Karta atleta

Export do excelu
  • Šalanda David
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.87 Praha - Děkanka 26.04.2018
60 m 07.70 h Praha - Stromovka 02.02.2019
100 m 12.06 Praha - Podvinný Mlýn 13.09.2019
150 m 18.79 Praha - Děkanka 14.06.2017
150 m 18.46 h Praha-Strahov 18.01.2019
200 m 24.47 Praha - Podvinný Mlýn 13.09.2019
200 m 24.26 h Praha - Stromovka 02.02.2019
300 m 40.44 Praha - Eden 31.05.2018
300 m 38.98 h Praha-Strahov 18.01.2019
400 m 55.02 Praha - Eden 03.09.2019
400 m 54.95 h Praha - Stromovka 27.01.2019
600 m 2:08.05 Praha-Eden 21.05.2015
1000 m 3:30.18 Praha-Kotlářka 24.05.2016
1500 m 5:28.66 Stará Boleslav 06.10.2018
110 m překážek 19.46 Stará Boleslav 06.10.2018
200 m překážek 33.49 Praha - Děkanka 25.05.2016
desetiboj 3892 Stará Boleslav 06.10.2018
vrhačský trojboj 0981 Praha - Hostivař 26.06.2017
hod diskem 1kg 25.44 Praha-Hostivař 18.10.2017
hod diskem 1,5kg 22.60 Stará Boleslav 06.10.2018
hod kladivem 4kg 20.15 Praha-Děkanka 11.05.2016
hod oštěpem 600g 27.40 Praha - Hostivař 26.06.2017
hod oštěpem 700g 28.11 Stará Boleslav 06.10.2018
hod kriketovým míčkem 30.85 Praha-Eden 21.05.2015
vrh koulí 3kg 07.06 Praha 23.10.2015
vrh koulí 4kg 08.76 Praha - Hostivař 26.06.2017
vrh koulí 5kg 08.84 Stará Boleslav 06.10.2018
skok daleký 4.75 Praha - Eden 21.06.2017
skok daleký 4.68 h Praha - Strahov 22.02.2017
skok o tyči 2.10 Stará Boleslav 06.10.2018
skok vysoký 1.45 Praha - Eden 21.06.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.70 h Praha - Stromovka 02.02.2019
100 m 12.06 Praha - Podvinný Mlýn 13.09.2019
150 m 18.46 h Praha-Strahov 18.01.2019
200 m 24.47 Praha - Podvinný Mlýn 13.09.2019
200 m 24.26 h Praha - Stromovka 02.02.2019
300 m 38.98 h Praha-Strahov 18.01.2019
400 m 55.02 Praha - Eden 03.09.2019
400 m 54.95 h Praha - Stromovka 27.01.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
06.10.2018 Oddílové víceboje (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 100 m/Dci Stará Boleslav 12.40
06.10.2018 Oddílové víceboje (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 400 m/Dci Stará Boleslav 55.59
06.10.2018 Oddílové víceboje (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 1500 m/Dci 4 Stará Boleslav 5:28.66
06.10.2018 Oddílové víceboje (Atletika Stará Boleslav, z.s.) disk 1,5kg/Dci 1= Stará Boleslav 22.60
06.10.2018 Oddílové víceboje (Atletika Stará Boleslav, z.s.) oštěp 700g/Dci Stará Boleslav 28.11
06.10.2018 Oddílové víceboje (Atletika Stará Boleslav, z.s.) koule 5kg/Dci Stará Boleslav 08.84
06.10.2018 Oddílové víceboje (Atletika Stará Boleslav, z.s.) dálka/Dci 4 Stará Boleslav 5.28
06.10.2018 Oddílové víceboje (Atletika Stará Boleslav, z.s.) tyč/Dci 5 Stará Boleslav 2.10
06.10.2018 Oddílové víceboje (Atletika Stará Boleslav, z.s.) výška/Dci 5 Stará Boleslav 1.43
06.10.2018 Oddílové víceboje (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 110 m př./Dci/B02 2 Stará Boleslav 19.46
12.09.2018 IV. kolo pražského přeboru družstev mužů a žen (A. C. Sparta Praha) 200 m/M/B04 3 Praha - Podvinný mlýn 25.19
12.09.2018 IV. kolo pražského přeboru družstev mužů a žen (A. C. Sparta Praha) 100 m/M/R05 6 Praha - Podvinný mlýn 12.55
10.09.2018 13. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 100 m/M/B03 3 Praha - Eden 12.44
10.09.2018 13. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 400 m/M/B02 2 Praha - Eden 55.20
06.09.2018 III. kolo Přeboru Prahy družstev mládežnických kategorií (Univerzitní sportovní klub Praha) 100 m/Dci/B03 4 Praha - Přátelství 12.54
06.09.2018 III. kolo Přeboru Prahy družstev mládežnických kategorií (Univerzitní sportovní klub Praha) 200 m/Dci/B05 2 Praha - Přátelství 25.29
18.08.2018 Cena města Pacova v hodu diskem a BANES mítink s memoriály (TJ Slavoj BANES Pacov ) 100 m/M/B02 4 Pacov 12.61
18.08.2018 Cena města Pacova v hodu diskem a BANES mítink s memoriály (TJ Slavoj BANES Pacov ) 400 m/M/B02 2 Pacov 57.42
28.06.2018 III. kolo MDP mužů a žen (SK Kotlářka Praha, z.s.) 100 m/M/R04 3 Praha - Stadion mládeže 12.37
28.06.2018 III. kolo MDP mužů a žen (SK Kotlářka Praha, z.s.) 400 m/M/B01 5 Praha - Stadion mládeže 56.66
18.06.2018 11. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 100 m/M/B05 5 Praha - Eden 12.42
18.06.2018 11. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 400 m/M/B04 3 Praha - Eden 58.06
14.06.2018 1. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Dukla Praha) 200 m/Dci/B05 4 Praha - Juliska 25.26
14.06.2018 1. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Dukla Praha) 100 m/Dci/B04 7 Praha - Juliska 12.45
14.06.2018 1. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Dukla Praha) dálka/Dci 13 Praha - Juliska 5.41
31.05.2018 9. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 100 m/M/B03 6 Praha - Eden 12.50
31.05.2018 9. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 300 m/M/B04 4 Praha - Eden 40.44
31.05.2018 9. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 200 m/M/B05 2 Praha - Eden 25.26
28.05.2018 II. kolo MDP mužů a žen (SK Kotlářka Praha, z.s.) 100 m/M/R05 5 Praha - Stadion mládeže 12.62
28.05.2018 II. kolo MDP mužů a žen (SK Kotlářka Praha, z.s.) 200 m/M/B03 5 Praha - Stadion mládeže 25.31
25.05.2018 Přebor Prahy juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (ASK Slavia Praha) 200 m/Dci/B04 5 Praha - Eden 25.20
25.05.2018 Přebor Prahy juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (ASK Slavia Praha) 100 m/Dci/R05 Praha - Eden DNS
22.05.2018 2. kolo Pražského poháru mládeže (PSK Olymp Praha, z.s.) 400 m/Dci/B01 5 Praha-Stromovka 58.07
22.05.2018 2. kolo Pražského poháru mládeže (PSK Olymp Praha, z.s.) 100 m/Dci/B03 6 Praha-Stromovka 12.43
18.05.2018 I. kolo Pražského přeboru družstev mužů a žen (A. C. Sparta Praha) 400 m/M/B02 4 Praha - Podvinný mlýn 57.51
18.05.2018 I. kolo Pražského přeboru družstev mužů a žen (A. C. Sparta Praha) 100 m/M/R02 4 Praha - Podvinný mlýn 12.60
26.04.2018 1. veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) 300 m/M/B04 2 Praha - Děkanka 40.95
26.04.2018 1. veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) 60 m/M/B03 2 Praha - Děkanka 07.87
12.01.2018 1. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 150 m/M/B12 4 Praha - Strahov 19.04