Karta atleta

Export do excelu
  • Pácalová Petra
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: SK Aktis Praha z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.57 Praha - Eden 21.6.2017
60 m 08.64 h Praha - Stromovka 15.2.2017
100 m 13.53 Praha - Eden 25.5.2018
150 m 21.21 Praha - Eden 30.9.2017
150 m 20.67 h Praha - Strahov 22.2.2017
200 m 28.00 Plzeň 9.6.2018
800 m 2:47.34 Praha - Eden 30.9.2017
60 m překážek 11.06 Vlašim 9.9.2017
100 m překážek 18.08 Praha - Eden 30.9.2017
pětiboj 1934 Praha 28.9.2015
sedmiboj 3268 Praha - Eden 30.9.2017
vrhačský trojboj 1250 Kolín 27.10.2018
vrhačský čtyřboj 1737 Kolín 27.10.2018
hod diskem 0,75kg 23.73 Praha - Děkanka 14.6.2017
hod diskem 1kg 20.00 Praha - Eden 25.5.2018
hod kladivem 3kg 48.37 Olomouc 28.6.2019
hod kladivem 4kg 38.10 Pardubice 22.6.2019
hod oštěpem 500g 33.34 Praha - Eden 25.5.2018
hod oštěpem 600g 31.69 Praha - Děkanka 20.5.2018
hod kriketovým míčkem 36.66 Praha , Juliska 8.6.2015
vrh koulí 2kg 08.60 Praha 17.9.2015
vrh koulí 3kg 09.12 Kolín 27.10.2018
vrh koulí 3kg 09.14 h Praha-Strahov 16.12.2017
skok daleký 4.65 Praha - Děkanka 31.5.2017
skok daleký 4.67 h Praha-Strahov 17.12.2016
skok vysoký 1.40 Nová Včelnice 5.5.2018
Přespolní běh 7:37 Praha-Džbán 27.3.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
hod kladivem 3kg 48.37 Olomouc 28.6.2019
hod kladivem 4kg 38.10 Pardubice 22.6.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
27.10.2018 4. vrhačský pětiboj (TJ Sokol Kolín-atletika) kladivo 3kg/Žky Kolín 38.45
27.10.2018 4. vrhačský pětiboj (TJ Sokol Kolín-atletika) koule 3kg/Žky Kolín 09.12
27.10.2018 4. vrhačský pětiboj (TJ Sokol Kolín-atletika) disk 0,75kg/Žky Kolín 20.80
27.10.2018 4. vrhačský pětiboj (TJ Sokol Kolín-atletika) oštěp 500g/Žky Kolín 30.49
27.10.2018 4. vrhačský pětiboj (TJ Sokol Kolín-atletika) kladivo 3kg/Dky/F Kolín 39.74
27.10.2018 4. vrhačský pětiboj (TJ Sokol Kolín-atletika) vrh. tr./Žky Kolín 1250
27.10.2018 4. vrhačský pětiboj (TJ Sokol Kolín-atletika) vrh. čtyř/Žky Kolín 1737
13.10.2018 Berounské oddílové víceboje (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) kladivo 3kg/Dky/F Beroun 38.01
28.08.2018 2. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) oštěp 500g/Dky 6 Praha - Eden 31.84
28.08.2018 2. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) kladivo 3kg/Dky 5 Praha - Eden 30.70
25.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice) oštěp 600g/Ž 8 Sušice 29.27
25.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice) kladivo 4kg/Ž 6 Sušice 27.78
30.06.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) oštěp 600g/Ž 7 Vlašim 31.07
30.06.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) kladivo 4kg/Ž 9 Vlašim 22.70
27.06.2018 Veřejné závody v hodu kladivem a diskem (TJ Sokol Praha Královské Vinohrady) kladivo 3kg/Dky/F 5 Praha-Vinohrady 32.59
14.06.2018 1. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Dukla Praha) 100 m/Dky/B03 6 Praha - Juliska 13.94
14.06.2018 1. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Dukla Praha) dálka/Dky 8 Praha - Juliska 4.58
09.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (AK ŠKODA Plzeň) 200 m/Ž/B03 3 Plzeň 28.00
09.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (AK ŠKODA Plzeň) oštěp 600g/Ž 8 Plzeň 30.46
09.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (AK ŠKODA Plzeň) kladivo 4kg/Ž 10 Plzeň 20.86
25.05.2018 Přebor Prahy juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (ASK Slavia Praha) 100 m/Dky/R04 4 Praha - Eden 13.53
25.05.2018 Přebor Prahy juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (ASK Slavia Praha) oštěp 500g/Dky 6 Praha - Eden 33.34
25.05.2018 Přebor Prahy juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (ASK Slavia Praha) 100 m/Dky/FB 7 Praha - Eden 13.62
25.05.2018 Přebor Prahy juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (ASK Slavia Praha) disk 1kg/Dky 10 Praha - Eden 20.00
20.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Spartak Praha 4) oštěp 600g/Ž 5 Praha - Děkanka 31.69
20.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Spartak Praha 4) disk 1kg/Ž/F 12 Praha - Děkanka 18.78
12.05.2018 Přebor Prahy mužů a žen (Univerzitní sportovní klub Praha) dálka/Ž/F 24 Praha - Přátelství 4.41
12.05.2018 Přebor Prahy mužů a žen (Univerzitní sportovní klub Praha) 100 m/Ž/R05 6 Praha - Přátelství 13.86
05.05.2018 KP ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň - OPEN (TJ Nová Včelnice) sedmiboj/Dky MS Nová Včelnice 3083
05.05.2018 KP ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň - OPEN (TJ Nová Včelnice) 800 m/Dky/B02 6 Nová Včelnice 3:01.54
05.05.2018 KP ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň - OPEN (TJ Nová Včelnice) oštěp 500g/Dky/F 4 Nová Včelnice 26.57
05.05.2018 KP ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň - OPEN (TJ Nová Včelnice) koule 3kg/Dky/F 6 Nová Včelnice 08.27
05.05.2018 KP ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň - OPEN (TJ Nová Včelnice) dálka/Dky/F 11 Nová Včelnice 4.19
05.05.2018 KP ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň - OPEN (TJ Nová Včelnice) výška/Dky/F 8 Nová Včelnice 1.40
05.05.2018 KP ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň - OPEN (TJ Nová Včelnice) 100 m př./Dky/B04 4 Nová Včelnice 18.43
05.05.2018 KP ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň - OPEN (TJ Nová Včelnice) 200 m/Dky/B05 2 Nová Včelnice 28.48
27.03.2018 I. kolo MPD mladšího žactva, skupina A (TJ Dukla Praha) Přespolní běh/Dky 6 Praha-Džbán 7:37