Karta atleta

Export do excelu
  • Šulc Matěj
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: AC TRACK & FIELD Brno z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.91 Břeclav 10.6.2017
60 m 07.88 h Olomouc 26.1.2019
100 m 13.10 Břeclav 15.8.2018
150 m 20.96 Brno 24.7.2017
200 m 24.51 Jihlava 22.6.2019
200 m 24.81 h Ostrava - Vítkovice 2.2.2019
300 m 44.07 Břeclav 10.6.2017
400 m 53.24 Znojmo 9.6.2019
800 m 2:19.72 Jihlava 19.5.2018
1500 m 5:09.7 Znojmo 10.4.2018
1 anglická míle 5:37.92 Třebíč 19.8.2017
2000 m 8:05.56 Brno 17.7.2017
středoškolský pohár 0982 Městský stadion 18.9.2018
hod oštěpem 700g 18.81 Třebíč 18.6.2017
hod kriketovým míčkem 48.95 Břeclav 10.6.2017
skok daleký 5.57 Městský stadion 18.9.2018
skok daleký 5.56 h Olomouc 26.1.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.88 h Olomouc 26.1.2019
200 m 24.51 Jihlava 22.6.2019
200 m 24.81 h Ostrava - Vítkovice 2.2.2019
400 m 53.24 Znojmo 9.6.2019
skok daleký 5.56 h Olomouc 26.1.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
18.09.2018 Okresní kolo SAP - Znojmo (Jiří Mikulič,mikulic@gymzn.cz,602954133) strPohar/Dci 12 Městský stadion 0982
18.09.2018 Okresní kolo SAP - Znojmo (Jiří Mikulič,mikulic@gymzn.cz,602954133) dálka/Dci Městský stadion 5.57
18.09.2018 Okresní kolo SAP - Znojmo (Jiří Mikulič,mikulic@gymzn.cz,602954133) 400 m/Dci Městský stadion 57.8
05.09.2018 Atletická středa (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 400 m/M/B03 Stará Boleslav DNS
25.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 400 m/M/B02 2 Vyškov 56.01
15.08.2018 Atletická středa (TJ Lokomotiva Břeclav) 200 m/M/B02 4 Břeclav 26.26
15.08.2018 Atletická středa (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m/M/B02 5 Břeclav 13.10
15.08.2018 Atletická středa (TJ Lokomotiva Břeclav) dálka/M/F 8 Břeclav 5.13
30.06.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub Hodonín, z.s.) 400 m/M/B03 4 Hodonín 59.00
10.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Znojmo, z.s.) 400 m/M/B04 1 Znojmo 57.10
10.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Znojmo, z.s.) 200 m/M/B05 MS Znojmo 26.78
19.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletika Jihlava) 800 m/M 7 Jihlava 2:19.72
19.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletika Jihlava) 400 m/M 4 Jihlava 59.39
10.04.2018 Okresní přebor na dráze dorostu a staršího žactva (TJ Znojmo) 1500 m/Dci/F 4 Znojmo 5:09.7
10.04.2018 Okresní přebor na dráze dorostu a staršího žactva (TJ Znojmo) 400 m/Dci/B01 2 Znojmo 58.8