Karta atleta

Export do excelu
  • Maydlová Veronika
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: SKP Union Cheb - z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 08.05 h Sokolov 20.12.2013
60 m 08.45 Praha - Děkanka 05.06.2016
60 m 08.50 h Praha-Strahov 17.12.2016
100 m 13.69 Sušice 06.05.2017
150 m 21.24 Stříbro 21.05.2016
150 m 21.38 h Praha - Strahov 11.02.2017
200 m 30.10 Kladno - Sletiště 23.07.2016
300 m 49.46 Chodov 30.04.2016
600 m 2:16.09 Stříbro 26.05.2013
800 m 3:07.89 Mariánské Lázně 11.05.2015
60 m překážek 11.88 Plzeň 15.09.2015
60 m překážek 10.09 h Praha - Stromovka 27.01.2018
100 m překážek 16.59 Brno 26.06.2017
200 m překážek 34.37 Tábor 27.07.2016
300 m překážek 50.42 Cheb 02.08.2016
sprintérský trojboj 1694 Kladno - Sletiště 23.07.2016
pětiboj 1709 Mariánské Lázně 11.05.2015
hod kriketovým míčkem 32.81 Mariánské Lázně 14.05.2014
vrh koulí 3kg 08.30 Sokolov 24.05.2016
vrh koulí 3kg 08.16 h Praha-Stromovka 03.12.2016
vrh koulí 4kg 07.43 Nýřany 19.05.2019
skok daleký 5.06 Brno 26.06.2017
skok daleký 4.84 h Praha - Stromovka 22.01.2017
Přespolní běh 2:26 Chodov 13.10.2013

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.01 Karlovy Vary 01.05.2019
60 m 09.04 h Praha - Strahov 20.01.2019
100 m 14.65 Bílina 15.06.2019
150 m 22.41 Cheb 27.04.2019
vrh koulí 3kg 08.15 Karlovy Vary 08.05.2019
vrh koulí 4kg 07.43 Nýřany 19.05.2019
skok daleký 4.80 Bílina 15.06.2019
skok daleký 4.58 h Praha - Strahov 20.01.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
25.09.2018 XXXIII. ročník Memoriálu Hany Trejbalové, X. ročník memoriálu Jarise Alexy (Athletic club Mariánské Lázně, z.s.) 100 m/Ž/B02 3 Mariánské Lázně 14.41
25.09.2018 XXXIII. ročník Memoriálu Hany Trejbalové, X. ročník memoriálu Jarise Alexy (Athletic club Mariánské Lázně, z.s.) dálka/Ž 8 Mariánské Lázně 4.48
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) dálka/Dky/F 10 Jablonec nad Nisou 4.75
17.06.2018 1. kolo OMD Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje – juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (TJ Sušice) dálka/Dky 7 Sušice 4.66
19.05.2018 1. kolo OMD mužů a žen (Plzeňská sportovní o.p.s.) dálka/Ž 5 Nýřany 4.49
08.05.2018 Memoriál Miroslava Kitzbergera (TJ MDDM Ostrov) 100 m/Ž/B02 Ostrov DNS
08.05.2018 Memoriál Miroslava Kitzbergera (TJ MDDM Ostrov) 60 m/Ž/B03 4 Ostrov 08.95
28.04.2018 Zahajovací závody na „Zlaté dráze“ (SKP Union Cheb) 60 m/Ž/B11 Cheb DNS
28.04.2018 Zahajovací závody na „Zlaté dráze“ (SKP Union Cheb) 200 m př./Ž/F Cheb 34.40
27.01.2018 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (JKAS) 60 m/Dky/R10 MS Praha - Stromovka 08.82
27.01.2018 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (JKAS) 60 m př./Dky/B03 MS Praha - Stromovka 10.09
20.01.2018 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (KKAS) 60 m př./Dky/F Praha - Stromovka 10.14
20.01.2018 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (KKAS) dálka/Dky Praha - Stromovka 4.68