Karta atleta

Export do excelu
  • Křeček Zdeněk
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Kolín-atletika
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 06.74 h Nymburk 2.12.2018
60 m 07.37 Kolín 4.6.2018
60 m 07.38 h Český Brod 17.2.2018
100 m 11.76 Kolín 6.6.2018
150 m 18.48 Kutná Hora 4.9.2018
200 m 25.96 Kladno 26.5.2018
200 m 25.26 h Praha - Strahov 12.1.2019
300 m 41.76 h Praha - Strahov 10.12.2017
pohár rozhlasu 0681 Kolín 16.5.2018
středoškolský pohár 0000 Atletický stadion Mirka Tučka, Kolín 20.9.2018
čtyřboj 0000 Kolín 20.9.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.59 h Praha - Stromovka 22.1.2019
100 m 12.38 Kolín 12.6.2019
200 m 25.26 h Praha - Strahov 12.1.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
02.12.2018 Mikulášská nadílka (TJ Sokol Kolín-atletika) 50 m/Žci/B01 MS Nymburk 06.74
02.12.2018 Mikulášská nadílka (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žci/B01 MS Nymburk 07.70
02.12.2018 Mikulášská nadílka (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žci/B03 MS Nymburk 07.80
28.09.2018 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (ASK Slavia Praha) 100 m/J/R02 7 Praha - Eden 12.19
20.09.2018 Atletický čtyřboj IV. kategorie (OR AŠSK Kolín a 7.ZŠ Kolín Masarykova) čtyřboj/Žci 60= Kolín 0000
20.09.2018 Atletický čtyřboj IV. kategorie (OR AŠSK Kolín a 7.ZŠ Kolín Masarykova) 60 m/Žci MS Kolín 07.79
20.09.2018 Okresní kolo SAP - Kolín (Mgr. Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, ) strPohar/Dci 32= Atletický stadion Mirka Tučka, Kolín 0000
20.09.2018 Okresní kolo SAP - Kolín (Mgr. Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, ) 60 m/Dci/B02 MS Atletický stadion Mirka Tučka, Kolín 07.69
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 100 m/Dci/R02 Jablonec nad Nisou NM
07.09.2018 4.kolo KP družstev mladšího žactva Středočeského kraje, sk. B (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žcm/R01 MS Kolín 07.67
04.09.2018 HESU meeting Zuzany Hejnové (HESU Sportovní akademie Zuzany Hejnové) 150 m/M/B02 3 Kutná Hora 18.48
06.06.2018 2. kolo KP Středočeského kraje družstev mládeže (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/Dci/R01 4 Kolín 12.00
06.06.2018 2. kolo KP Středočeského kraje družstev mládeže (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/Dci/F Kolín 11.76
04.06.2018 Kolínské sportovní dny ZŠ (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žci/R01 1 Kolín 07.40
04.06.2018 Kolínské sportovní dny ZŠ (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žci/F Kolín 07.37
26.05.2018 KP jednotlivců M, Ž, Jci, Jky, Dci, Dky (A. C. TEPO Kladno) 100 m/Dci/B01 6 Kladno 12.10
26.05.2018 KP jednotlivců M, Ž, Jci, Jky, Dci, Dky (A. C. TEPO Kladno) 200 m/Dci/B01 5 Kladno 25.96
16.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kolín, Kategorie IV (Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) 60 m/Žci Kolín 07.60
16.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kolín, Kategorie IV (Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) poharR/Žci 39 Kolín 0681
16.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kolín, Kategorie IV (Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) poharR/Žci Kolín 0641
08.05.2018 Youth Athletics – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín – atletika) 100 m/Dci/R02 5 Kolín 12.14
05.05.2018 I. kolo KP Středočeského kraje družstev mládeže (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 100 m/Dci/FB Stará Boleslav 12.03
05.05.2018 I. kolo KP Středočeského kraje družstev mládeže (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 100 m/Dci/R1 3 Stará Boleslav 11.99
05.05.2018 I. kolo KP Středočeského kraje družstev mládeže (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 200 m/Dci/B1 5 Stará Boleslav NM
01.05.2018 Polabské závody a Středočeský pohár smíšených družstev mužů a žen (TJ Sokol Kolín – atletika) 100 m/M/R02 4 Kolín 11.98
18.04.2018 Zahajovací závody žactva (TJ Sokol Kolín -atletika) 150 m/Žci/B02 MS Kolín 18.04
18.04.2018 Zahajovací závody žactva (TJ Sokol Kolín -atletika) 60 m/Žci/B01 MS Kolín 07.46
24.02.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 60 m/Dci/R1 6 Ostrava 07.39
17.02.2018 Veřejné halové atletické závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m/Dci Český Brod 07.38
14.02.2018 6. halová středa (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 60 m/M/B09 3 Jablonec nad Nisou 07.40
14.02.2018 6. halová středa (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 60 m/M/B01 6 Jablonec nad Nisou 07.39
11.02.2018 Halový přebor mužů a žen Ústeckého kraje (ÚKAS) 60 m/M/R08 MS Jablonec nad Nisou 07.42
07.02.2018 5. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/M/B2 6 Jablonec nad Nisou 07.46
07.02.2018 5. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/M/B10 5 Jablonec nad Nisou 07.56
03.02.2018 Oddílové závody mladšího žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/M/B1 MS Veletov 07.51
03.02.2018 Oddílové závody mladšího žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/J/B1 MS Veletov 07.53
17.01.2018 2. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/M/B1 Jablonec nad Nisou DQ
17.01.2018 2. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/M/B7 4 Jablonec nad Nisou 07.51
16.01.2018 3. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/M/B3 8 Praha-Stromovka 07.71
16.01.2018 3. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/M/B17 5 Praha-Stromovka 07.57
13.01.2018 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika, TJ Sp) 60 m/Dci/R1 2 Praha - Strahov 07.57
06.01.2018 Jugendhallenmeeting (LAC Erdgas Chemnitz) 60 m/Dci/R5 3 Chemnitz 07.57
06.01.2018 Jugendhallenmeeting (LAC Erdgas Chemnitz) 200 m/Dci/B5 4 Chemnitz 25.61