Karta atleta

Export do excelu
  • Kozmík Tomáš
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: Atletický klub Zlín, z.s.
  • Trenér Laciga Stanislav
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.54 Zlín 08.08.2018
60 m 07.32 h Olomouc 25.01.2020
100 m 11.93 Zlín 17.08.2019
150 m 17.85 Zlín 02.05.2019
150 m 18.81 h Ostrava - Vítkovice 16.12.2017
300 m 39.38 Zlín 08.08.2018
60 m překážek 08.50 h Praha - Stromovka 23.02.2019
100 m překážek 14.81 Uherské Hradiště 25.05.2017
110 m překážek 15.50 Ostrava - Vítkovice 05.05.2019
středoškolský pohár 2532 Uherské Hradiště 09.10.2019
středoškolský pohár 1328 h Ostrava - Vítkovice 05.12.2019
vrhačský trojboj 0772 Otrokovice 03.08.2019
hod diskem 1,5kg 17.53 Otrokovice 03.08.2019
hod oštěpem 700g 21.59 Otrokovice 03.08.2019
vrh koulí 5kg 07.95 Otrokovice 03.08.2019
skok daleký 6.39 Opava 08.06.2019
skok daleký 6.38 h Ostrava - Vítkovice 07.02.2020
trojskok 13.34 Třinec 18.05.2019
trojskok 13.37 h Olomouc 25.01.2020
skok vysoký 1.55 Zlín 25.09.2019
skok vysoký 1.60 h Zlín 05.12.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.32 h Olomouc 25.01.2020
60 m překážek 08.59 h Ostrava - Vítkovice 11.01.2020
skok daleký 6.38 h Ostrava - Vítkovice 07.02.2020
trojskok 13.37 h Olomouc 25.01.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
05.12.2018 Mikulášská laťka 2018 (Atletický klub Zlín) výška/Dci/F 6 Zlín 1.60
23.09.2018 Velká cena města Prostějov - 72. ročník (Atletický klub Prostějov, z. s.) dálka/M Prostějov 5.60
15.09.2018 3. kolo soutěže družstev mládeže (SSK Vítkovice, z.s.) trojskok/J/F Ostrava - Vítkovice 12.75
13.09.2018 Okresní kolo SAP - Zlín (Aleš Prudký, prudky11@seznam.cz, 605 155 155) strPohar/Dci 48 Otrokovice 0531
13.09.2018 Okresní kolo SAP - Zlín (Aleš Prudký, prudky11@seznam.cz, 605 155 155) dálka/Dci 4 Otrokovice 5.74
13.09.2018 Okresní kolo SAP - Zlín (Aleš Prudký, prudky11@seznam.cz, 605 155 155) 60 m/Dci/B01 Otrokovice DNS
25.08.2018 Memoriał Otylii Kałużowej i Pawła Kozubka oraz zawody U16 o puchar Haliny Góreckiej (AKS Chorzów) 100 m/Žci/B2 1 Chorzów 12.34
25.08.2018 Memoriał Otylii Kałużowej i Pawła Kozubka oraz zawody U16 o puchar Haliny Góreckiej (AKS Chorzów) dálka/Žci 7 Chorzów 5.42
18.08.2018 Mítink Zlín 2018 (AK Zlín) 100 m/M/B04 Zlín DNS
18.08.2018 Mítink Zlín 2018 (AK Zlín) dálka/M/F Zlín DNS
18.08.2018 Mítink Zlín 2018 (AK Zlín) trojskok/M/F Zlín DNS
08.08.2018 III. atletická středa (Atletický klub Zlín) 60 m/M/F Zlín 07.54
08.08.2018 III. atletická středa (Atletický klub Zlín) 300 m/M/B01 3 Zlín 39.38
08.08.2018 III. atletická středa (Atletický klub Zlín) dálka/M/F Zlín 6.12
30.06.2018 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) dálka/M/F 14 Uherské Hradiště 5.84
23.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) 110 m př./Dci/R2 6 Praha-Juliska 15.67
23.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) trojskok/Dci 14 Praha-Juliska 12.37
17.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) trojskok/Dci/F 4 Ostrava - Vítkovice 12.90
17.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 110 m př./Dci/B02 2 Ostrava - Vítkovice 15.67
09.06.2018 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) dálka/M/F 17 Třinec 5.93
09.06.2018 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) trojskok/M/F 13 Třinec 12.58
06.06.2018 Kontinentální pohár nanečisto (SSK Vítkovice, z.s.) 110 m př./Dci/F 8 Ostrava - Vítkovice 16.14
26.05.2018 2. kolo soutěže družstev mládeže /dorost a junioři/ (TJ Lokomotiva Břeclav) trojskok/J 5 Břeclav 12.71
26.05.2018 2. kolo soutěže družstev mládeže /dorost a junioři/ (TJ Lokomotiva Břeclav) 110 m př./Dci/B02 MS Břeclav 15.96
19.05.2018 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Sokol Opava) trojskok/M 11 Opava 12.42
19.05.2018 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Sokol Opava) dálka/M 16 Opava 5.92
06.05.2018 Memoriály a rámcové závody - 25. ročník (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 100 m/M/R02 5 Uherské Hradiště 12.26
06.05.2018 Memoriály a rámcové závody - 25. ročník (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 100 m/M/F 7 Uherské Hradiště 12.26
06.05.2018 Memoriály a rámcové závody - 25. ročník (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) dálka/M/F Uherské Hradiště 6.04
05.05.2018 1. kolo MMaS družstev dorostu a juniorů (AK Olomouc) 110 m př./Dci/B02 MS Olomouc 16.23
05.05.2018 1. kolo MMaS družstev dorostu a juniorů (AK Olomouc) dálka/J 5 Olomouc 5.97
18.04.2018 II. Atletická středa (Atletický klub Zlín, z.s.) dálka/Dci Zlín 5.72
18.04.2018 II. Atletická středa (Atletický klub Zlín, z.s.) 60 m/Dci Zlín 07.89
11.04.2018 I. Atletická středa (Atletický klub Zlín, z.s.) 150 m/Dci Zlín 19.18
11.04.2018 I. Atletická středa (Atletický klub Zlín, z.s.) 300 m/Dci Zlín 41.04
24.02.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek trojskok/Dci 8 Ostrava 12.42
13.02.2018 Athletics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/M/F 7 Ostrava 6.02
08.02.2018 Athletics Indoor Ostrava I (SSK Vítkovice, z.s.) trojskok/M/F 7 Ostrava 12.38
03.02.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Dci/R2 4 Ostrava 09.11
03.02.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Dci/F 9 Ostrava 5.84
03.02.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) trojskok/M/F 12 Ostrava 12.39
20.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Dci 4 Ostrava 6.04
20.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Dci/R2 6 Ostrava 09.20
13.01.2018 Zahajovací závody – dorostu, juniorů a dospělých (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m př./Dci/FB Olomouc 09.42
13.01.2018 Zahajovací závody – dorostu, juniorů a dospělých (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m př./Dci/R1 4 Olomouc 10.15
13.01.2018 Zahajovací závody – dorostu, juniorů a dospělých (Atletický klub Olomouc z.s.) dálka/Dci 6 Olomouc 5.69
06.01.2018 Zahajovací závody mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Dci 4 Ostrava - Vítkovice 5.82
06.01.2018 Zahajovací závody mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Dci/R1 3 Ostrava - Vítkovice 09.09
06.01.2018 Zahajovací závody mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Dci/F 7 Ostrava - Vítkovice 09.47