/R2 6 Praha-Juliska 15.67
24.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) trojskok/Dci 14 Praha-Juliska 12.37
17.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) trojskok/Dci/F 4 Ostrava - Vítkovice 12.90
17.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 110 m překážek (0.91)/Dci/B02 2 Ostrava - Vítkovice 15.67
09.06.2018 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) skok daleký/M/F 17 Třinec 5.93
09.06.2018 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) trojskok/M/F 13 Třinec 12.58
06.06.2018 Kontinentální pohár nanečisto (SSK Vítkovice, z.s.) 110 m překážek (0.91)/Dci/F 8 Ostrava - Vítkovice 16.14
26.05.2018 2. kolo soutěže družstev mládeže /dorost a junioři/ (TJ Lokomotiva Břeclav) trojskok/J 5 Břeclav 12.71
26.05.2018 2. kolo soutěže družstev mládeže /dorost a junioři/ (TJ Lokomotiva Břeclav) 110 m překážek (0.91)/Dci/B02 MS Břeclav 15.96
19.05.2018 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Sokol Opava) trojskok/M 11 Opava 12.42
19.05.2018 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Sokol Opava) skok daleký/M 16 Opava 5.92
06.05.2018 Memoriály a rámcové závody - 25. ročník (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 100 m/M/R02 5 Uherské Hradiště 12.26
06.05.2018 Memoriály a rámcové závody - 25. ročník (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 100 m/M/F 7 Uherské Hradiště 12.26
06.05.2018 Memoriály a rámcové závody - 25. ročník (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) skok daleký/M/F Uherské Hradiště 6.04
05.05.2018 1. kolo MMaS družstev dorostu a juniorů (AK Olomouc) 110 m překážek (0.91)/Dci/B02 MS Olomouc 16.23
05.05.2018 1. kolo MMaS družstev dorostu a juniorů (AK Olomouc) skok daleký/J 5 Olomouc 5.97
18.04.2018 II. Atletická středa (Atletický klub Zlín, z.s.) skok daleký/Dci Zlín 5.72
18.04.2018 II. Atletická středa (Atletický klub Zlín, z.s.) 60 m/Dci Zlín 07.89
11.04.2018 I. Atletická středa (Atletický klub Zlín, z.s.) 150 m/Dci Zlín 19.18
11.04.2018 I. Atletická středa (Atletický klub Zlín, z.s.) 300 m/Dci Zlín 41.04
25.02.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek trojskok/Dci 8 Ostrava 12.42
13.02.2018 Athletics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/M/F 7 Ostrava 6.02
08.02.2018 Athletics Indoor Ostrava I (SSK Vítkovice, z.s.) trojskok/M/F 7 Ostrava 12.38
03.02.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.91)/Dci/R2 4 Ostrava 09.11
03.02.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/Dci/F 9 Ostrava 5.84
03.02.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) trojskok/M/F 12 Ostrava 12.39
20.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/Dci 4 Ostrava 6.04
20.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.91)/Dci/R2 6 Ostrava 09.20
13.01.2018 Zahajovací závody – dorostu, juniorů a dospělých (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m překážek (0.91)/Dci/FB Olomouc 09.42
13.01.2018 Zahajovací závody – dorostu, juniorů a dospělých (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m překážek (0.91)/Dci/R1 4 Olomouc 10.15
13.01.2018 Zahajovací závody – dorostu, juniorů a dospělých (Atletický klub Olomouc z.s.) skok daleký/Dci 6 Olomouc 5.69
06.01.2018 Zahajovací závody mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/Dci 4 Ostrava - Vítkovice 5.82
06.01.2018 Zahajovací závody mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.91)/Dci/R1 3 Ostrava - Vítkovice 09.09
06.01.2018 Zahajovací závody mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.91)/Dci/F 7 Ostrava - Vítkovice 09.47