Karta atleta

Export do excelu
  • Kotrhonzová Jana
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: ASK Slavia Praha
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.26 Praha - Děkanka 14.6.2017
60 m 08.27 h Praha - Strahov 22.2.2017
100 m 13.35 Praha - Eden 25.5.2018
150 m 19.88 Praha - Děkanka 14.6.2017
150 m 19.92 h Praha - Stromovka 4.3.2017
200 m 27.50 Praha - Juliska 9.5.2018
200 m 27.39 h Praha-Stromovka 3.2.2018
300 m 45.50 České Budějovice 16.9.2017
300 m 47.88 h Jablonec nad Nisou 12.3.2016
600 m 1:57.06 Praha-Eden 5.6.2014
800 m 2:48.46 Praha 4.6.2015
60 m překážek 11.28 Praha 28.9.2015
středoškolský pohár 0790 Praha - Strahov 5.10.2018
pětiboj 2294 Praha 28.9.2015
čtyřboj 2017 Praha 4.6.2015
hod diskem 0,75kg 20.46 Kolín 20.7.2017
hod diskem 1kg 20.01 Praha - Juliska 14.6.2018
hod oštěpem 500g 25.10 Stará Boleslav 21.8.2019
hod kriketovým míčkem 45.27 Praha 28.9.2015
vrh koulí 2kg 09.66 Praha 14.5.2015
vrh koulí 3kg 09.17 Ústí nad Labem 27.5.2017
vrh koulí 3kg 09.11 h Praha - Stromovka 20.1.2019
skok daleký 4.50 Praha - Děkanka 15.5.2019
skok daleký 4.54 h Praha - Strahov 27.1.2017
skok vysoký 1.28 Praha - Strahov 5.10.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.53 Praha - Eden 7.5.2019
60 m 08.41 h Praha - Stromovka 2.2.2019
100 m 13.59 Praha - Děkanka 15.5.2019
200 m 28.86 Praha - Děkanka 15.5.2019
200 m 28.38 h Praha - Stromovka 2.2.2019
hod diskem 1kg 18.61 Praha - Stromovka 12.6.2019
hod oštěpem 500g 25.10 Stará Boleslav 21.8.2019
vrh koulí 3kg 08.95 Praha - Stromovka 12.6.2019
vrh koulí 3kg 09.11 h Praha - Stromovka 20.1.2019
skok daleký 4.50 Praha - Děkanka 15.5.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
05.10.2018 Krajské finále SAP - Praha 1 - 5 strPohar/Dky 30 Praha - Strahov 0790
05.10.2018 Krajské finále SAP - Praha 1 - 5 dálka/Dky/F 6 Praha - Strahov 4.39
05.10.2018 Krajské finále SAP - Praha 1 - 5 výška/Dky/F 16 Praha - Strahov 1.28
06.09.2018 III. kolo Přeboru Prahy družstev mládežnických kategorií (Univerzitní sportovní klub Praha) dálka/Dky 8 Praha - Přátelství 4.63
06.09.2018 III. kolo Přeboru Prahy družstev mládežnických kategorií (Univerzitní sportovní klub Praha) 100 m/Dky/B02 3 Praha - Přátelství 13.54
28.08.2018 2. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) oštěp 500g/Dky 14 Praha - Eden 22.73
28.08.2018 2. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) 100 m/Dky/B02 4 Praha - Eden 13.41
22.08.2018 Atletická středa (Atletika Stará Boleslav, z.s.) oštěp 500g/Dky Stará Boleslav 24.75
22.08.2018 Atletická středa (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 60 m/Ž/B03 4 Stará Boleslav 08.41
14.06.2018 1. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Dukla Praha) 100 m/Dky/B02 7 Praha - Juliska 13.50
14.06.2018 1. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Dukla Praha) disk 1kg/Dky 16 Praha - Juliska 20.01
31.05.2018 9. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 100 m/Ž/B03 1 Praha - Eden 13.41
25.05.2018 Přebor Prahy juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (ASK Slavia Praha) 200 m/Dky/B02 5 Praha - Eden 27.58
25.05.2018 Přebor Prahy juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (ASK Slavia Praha) 100 m/Dky/FB 6 Praha - Eden 13.51
25.05.2018 Přebor Prahy juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (ASK Slavia Praha) 100 m/Dky/R06 3 Praha - Eden 13.35
22.05.2018 2. kolo Pražského poháru mládeže (PSK Olymp Praha, z.s.) oštěp 500g/Dky 20 Praha-Stromovka 24.99
22.05.2018 2. kolo Pražského poháru mládeže (PSK Olymp Praha, z.s.) 100 m/Dky/B03 1 Praha-Stromovka 13.37
09.05.2018 1. kolo Pražského poháru mládeže (TJ Dukla Praha) 100 m/Dky/B03 2 Praha - Juliska 13.18
09.05.2018 1. kolo Pražského poháru mládeže (TJ Dukla Praha) 200 m/Dky/B03 3 Praha - Juliska 27.50
04.05.2018 5. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 60 m/Ž/B01 5 Praha - Eden 08.20
01.05.2018 Májové závody (USK PROVOD Ústí nad Labem) 100 m/Dky/F Ústí nad Labem DNS
01.05.2018 Májové závody (USK PROVOD Ústí nad Labem) 100 m/Dky/R01 3 Ústí nad Labem 13.63
01.05.2018 Májové závody (USK PROVOD Ústí nad Labem) oštěp 500g/Dky 5 Ústí nad Labem 23.44
03.02.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/Dky/B6 2 Praha-Stromovka 27.39
03.02.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Dky/R1 2 Praha-Stromovka 08.34
03.02.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) koule 3kg/Dky 22 Praha-Stromovka 08.06
27.01.2018 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (JKAS) 60 m/Dky/R07 MS Praha - Stromovka 08.52
23.01.2018 4. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Ž/B7 1 Praha-Stromovka 08.35
23.01.2018 4. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/Ž/B13 2 Praha-Stromovka 27.86
20.01.2018 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak ) 200 m/Dky/B5 1 Praha - Strahov 27.95
16.01.2018 3. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) koule 3kg/Dky 12 Praha-Stromovka 08.87
16.01.2018 3. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Ž/B8 1 Praha-Stromovka 08.32
09.01.2018 1. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Ž/B3 Praha - Stromovka DNS
09.01.2018 1. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Ž/B8 6 Praha - Stromovka 08.43