Karta atleta

Export do excelu
  • Šimon Vlček
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: Atletika Poruba z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2018
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.80 h Ostrava 13.01.2018
60 m 07.76 Opava 29.05.2018
100 m 12.26 Olomouc 19.05.2018
150 m 20.22 Frýdek-Místek 16.06.2016
200 m 24.68 h Ostrava 20.01.2018
300 m 43.47 h Ostrava 08.01.2017
300 m 40.83 Frýdek-Místek 08.06.2017
800 m 2:15.14 h Ostrava - Vítkovice 16.12.2017
800 m 2:08.15 Ostrava - Vítkovice 17.06.2018
1000 m 3:21.61 Opava, Tyršův stadon 19.05.2015
1500 m 4:48.81 h Praha - Stromovka 04.03.2017
1500 m 4:47.95 Olomouc 12.06.2018
3000 m 11:27.82 Třinec 12.06.2016
3000 m 11:40.61 h Ostrava 03.02.2017
60 m překážek (0.76) 12.10 Opava 28.05.2015
skok vysoký 1.15 Ostrava - Poruba 06.06.2015
skok vysoký 1.50 h Ostrava 13.01.2018
skok daleký 4.78 Třinec 03.10.2017
skok daleký 4.24 h Ostrava 13.01.2018
vrh koulí 4kg 08.30 Třinec 03.10.2017
vrh koulí 5kg 07.48 h Ostrava 13.01.2018
hod kriketovým míčkem 44.98 Ostrava-Poruba 10.10.2015
pohár rozhlasu 1186 Ostrava - Porubská 10.05.2018
hod plným míčem 1kg 5.65 h Ostrava 09.01.2014
středoškolský pohár 1689 Ostrava 19.09.2018
pětiboj 1672 Ostrava - Poruba 23.04.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.80 h Ostrava 13.01.2018
60 m 07.76 Opava 29.05.2018
100 m 12.26 Olomouc 19.05.2018
200 m 24.68 h Ostrava 20.01.2018
800 m 2:08.15 Ostrava - Vítkovice 17.06.2018
1500 m 4:47.95 Olomouc 12.06.2018
skok vysoký 1.50 h Ostrava 13.01.2018
skok daleký 4.24 h Ostrava 13.01.2018
vrh koulí 5kg 07.48 h Ostrava 13.01.2018
pohár rozhlasu 1186 Ostrava - Porubská 10.05.2018
středoškolský pohár 1689 Ostrava 19.09.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
19.09.2018 Okresní kolo SAP - Ostrava (Vladimír Černý, vladek.cerny@centrum.cz, 731152426) středoškolský pohár/Dci 7 Ostrava 1689
19.09.2018 Okresní kolo SAP - Ostrava (Vladimír Černý, vladek.cerny@centrum.cz, 731152426) 1500 m/Dci/B02 13 Ostrava 5:03.94
30.06.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) 800 m/M/F 8 Hranice 2:08.42
17.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Dci/B01 9 Ostrava - Vítkovice 2:08.15
12.06.2018 Republikové finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou pohár rozhlasu/Žci 40 Olomouc 0631
12.06.2018 Republikové finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou 60 m/Žci/B03 4 Olomouc 07.87
12.06.2018 Republikové finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou 1500 m/Žci/B02 2 Olomouc 4:47.95
09.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) 800 m/M/F 10 Hranice 2:15.47
29.05.2018 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Moravskoslezský, Kategorie III a IV (Jana Gellnerová, jana.gellnerova@seznam.cz) 1500 m/Žci 5 Opava 4:50.27
29.05.2018 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Moravskoslezský, Kategorie III a IV (Jana Gellnerová, jana.gellnerova@seznam.cz) pohár rozhlasu/Žci Opava 0617
29.05.2018 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Moravskoslezský, Kategorie III a IV (Jana Gellnerová, jana.gellnerova@seznam.cz) 60 m/Žci/B03 1 Opava 07.76
19.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (Atletický klub Olomouc z.s. ) 100 m/M/B05 3 Olomouc 12.26
19.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (Atletický klub Olomouc z.s. ) 800 m/M/B02 10 Olomouc 2:21.92
10.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Ostrava Kategorie III a IV (Polášková Petra, petra.polaskova@zsporubska.cz, 605516599) pohár rozhlasu/Žci Ostrava - Porubská 1186
10.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Ostrava Kategorie III a IV (Polášková Petra, petra.polaskova@zsporubska.cz, 605516599) 1500 m/Žci/B02 3 Ostrava - Porubská 4:54.06
10.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Ostrava Kategorie III a IV (Polášková Petra, petra.polaskova@zsporubska.cz, 605516599) 60 m/Žci/B06 1 Ostrava - Porubská 07.89
13.02.2018 Athletics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/M/B4 Ostrava DNS
08.02.2018 Athletics Indoor Ostrava I (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/M/B3 4 Ostrava 25.05
03.02.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Dci/R5 5 Ostrava 07.87
03.02.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/Dci/B1 4 Ostrava 24.72
20.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Dci/R4 Ostrava DNS
20.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/Dci/B6 2 Ostrava 24.68
14.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice, z.s.) sedmiboj hala [Dci]/Dci Ostrava DNF
13.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Dci/B2 4 Ostrava 07.80
13.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/Dci 15 Ostrava 4.24
13.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice, z.s.) vrh koulí 5kg/Dci 15 Ostrava 07.48
13.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice, z.s.) skok vysoký/Dci 11= Ostrava 1.50
14.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.91)/Dci/B2 Ostrava DNS
14.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice, z.s.) skok o tyči/Dci Ostrava DNP
14.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice, z.s.) 1000 m/Dci Ostrava DNS
06.01.2018 Zahajovací závody mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Dci/R6 2 Ostrava - Vítkovice 07.90
06.01.2018 Zahajovací závody mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m/Dci/B5 Ostrava - Vítkovice DNS