Karta atleta

Export do excelu
  • Kateřina Tvrdá
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Kolín-atletika
  • Trenér: Morávek Antonín
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - 1 - - - 1 -
Přehled medailí (vrcholné akce)
Žádná medaile
Rekordy ČR
Dráha Žákyně
4 x 300 m 2:46.39 Jablonec 18.09.2016

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.04 Kolín 30.06.2016
60 m 07.98 h Praha - Strahov 05.02.2017
100 m 12.70 Ostrava - Vítkovice 05.09.2020
150 m 19.19 Beroun 23.06.2017
200 m 25.94 Kolín 25.05.2019
200 m 26.75 h Lipsko 08.02.2020
300 m 42.09 h Praha - Strahov 05.02.2017
300 m 40.87 Brno 28.06.2017
400 m 59.97 Kolín 25.05.2019
400 m 62.04 h Lipsko 08.02.2020
600 m 1:54.94 Kolín 19.05.2015
800 m 2:34.79 Ostrava 28.09.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 09.91 Kolín 27.09.2015
60 m překážek (0.76/7.70) 09.60 h Praha-Stromovka 05.12.2015
60 m překážek (0.76/8.20) 08.74 h Praha - Stromovka 04.03.2017
60 m překážek (0.76/8.50) 08.93 h Praha - Stromovka 27.01.2018
100 m překážek (0.76/8.20) 14.32 Kolín 08.05.2017
100 m překážek (0.76/8.50) 14.48 Kladno 26.05.2018
100 m překážek (0.84) 15.87 Hradec Králové 18.05.2019
200 m překážek (0.76) 29.30 Kolín 08.05.2017
300 m překážek (0.76) 42.89 Stará Boleslav 05.05.2018
400 m překážek (0.76) 66.24 Hradec Králové 18.05.2019
skok vysoký 1.47 Ústí nad Orlicí 12.05.2018
skok daleký 5.46 Stará Boleslav 03.06.2017
skok daleký 5.25 h Praha - Stromovka 09.12.2017
vrh koulí 3kg 08.99 Ústí nad Orlicí 12.05.2018
hod oštěpem 500g 12.95 Kolín 08.05.2019
hod oštěpem 600g 18.47 Stará Boleslav 08.10.2017
hod kriketovým míčkem 30.70 Stará Boleslav 10.10.2015
pohár rozhlasu 1607 Nymburk 16.05.2017
středoškolský pohár 1540 Nymburk 19.09.2017
pětiboj 2778 Stará Boleslav 10.10.2015
sedmiboj [Zky] 3999 Stará Boleslav 07.10.2017
sprintérský trojboj 2170 Kolín 12.05.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
100 m 12.75 Kladno 19.05.2018
200 m 27.13 h Jablonec nad Nisou 11.02.2018
200 m 26.05 Praha - Eden 09.06.2018
60 m překážek (0.76/8.50) 08.93 h Praha - Stromovka 27.01.2018
100 m překážek (0.76/8.50) 14.48 Kladno 26.05.2018
300 m překážek (0.76) 42.89 Stará Boleslav 05.05.2018
skok vysoký 1.47 Ústí nad Orlicí 12.05.2018
skok daleký 5.07 h Jablonec nad Nisou 11.02.2018
skok daleký 5.24 Pacov 30.06.2018
vrh koulí 3kg 08.99 Ústí nad Orlicí 12.05.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
30.06.2018 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Slavoj BANES Pacov) skok daleký/Ž/F 6 Pacov 5.24
23.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) 100 m překážek (0.76/8.50)/Dky/R3 4 Praha-Juliska 14.80
23.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) 300 m překážek (0.76)/Dky/R1 1 Praha-Juliska 44.03
24.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) 300 m překážek (0.76)/Dky/F Praha-Juliska 44.00
09.06.2018 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) 100 m/Ž/R02 4 Praha - Eden 12.93
09.06.2018 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) 200 m/Ž/B03 2 Praha - Eden 26.05
09.06.2018 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) 100 m/Ž/FB 4 Praha - Eden 12.92
06.06.2018 2. kolo KP Středočeského kraje družstev mládeže (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m překážek (0.76/8.50)/Dky/B01 MS Kolín 14.53
06.06.2018 2. kolo KP Středočeského kraje družstev mládeže (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m/Jky/B01 2 Kolín 25.81
26.05.2018 KP jednotlivců M, Ž, Jci, Jky, Dci, Dky (A. C. TEPO Kladno) 300 m překážek (0.76)/Dky/B01 2 Kladno 46.71
26.05.2018 KP jednotlivců M, Ž, Jci, Jky, Dci, Dky (A. C. TEPO Kladno) 100 m překážek (0.76/8.50)/Dky/B01 1 Kladno 14.48
19.05.2018 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 100 m/Ž/R02 5 Kladno 12.75
19.05.2018 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 200 m/Ž/B03 4 Kladno 26.17
12.05.2018 74. Ústecký desetiboj - Krajský přebor Pardubického kraje ve vícebojích mužů, žen, staršího a mladšího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí ) sedmiboj [Dky]/Dky/F Ústí nad Orlicí DNF
12.05.2018 74. Ústecký desetiboj - Krajský přebor Pardubického kraje ve vícebojích mužů, žen, staršího a mladšího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí ) 200 m/Dky Ústí nad Orlicí 26.16
13.05.2018 74. Ústecký desetiboj - Krajský přebor Pardubického kraje ve vícebojích mužů, žen, staršího a mladšího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí ) 800 m/Dky Ústí nad Orlicí DNS
12.05.2018 74. Ústecký desetiboj - Krajský přebor Pardubického kraje ve vícebojích mužů, žen, staršího a mladšího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí ) 100 m překážek (0.76/8.50)/Dky 4 Ústí nad Orlicí 14.76
13.05.2018 74. Ústecký desetiboj - Krajský přebor Pardubického kraje ve vícebojích mužů, žen, staršího a mladšího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí ) hod oštěpem 500g/Dky Ústí nad Orlicí DNS
12.05.2018 74. Ústecký desetiboj - Krajský přebor Pardubického kraje ve vícebojích mužů, žen, staršího a mladšího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí ) vrh koulí 3kg/Dky 6 Ústí nad Orlicí 08.99
13.05.2018 74. Ústecký desetiboj - Krajský přebor Pardubického kraje ve vícebojích mužů, žen, staršího a mladšího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí ) skok daleký/Dky Ústí nad Orlicí DNS
12.05.2018 74. Ústecký desetiboj - Krajský přebor Pardubického kraje ve vícebojích mužů, žen, staršího a mladšího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí ) skok vysoký/Dky 4= Ústí nad Orlicí 1.47
05.05.2018 I. kolo KP Středočeského kraje družstev mládeže (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 100 m překážek (0.76/8.50)/Dky/F MS Stará Boleslav 14.55
05.05.2018 I. kolo KP Středočeského kraje družstev mládeže (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 300 m překážek (0.76)/Dky/F MS Stará Boleslav 42.89
01.05.2018 Polabské závody a Středočeský pohár smíšených družstev mužů a žen (TJ Sokol Kolín – atletika) 100 m překážek (0.76/8.50)/Dky Kolín 14.81
01.05.2018 Polabské závody a Středočeský pohár smíšených družstev mužů a žen (TJ Sokol Kolín – atletika) skok daleký/Ž/F Kolín 5.22
24.02.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 60 m překážek (0.76/8.50)/Dky/R2 6 Ostrava 09.07
14.02.2018 6. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m překážek (0.76/8.50)/Dky/B02 2 Jablonec nad Nisou 09.15
14.02.2018 6. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok daleký/Ž/F 10 Jablonec nad Nisou 4.91
11.02.2018 Halový přebor mužů a žen Ústeckého kraje (ÚKAS) 200 m/Ž/B06 MS Jablonec nad Nisou 27.13
11.02.2018 Halový přebor mužů a žen Ústeckého kraje (ÚKAS) 60 m překážek (0.76/8.50)/Dky/F Jablonec nad Nisou DNS
11.02.2018 Halový přebor mužů a žen Ústeckého kraje (ÚKAS) skok daleký/Ž/F MS Jablonec nad Nisou 5.07
27.01.2018 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (JKAS) 60 m překážek (0.76/8.50)/Dky/B03 MS Praha - Stromovka 08.93
13.01.2018 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m překážek (0.76/8.50)/Dky/B2 1 Praha - Strahov 09.03