Karta atleta

Export do excelu
  • Strusková Kateřina
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.71 České Budějovice 19.05.2013
50 m 07.0 h České Budějovice 29.11.2014
60 m 08.31 Brno 05.09.2016
60 m 08.34 h Praha - Strahov 19.01.2019
100 m 13.08 Písek 08.06.2019
150 m 20.02 Tábor 27.05.2017
150 m 20.38 h Praha-Strahov 16.12.2017
200 m 28.09 Nová Včelnice 17.09.2017
200 m 27.55 h Praha - Strahov 19.01.2019
300 m 44.88 Tábor 21.05.2016
300 m 45.83 h Praha-Strahov 23.01.2016
400 m 69.16 Písek 01.05.2016
600 m 1:57.2 České Budějovice 22.09.2015
800 m 3:01.74 Tábor 27.09.2014
50 m překážek 08.57 České Budějovice 19.05.2013
50 m překážek 09.33 h Nová Včelnice 02.03.2013
60 m překážek 11.54 České Budějovice 27.09.2015
60 m překážek 10.03 h Praha - Strahov 25.01.2020
100 m překážek 16.41 Písek 25.05.2019
400 m překážek 77.21 Děčín 29.09.2019
středoškolský pohár 1088 Stadion SK Čtyři Dvory 20.09.2018
pětiboj 1982 České Budějovice 27.09.2015
čtyřboj 1391 Tábor 28.09.2013
hod kladivem 3kg 16.43 Tábor 27.05.2017
hod kriketovým míčkem 38.01 Brno 08.09.2014
vrh koulí 2kg 06.86 Jindřichův Hradec 28.09.2015
vrh koulí 3kg 07.12 Jindřichův Hradec 01.05.2017
skok daleký 4.87 Sušice 22.05.2019
skok daleký 4.95 h Praha - Strahov 19.01.2019
trojskok 10.25 h Praha - Strahov 25.01.2020
skok vysoký 1.35 h České Budějovice 24.11.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.42 h Praha - Strahov 25.01.2020
200 m 27.81 h Praha - Stromovka 19.01.2020
60 m překážek 10.03 h Praha - Strahov 25.01.2020
skok daleký 4.71 h Jablonec nad Nisou 05.02.2020
trojskok 10.25 h Praha - Strahov 25.01.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
08.12.2018 14. ročník Mikulášské haly pro přípravku, ml. a st. žactvo a dorost (TJ SK Čéčova Č.Budějovice) 50 m/Dky České Budějovice 07.26
08.12.2018 14. ročník Mikulášské haly pro přípravku, ml. a st. žactvo a dorost (TJ SK Čéčova Č.Budějovice) 60 m/Dky České Budějovice 08.47
20.09.2018 Okresní kolo SAP - České Budějovice (Šesták Přemysl, sestak@ddmcb.cz, 607734328) strPohar/Dky 9 Stadion SK Čtyři Dvory 1088
20.09.2018 Okresní kolo SAP - České Budějovice (Šesták Přemysl, sestak@ddmcb.cz, 607734328) 200 m/Dky/B02 1 Stadion SK Čtyři Dvory 28.15
20.09.2018 Okresní kolo SAP - České Budějovice (Šesták Přemysl, sestak@ddmcb.cz, 607734328) dálka/Dky/F Stadion SK Čtyři Dvory 4.66
16.09.2018 3. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (TJ Nová Včelnice, z.s.) 100 m/Ž/B01 4 Nová Včelnice 13.78
16.09.2018 3. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (TJ Nová Včelnice, z.s.) dálka/Ž/F 5 Nová Včelnice 4.64
10.06.2018 2. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (TJ Nová Včelnice, z.s.) dálka/Ž 5 Nová Včelnice 4.55
10.06.2018 2. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (TJ Nová Včelnice, z.s.) 100 m/Ž/B01 4 Nová Včelnice 13.48
26.05.2018 Mistrovství Plzeňského,Karlovarského a Jihočeského kraje mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců,dorostenek (AC Domažlice) dálka/Dky/F Domažlice DNS
26.05.2018 Mistrovství Plzeňského,Karlovarského a Jihočeského kraje mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců,dorostenek (AC Domažlice) 200 m/Dky/B06 Domažlice DNS
26.05.2018 Mistrovství Plzeňského,Karlovarského a Jihočeského kraje mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců,dorostenek (AC Domažlice) 100 m/Dky/R01 Domažlice DNS
13.05.2018 1. kolo krajského přeboru družstev mužů, žen, mladších žáků a mladších žákyň JČ kraje (SK Čtyři Dvory České Budějovice) 100 m/Ž/B01 2 České Budějovice - Čtyři Dvory 13.61
13.05.2018 1. kolo krajského přeboru družstev mužů, žen, mladších žáků a mladších žákyň JČ kraje (SK Čtyři Dvory České Budějovice) dálka/Ž 4 České Budějovice - Čtyři Dvory 4.74
25.03.2018 Rozloučení s halou pro dorost, st. a ml. žactvo a přípravku (TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.) 50 m/Dky České Budějovice 07.50
25.03.2018 Rozloučení s halou pro dorost, st. a ml. žactvo a přípravku (TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.) 60 m/Dky České Budějovice 08.86
24.02.2018 8. ročník Velké ceny SK Čéčova pro dorost, st. a ml. žactvo a přípravku (TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.) 50 m/Dky České Budějovice 07.28
24.02.2018 8. ročník Velké ceny SK Čéčova pro dorost, st. a ml. žactvo a přípravku (TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.) 60 m/Dky České Budějovice 08.66
27.01.2018 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (JKAS) dálka/Dky/F 19 Praha - Stromovka 4.58
27.01.2018 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (JKAS) 60 m/Dky/R05 3 Praha - Stromovka 08.47
27.01.2018 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (JKAS) 200 m/Dky/B04 2 Praha - Stromovka 28.36
20.01.2018 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak ) 200 m/Dky/B5 2 Praha - Strahov 28.58
20.01.2018 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak ) 60 m/Dky/R2 1 Praha - Strahov 08.46
20.01.2018 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak ) 60 m př./Dky/B2 2 Praha - Strahov 10.22
13.01.2018 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) dálka/Dky/F MS Praha - Strahov 4.71
13.01.2018 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Dky/R3 MS Praha - Strahov 08.62