Karta atleta

Export do excelu
  • Matěj Šulc
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: AC TRACK & FIELD Brno z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.88 h Olomouc 26.01.2019
60 m 07.82 Břeclav 10.07.2019
100 m 13.10 Břeclav 15.08.2018
150 m 18.44 Břeclav 10.07.2019
200 m 24.81 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2019
200 m 23.90 Znojmo 28.06.2020
300 m 37.60 Ostrava - Vítkovice 05.06.2020
400 m 52.82 Vyškov 04.07.2020
800 m 2:19.72 Jihlava 19.05.2018
1500 m 5:09.7 Znojmo 10.04.2018
1 anglická míle 5:37.92 Třebíč 19.08.2017
2000 m 8:05.56 Brno 17.07.2017
skok daleký 5.56 h Olomouc 26.01.2019
skok daleký 5.93 Břeclav 10.07.2019
hod oštěpem 700g 18.81 Třebíč 18.06.2017
hod kriketovým míčkem 48.95 Břeclav 10.06.2017
středoškolský pohár 0982 Městský stadion 18.09.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
100 m 13.10 Břeclav 15.08.2018
200 m 26.26 Břeclav 15.08.2018
400 m 56.01 Vyškov 25.08.2018
800 m 2:19.72 Jihlava 19.05.2018
1500 m 5:09.7 Znojmo 10.04.2018
skok daleký 5.57 Městský stadion 18.09.2018
středoškolský pohár 0982 Městský stadion 18.09.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
18.09.2018 Okresní kolo SAP - Znojmo (Jiří Mikulič,mikulic@gymzn.cz,602954133) středoškolský pohár/Dci 12 Městský stadion 0982
18.09.2018 Okresní kolo SAP - Znojmo (Jiří Mikulič,mikulic@gymzn.cz,602954133) skok daleký/Dci Městský stadion 5.57
18.09.2018 Okresní kolo SAP - Znojmo (Jiří Mikulič,mikulic@gymzn.cz,602954133) 400 m/Dci Městský stadion 57.8
05.09.2018 Atletická středa (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 400 m/M/B03 Stará Boleslav DNS
25.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 400 m/M/B02 2 Vyškov 56.01
15.08.2018 Atletická středa (TJ Lokomotiva Břeclav) 200 m/M/B02 4 Břeclav 26.26
15.08.2018 Atletická středa (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m/M/B02 5 Břeclav 13.10
15.08.2018 Atletická středa (TJ Lokomotiva Břeclav) skok daleký/M/F 8 Břeclav 5.13
30.06.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub Hodonín, z.s.) 400 m/M/B03 4 Hodonín 59.00
10.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Znojmo, z.s.) 400 m/M/B04 1 Znojmo 57.10
10.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Znojmo, z.s.) 200 m/M/B05 MS Znojmo 26.78
19.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletika Jihlava) 800 m/M 7 Jihlava 2:19.72
19.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletika Jihlava) 400 m/M 4 Jihlava 59.39
10.04.2018 Okresní přebor na dráze dorostu a staršího žactva (TJ Znojmo) 1500 m/Dci/F 4 Znojmo 5:09.7
10.04.2018 Okresní přebor na dráze dorostu a staršího žactva (TJ Znojmo) 400 m/Dci/B01 2 Znojmo 58.8