Karta atleta

Export do excelu
  • Höfner Michael
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: ASK Slavia Praha
  • Trenér Petr Šarapatka
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.15 Brno 26.6.2017
60 m 07.15 h Ostrava 24.2.2018
100 m 10.94 Praha - Eden 25.5.2019
150 m 16.84 Jablonec nad Nisou 7.10.2017
150 m 17.33 h Praha - Strahov 19.1.2018
200 m 22.26 Praha - Eden 5.7.2019
200 m 22.90 h Ostrava 24.2.2018
300 m 38.2 Praha - Kotlářka 8.6.2016
300 m 36.84 h Praha - Stromovka 2.12.2017
400 m 50.13 Zlín 31.5.2019
800 m 2:41.91 Praha 23.4.2015
1000 m 2:58.26 h Praha - Stromovka 9.2.2018
1500 m 4:44.12 Zlín 31.5.2019
60 m překážek 11.06 Praha 23.4.2015
60 m překážek 09.40 h Jablonec nad Nisou 13.1.2018
100 m překážek 16.72 Praha - Kotlářka 8.10.2017
110 m překážek 16.86 Praha-Eden 10.8.2019
300 m překážek 39.55 Praha - Eden 25.5.2019
pohár rozhlasu 0000 Praha - Kotlářka 23.5.2018
pětiboj 1925 Praha 23.4.2015
sedmiboj hala 4152 h Praha - Stromovka 9.2.2018
desetiboj 6088 Pacov 13.7.2019
hod diskem 1kg 34.55 Praha-Juliska 22.6.2016
hod diskem 1,5kg 36.04 Bílina 4.5.2019
hod oštěpem 600g 37.64 Praha - Kotlářka 8.10.2017
hod oštěpem 700g 39.61 Praha-Eden 10.8.2019
hod kriketovým míčkem 41.70 Praha 23.4.2015
vrh koulí 3kg 12.38 Kolín 27.9.2015
vrh koulí 4kg 10.35 Praha - Děkanka 25.5.2016
vrh koulí 4kg 10.89 h Praha-Strahov 24.2.2016
vrh koulí 5kg 13.41 Praha - Eden 25.5.2019
vrh koulí 5kg 11.47 h Jablonec nad Nisou 13.1.2018
skok daleký 6.92 Praha - Eden 25.5.2019
skok daleký 6.56 h Praha - Stromovka 9.2.2018
skok o tyči 3.80 Praha-Eden 10.8.2019
skok o tyči 2.90 h Jablonec nad Nisou 13.1.2018
skok vysoký 1.63 Zlín 31.5.2019
skok vysoký 1.60 h Praha - Stromovka 9.2.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.27 h Jablonec nad Nisou 13.2.2019
100 m 10.94 Praha - Eden 25.5.2019
200 m 22.26 Praha - Eden 5.7.2019
200 m 23.10 h Praha - Stromovka 23.2.2019
400 m 50.13 Zlín 31.5.2019
1500 m 4:44.12 Zlín 31.5.2019
110 m překážek 16.86 Praha-Eden 10.8.2019
300 m překážek 39.55 Praha - Eden 25.5.2019
desetiboj 6088 Pacov 13.7.2019
hod diskem 1,5kg 36.04 Bílina 4.5.2019
hod oštěpem 700g 39.61 Praha-Eden 10.8.2019
vrh koulí 5kg 13.41 Praha - Eden 25.5.2019
skok daleký 6.92 Praha - Eden 25.5.2019
skok o tyči 3.80 Praha-Eden 10.8.2019
skok vysoký 1.63 Zlín 31.5.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
06.10.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) desetiboj/Dci Praha - Eden DNF
06.10.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) dálka/Dci Praha - Eden 6.39
06.10.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 400 m/Dci/B01 3 Praha - Eden 51.80
06.10.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 110 m př./Dci/B01 Praha - Eden DNF
06.10.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) koule 5kg/Dci 4 Praha - Eden 11.29
06.10.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) výška/Dci 20 Praha - Eden 1.56
06.10.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 100 m/Dci/B01 1 Praha - Eden 11.29
28.09.2018 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (ASK Slavia Praha) tyč/J 11 Praha - Eden 3.35
28.09.2018 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (ASK Slavia Praha) 200 m/J/B02 3 Praha - Eden 22.87
28.09.2018 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (ASK Slavia Praha) 100 m/J/R02 3 Praha - Eden 11.12
28.09.2018 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (ASK Slavia Praha) 100 m/J/FB 4 Praha - Eden 11.18
15.09.2018 Evropský pohár mistrovských klubů juniorů a juniorek, skupina A 100 m/J 6 Castellón 11.30
06.09.2018 III. kolo Přeboru Prahy družstev mládežnických kategorií (Univerzitní sportovní klub Praha) dálka/Dci Praha - Přátelství 6.31
06.09.2018 III. kolo Přeboru Prahy družstev mládežnických kategorií (Univerzitní sportovní klub Praha) 200 m/Dci/B01 3 Praha - Přátelství 23.39
06.09.2018 III. kolo Přeboru Prahy družstev mládežnických kategorií (Univerzitní sportovní klub Praha) 100 m/Dci/B01 2 Praha - Přátelství 11.39
01.09.2018 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) 100 m/U23M/R1 7 Ostrava 11.44
01.09.2018 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/U23M/R2 6 Ostrava 23.09
28.08.2018 2. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) výška/Dci 9 Praha - Eden 1.58
28.08.2018 2. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) 100 m/Dci/B01 2 Praha - Eden 11.36
28.08.2018 2. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) koule 5kg/Dci 6 Praha - Eden 12.42
25.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice) 400 m/M/B03 1 Sušice 53.20
25.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice) 200 m/M/B01 3 Sušice 23.66
21.08.2018 Pražské memoriály (ASK Slavia Praha) 100 m/M/B01 7 Praha - Eden 11.33
21.08.2018 Pražské memoriály (ASK Slavia Praha) dálka/M 4 Praha - Eden 6.35
21.08.2018 Pražské memoriály (ASK Slavia Praha) 200 m/M/B02 6 Praha - Eden 23.31
11.08.2018 T.KOP CUP 2018 (ASK Slavia Praha) desetiboj/Dci 4 Praha - Eden 4684
11.08.2018 T.KOP CUP 2018 (ASK Slavia Praha) 100 m/Dci/B01 1 Praha - Eden 11.66
11.08.2018 T.KOP CUP 2018 (ASK Slavia Praha) 400 m/Dci Praha - Eden 53.66
11.08.2018 T.KOP CUP 2018 (ASK Slavia Praha) 1500 m/Dci Praha - Eden 4:58.20
11.08.2018 T.KOP CUP 2018 (ASK Slavia Praha) 110 m př./Dci Praha - Eden 17.25
11.08.2018 T.KOP CUP 2018 (ASK Slavia Praha) disk 1,5kg/Dci Praha - Eden 30.58
11.08.2018 T.KOP CUP 2018 (ASK Slavia Praha) oštěp 700g/Dci Praha - Eden 29.63
11.08.2018 T.KOP CUP 2018 (ASK Slavia Praha) koule 5kg/Dci Praha - Eden 10.38
11.08.2018 T.KOP CUP 2018 (ASK Slavia Praha) dálka/Dci Praha - Eden NM
11.08.2018 T.KOP CUP 2018 (ASK Slavia Praha) tyč/Dci Praha - Eden 3.30
11.08.2018 T.KOP CUP 2018 (ASK Slavia Praha) výška/Dci 4 Praha - Eden 1.56
23.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) 100 m/Dci/R3 2 Praha-Juliska 11.08
23.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) 100 m/Dci/F Praha-Juliska 11.10
23.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) dálka/Dci 10 Praha-Juliska 6.27
23.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) 200 m/Dci/R3 3 Praha-Juliska 22.61
14.06.2018 1. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Dukla Praha) 100 m/Dci/B01 2 Praha - Juliska 11.28
14.06.2018 1. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Dukla Praha) 200 m/Dci/B01 4 Praha - Juliska 22.84
14.06.2018 1. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Dukla Praha) dálka/Dci Praha - Juliska 6.43
09.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (AK ŠKODA Plzeň) 100 m/M/R02 1 Plzeň 11.20
09.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (AK ŠKODA Plzeň) 100 m/M/FA Plzeň 11.25
09.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (AK ŠKODA Plzeň) dálka/M Plzeň 6.39
09.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (AK ŠKODA Plzeň) 200 m/M/B01 1 Plzeň 22.40
25.05.2018 Přebor Prahy juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (ASK Slavia Praha) 100 m/Dci/FA Praha - Eden 11.24
25.05.2018 Přebor Prahy juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (ASK Slavia Praha) 200 m/Dci/B01 3 Praha - Eden 22.76
25.05.2018 Přebor Prahy juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (ASK Slavia Praha) 100 m/Dci/R01 1 Praha - Eden 11.29
25.05.2018 Přebor Prahy juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (ASK Slavia Praha) dálka/Dci Praha - Eden 6.28
23.05.2018 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha, Kategorie III a IV (Krejčí Michal, krejci@ddmpraha.cz, 777706524) dálka/Žci Praha - Kotlářka DNS
23.05.2018 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha, Kategorie III a IV (Krejčí Michal, krejci@ddmpraha.cz, 777706524) poharR/Žci Praha - Kotlářka 0000
22.05.2018 2. kolo Pražského poháru mládeže (PSK Olymp Praha, z.s.) oštěp 700g/Dci 16 Praha-Stromovka 30.70
22.05.2018 2. kolo Pražského poháru mládeže (PSK Olymp Praha, z.s.) koule 5kg/Dci 7 Praha-Stromovka 10.80
22.05.2018 2. kolo Pražského poháru mládeže (PSK Olymp Praha, z.s.) 100 m/Dci/B01 2 Praha-Stromovka 11.19
20.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Spartak Praha 4) 100 m/M/FA Praha - Děkanka 11.08
20.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Spartak Praha 4) 100 m/M/R04 1 Praha - Děkanka 11.17
20.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Spartak Praha 4) 200 m/M/B01 4 Praha - Děkanka 23.10
24.02.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 60 m/Dci/R1 2 Ostrava 07.27
24.02.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 60 m/Dci/F 4 Ostrava 07.15
24.02.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 200 m/Dci/R1 2 Ostrava 22.90
24.02.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek dálka/Dci Ostrava NM
14.02.2018 6. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) dálka/M/F Jablonec nad Nisou 6.36
14.02.2018 6. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/M/B02 2 Jablonec nad Nisou 07.24
09.02.2018 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) 60 m/Dci/B1 2 Praha - Stromovka 07.27
09.02.2018 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) 1000 m/Dci 6 Praha - Stromovka 2:58.26
09.02.2018 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) 60 m př./Dci/B2 7 Praha - Stromovka 09.49
09.02.2018 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) výška/Dci 6 Praha - Stromovka 1.60
09.02.2018 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) tyč/Dci 6 Praha - Stromovka 2.80
09.02.2018 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) dálka/Dci Praha - Stromovka 6.56
09.02.2018 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) koule 5kg/Dci 8 Praha - Stromovka 11.16
09.02.2018 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) sedmiboj h/Dci/F 8 Praha - Stromovka 4152
03.02.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/Dci/B10 1 Praha-Stromovka 23.15
03.02.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Dci/FA Praha-Stromovka 07.23
03.02.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Dci/R4 1 Praha-Stromovka 07.29
03.02.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) dálka/Dci/F Praha-Stromovka 6.49
03.02.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) koule 5kg/Dci Praha-Stromovka NM
23.01.2018 4. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/M/B6 1 Praha-Stromovka 07.31
23.01.2018 4. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) dálka/M/F1 Praha-Stromovka 6.31
23.01.2018 4. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/M/B12 Praha-Stromovka DNS
19.01.2018 2. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 150 m/M/B7 2 Praha - Strahov 17.33
19.01.2018 2. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 300 m/M/B6 2 Praha - Strahov 37.23
16.01.2018 3. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m př./Dci/B2 4 Praha-Stromovka 09.55
16.01.2018 3. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/M/B14 1 Praha-Stromovka 07.36
13.01.2018 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 1000 m/Dci/B2 4 Jablonec nad Nisou 3:01.37
13.01.2018 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Dci/B1 1 Jablonec nad Nisou 07.30
13.01.2018 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m př./Dci/B3 2 Jablonec nad Nisou 09.40
13.01.2018 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) dálka/Dci 5 Jablonec nad Nisou 6.20
13.01.2018 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) koule 5kg/Dci 8 Jablonec nad Nisou 11.47
13.01.2018 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) sedmiboj h/Dci 8 Jablonec nad Nisou 4068
13.01.2018 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) tyč/Dci 10 Jablonec nad Nisou 2.90
13.01.2018 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) výška/Dci/FB 14 Jablonec nad Nisou 1.57
09.01.2018 1. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m př./Dci/B1 7 Praha - Stromovka 09.88
09.01.2018 1. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/M/B2 3 Praha - Stromovka 07.31