Karta atleta

Export do excelu
  • Jakub Randus
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: PSK Olymp Praha, z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.67 Praha - Eden 07.05.2019
60 m 07.69 h Praha - Stromovka 25.01.2020
100 m 11.98 Praha-Hostivař 26.06.2019
150 m 20.33 h Praha-Stromovka 03.12.2016
150 m 17.91 Praha - Eden 07.05.2019
200 m 23.74 h Praha - Stromovka 02.02.2020
200 m 23.33 Litomyšl 04.07.2020
300 m 43.24 Praha - Juliska 06.09.2017
300 m 40.76 h Praha - Stromovka 02.12.2017
400 m 55.21 h Ostrava - Vítkovice 11.12.2018
400 m 54.95 Vlašim 22.06.2019
600 m 2:06.02 Praha 05.06.2013
800 m 2:44.93 Praha 28.09.2015
800 m 2:35.24 h Praha-Stromovka 21.12.2017
1500 m 5:02.23 h Ostrava - Vítkovice 11.12.2018
60 m překážek (0.76) 11.42 Praha 28.09.2015
60 m překážek (0.84) 09.65 h Praha-Stromovka 21.12.2017
100 m překážek (0.84) 19.70 Praha - Kotlářka 21.06.2017
110 m překážek (0.91) 16.43 Praha - Podvinný mlýn 12.09.2018
300 m překážek (0.84) 42.71 Praha - Eden 03.05.2019
skok vysoký 1.21 Praha 14.05.2015
skok daleký 5.22 h Praha-Stromovka 21.12.2017
skok daleký 5.68 Litomyšl 04.07.2020
vrh koulí 3kg 05.93 Praha 11.06.2015
vrh koulí 3kg 06.87 h Praha-Stromovka 21.12.2015
vrh koulí 4kg 07.30 Praha - Stromovka 17.05.2017
vrh koulí 4kg 08.11 h Praha-Stromovka 21.12.2017
hod oštěpem 600g 17.99 Praha - Juliska 31.05.2017
hod kriketovým míčkem 38.09 Praha-Podvinný mlýn 28.09.2014
středoškolský pohár 1137 h Ostrava - Vítkovice 11.12.2018
středoškolský pohár 1203 Praha - Eden 02.10.2019
pětiboj 1376 Praha 28.09.2015

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.03 h Praha-Stromovka 23.01.2018
100 m 12.52 Praha - Juliska 09.05.2018
200 m 25.07 h Praha-Stromovka 04.02.2018
200 m 24.68 Praha - Juliska 14.06.2018
400 m 55.21 h Ostrava - Vítkovice 11.12.2018
1500 m 5:02.23 h Ostrava - Vítkovice 11.12.2018
110 m překážek (0.91) 16.43 Praha - Podvinný mlýn 12.09.2018
300 m překážek (0.84) 43.27 Praha - Eden 28.08.2018
skok daleký 5.55 Praha - Juliska 14.06.2018
středoškolský pohár 1137 h Ostrava - Vítkovice 11.12.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
11.12.2018 Republikové finále Středoškolského atletického poháru (SSK Vítkovice) středoškolský pohár/Dci 48= Ostrava - Vítkovice 1137
11.12.2018 Republikové finále Středoškolského atletického poháru (SSK Vítkovice) 400 m/Dci/B06 6 Ostrava - Vítkovice 55.21
11.12.2018 Republikové finále Středoškolského atletického poháru (SSK Vítkovice) 1500 m/Dci/B03 10 Ostrava - Vítkovice 5:02.23
28.09.2018 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Opava) 300 m překážek (0.84)/Dci/B02 7 Opava 45.51
12.09.2018 IV. kolo pražského přeboru družstev mužů a žen (A. C. Sparta Praha) 110 m překážek (0.91)/Dci MS Praha - Podvinný mlýn 16.43
06.09.2018 III. kolo Přeboru Prahy družstev mládežnických kategorií (Univerzitní sportovní klub Praha) skok daleký/Dci 7 Praha - Přátelství 5.75
06.09.2018 III. kolo Přeboru Prahy družstev mládežnických kategorií (Univerzitní sportovní klub Praha) 110 m překážek (0.91)/Dci/B02 3 Praha - Přátelství 18.35
28.08.2018 2. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) 300 m překážek (0.84)/Dci/B02 3 Praha - Eden 43.27
28.08.2018 2. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) skok vysoký/Dci Praha - Eden DNS
25.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice) 200 m/M/B04 1 Sušice 25.69
25.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice) skok daleký/M 11 Sušice 5.43
30.06.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) skok daleký/M 10 Vlašim 5.47
14.06.2018 1. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Dukla Praha) 200 m/Dci/B05 2 Praha - Juliska 24.68
14.06.2018 1. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Dukla Praha) skok daleký/Dci 9 Praha - Juliska 5.55
25.05.2018 Přebor Prahy juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (ASK Slavia Praha) 100 m/Dci/R04 5 Praha - Eden 12.53
26.05.2018 Přebor Prahy juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (ASK Slavia Praha) 200 m/Dci/B04 4 Praha - Eden 25.19
22.05.2018 2. kolo Pražského poháru mládeže (PSK Olymp Praha, z.s.) 100 m/Dci/B04 7 Praha-Stromovka 12.35
09.05.2018 1. kolo Pražského poháru mládeže (TJ Dukla Praha) 100 m/Dci/B07 2 Praha - Juliska 12.52
09.05.2018 1. kolo Pražského poháru mládeže (TJ Dukla Praha) 200 m/Dci/B05 3 Praha - Juliska 25.11
04.05.2018 5. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 150 m/M/B08 2 Praha - Eden 18.39
04.05.2018 5. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 60 m/M/B05 5 Praha - Eden 07.77
04.02.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/Dci/B8 2 Praha-Stromovka 25.07
03.02.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Dci/R2 3 Praha-Stromovka 08.03
27.01.2018 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (JKAS) 200 m/Dci/B09 MS Praha - Stromovka 25.50
23.01.2018 4. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/M/B13 2 Praha-Stromovka 08.03
23.01.2018 4. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/M/B14 Praha-Stromovka DNS
16.01.2018 3. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/M/B12 4 Praha-Stromovka 08.04