Karta atleta

Export do excelu
  • Tomek Ondřej
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: SC Radotín Praha
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.80 Praha - Eden 06.09.2017
60 m 07.70 h Praha-Stromovka 16.01.2018
100 m 12.16 Praha - Juliska 14.06.2018
150 m 18.90 Praha - Eden 06.09.2017
150 m 18.39 h Praha-Strahov 11.01.2019
200 m 24.84 Praha - Přátelství 06.09.2018
300 m 39.81 Praha - Eden 30.08.2017
300 m 39.57 h Praha-Strahov 11.01.2019
400 m 55.21 Praha - Eden 25.05.2018
500 m 1:13.26 Praha - Eden 04.05.2018
600 m 2:02.31 Praha-Jeseniova 07.09.2015
600 m 1:33.25 h Praha - Strahov 12.01.2018
800 m 2:49.43 Praha 23.04.2015
800 m 2:16.37 h Praha-Strahov 16.12.2017
1500 m 5:02.4 Rudná 15.05.2018
60 m překážek 11.19 Praha 17.09.2015
pohár rozhlasu 1183 Rudná 15.05.2018
pětiboj 1351 Praha 23.04.2015
hod oštěpem 600g 22.55 Praha - Podvinný mlýn 17.05.2017
hod oštěpem 700g 25.08 Praha - Eden 28.08.2018
hod kriketovým míčkem 29.28 Praha 23.04.2015
vrh koulí 3kg 06.43 Praha 11.06.2015
vrh koulí 4kg 09.79 Praha - Radotín 07.10.2017
vrh koulí 5kg 10.40 Praha - Přátelství 06.09.2018
skok daleký 4.22 Praha 23.04.2015
skok daleký 4.47 h Praha - Strahov 28.01.2017
skok vysoký 1.15 Praha 14.05.2015

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.85 Praha - Radotín 04.05.2019
150 m 18.39 h Praha-Strahov 11.01.2019
300 m 39.57 h Praha-Strahov 11.01.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
22.09.2018 Baráž o postup do II. ligy mužů a žen v Čechách (TJ Baník Stříbro, spolek) 100 m/M/R02 5 Stříbro 12.07
22.09.2018 Baráž o postup do II. ligy mužů a žen v Čechách (TJ Baník Stříbro, spolek) 200 m/M/B05 1 Stříbro 25.02
12.09.2018 IV. kolo pražského přeboru družstev mužů a žen (A. C. Sparta Praha) 100 m/M/R04 Praha - Podvinný mlýn DNS
06.09.2018 III. kolo Přeboru Prahy družstev mládežnických kategorií (Univerzitní sportovní klub Praha) 200 m/Dci/B04 2 Praha - Přátelství 24.84
06.09.2018 III. kolo Přeboru Prahy družstev mládežnických kategorií (Univerzitní sportovní klub Praha) koule 5kg/Dci 7 Praha - Přátelství 10.40
28.08.2018 2. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) 100 m/Dci/B04 1 Praha - Eden 12.33
28.08.2018 2. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) oštěp 700g/Dci 16 Praha - Eden 25.08
14.06.2018 1. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Dukla Praha) 200 m/Dci/B04 5 Praha - Juliska 25.04
14.06.2018 1. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Dukla Praha) 100 m/Dci/B04 4 Praha - Juliska 12.16
25.05.2018 Přebor Prahy juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (ASK Slavia Praha) 400 m/Dci/B02 5 Praha - Eden 55.21
25.05.2018 Přebor Prahy juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (ASK Slavia Praha) 200 m/Dci/B04 2 Praha - Eden 25.03
22.05.2018 2. kolo Pražského poháru mládeže (PSK Olymp Praha, z.s.) 400 m/Dci/B01 4 Praha-Stromovka 55.60
22.05.2018 2. kolo Pražského poháru mládeže (PSK Olymp Praha, z.s.) 100 m/Dci/B03 5 Praha-Stromovka 12.19
18.05.2018 I. kolo Pražského přeboru družstev mužů a žen (A. C. Sparta Praha) 100 m/M/R05 1 Praha - Podvinný mlýn 12.43
18.05.2018 I. kolo Pražského přeboru družstev mužů a žen (A. C. Sparta Praha) 400 m/M/B01 6 Praha - Podvinný mlýn 56.32
15.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha - západ, Kategorie IV (Pavel Kasal, reditel@zsrudna.cz, 602885790) 60 m/Žci 3= Rudná 07.5
15.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha - západ, Kategorie IV (Pavel Kasal, reditel@zsrudna.cz, 602885790) 1500 m/Žci Rudná 5:02.4
15.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha - západ, Kategorie IV (Pavel Kasal, reditel@zsrudna.cz, 602885790) poharR/Žci 6 Rudná 1183
12.05.2018 Přebor Prahy mužů a žen (Univerzitní sportovní klub Praha) 200 m/M/B10 2 Praha - Přátelství 25.38
12.05.2018 Přebor Prahy mužů a žen (Univerzitní sportovní klub Praha) 400 m/M/B07 2 Praha - Přátelství 55.56
09.05.2018 1. kolo Pražského poháru mládeže (TJ Dukla Praha) 100 m/Dci/B03 5 Praha - Juliska 12.23
09.05.2018 1. kolo Pražského poháru mládeže (TJ Dukla Praha) 200 m/Dci/B08 Praha - Juliska DNS
04.05.2018 5. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 500 m/M/B02 6 Praha - Eden 1:13.26
04.05.2018 5. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 60 m/M/B03 5 Praha - Eden 07.54
03.02.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/Dci/B9 Praha-Stromovka DNS
03.02.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Dci/R2 2 Praha-Stromovka 07.87
19.01.2018 2. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 300 m/M/B13 Praha - Strahov DNS
19.01.2018 2. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 300 m/M/B15 1 Praha - Strahov 40.15
16.01.2018 3. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/M/B9 3 Praha-Stromovka 07.70
16.01.2018 3. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 300 m/M/B5 3 Praha-Stromovka 40.53
12.01.2018 1. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 300 m/M/B14 2 Praha - Strahov 40.20
12.01.2018 1. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 600 m/M/B3 7 Praha - Strahov 1:33.25