Karta atleta

Export do excelu
  • Eibichová Eliška
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: SK Jeseniova
  • Trenér Jan Vlach
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.97 Praha - Děkanka 14.6.2017
60 m 07.98 h Praha - Stromovka 2.2.2019
100 m 12.59 Praha - Eden 25.5.2018
150 m 19.29 Praha - Děkanka 14.6.2017
150 m 19.54 h Praha - Strahov 19.1.2018
200 m 25.57 Praha - Eden 25.5.2018
200 m 26.30 h Praha - Stromovka 2.2.2019
300 m 43.03 Praha - Eden 7.5.2019
300 m 43.52 h Praha - Strahov 22.2.2017
400 m 62.66 Opava 28.9.2018
600 m 2:09.26 Praha 5.6.2013
800 m 2:36.01 Praha - Eden 30.9.2017
800 m 2:37.27 h Praha-Stromovka 19.12.2014
60 m překážek 11.29 Praha 14.5.2015
60 m překážek 10.80 h Praha-Stromovka 10.2.2016
100 m překážek 16.55 Praha - Eden 30.9.2017
pětiboj 2310 Praha 28.9.2015
sedmiboj 3923 Praha - Eden 30.9.2017
hod oštěpem 500g 27.92 Praha - Eden 25.5.2019
hod kriketovým míčkem 38.95 Praha 28.9.2015
vrh koulí 2kg 07.49 Praha-Podvinný Mlýn 11.6.2015
vrh koulí 2kg 08.33 h Praha-Stromovka 21.12.2015
vrh koulí 3kg 08.72 Praha - Eden 6.10.2018
skok daleký 5.12 Praha - Eden 25.5.2018
skok daleký 5.19 h Praha - Stromovka 15.2.2017
skok vysoký 1.36 Praha - Eden 6.10.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.22 Praha - Eden 7.5.2019
60 m 07.98 h Praha - Stromovka 2.2.2019
100 m 12.63 Praha - Eden 30.5.2019
150 m 19.67 h Praha-Strahov 18.1.2019
200 m 26.34 Praha - Eden 25.5.2019
200 m 26.30 h Praha - Stromovka 2.2.2019
300 m 43.03 Praha - Eden 7.5.2019
hod oštěpem 500g 27.92 Praha - Eden 25.5.2019
skok daleký 4.55 Kladno 8.6.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
06.10.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) sedmiboj/Dky 5 Praha - Eden 3601
06.10.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 200 m/Dky/B03 1 Praha - Eden 27.07
06.10.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 100 m př./Dky/B02 1 Praha - Eden 17.19
06.10.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) výška/Dky 7 Praha - Eden 1.36
06.10.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) dálka/Dky 6 Praha - Eden 4.87
06.10.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 800 m/Dky/B01 7 Praha - Eden 2:43.60
06.10.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) oštěp 500g/Dky 7 Praha - Eden 23.19
06.10.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) koule 3kg/Dky 8 Praha - Eden 08.72
28.09.2018 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Opava) 100 m/Dky/R01 3 Opava 12.80
28.09.2018 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Opava) 400 m/Dky/B02 3 Opava 62.66
28.09.2018 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Opava) 100 m/Dky/FB 4 Opava 12.95
06.09.2018 III. kolo Přeboru Prahy družstev mládežnických kategorií (Univerzitní sportovní klub Praha) dálka/Dky Praha - Přátelství DNS
06.09.2018 III. kolo Přeboru Prahy družstev mládežnických kategorií (Univerzitní sportovní klub Praha) 100 m/Dky/B01 Praha - Přátelství DNS
28.08.2018 2. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) 100 m/Dky/B01 2 Praha - Eden 12.66
28.08.2018 2. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) výška/Dky 10 Praha - Eden 1.33
25.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 100 m/Ž/FA 4 Kladno 13.19
25.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 100 m/Ž/R2 2 Kladno 13.48
25.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 200 m/Ž/B1 3 Kladno 27.16
01.07.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Slovan Liberec, z.s.) 100 m/Ž/R03 2 Liberec 12.81
01.07.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Slovan Liberec, z.s.) dálka/Ž 6 Liberec 5.00
01.07.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Slovan Liberec, z.s.) 100 m/Ž/FA Liberec 12.42
23.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) 100 m/Dky/R2 5 Praha-Juliska 12.80
23.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) 200 m/Dky/R3 4 Praha-Juliska 25.81
14.06.2018 1. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Dukla Praha) dálka/Dky 6 Praha - Juliska 5.06
14.06.2018 1. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Dukla Praha) 100 m/Dky/B01 6 Praha - Juliska 12.92
10.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (SK Jeseniova) 100 m/Ž/FA Praha - Eden 12.60
10.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (SK Jeseniova) 200 m/Ž/B01 3 Praha - Eden 26.02
10.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (SK Jeseniova) 100 m/Ž/R01 2 Praha - Eden 12.61
25.05.2018 Přebor Prahy juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (ASK Slavia Praha) 100 m/Dky/FA Praha - Eden 12.59
25.05.2018 Přebor Prahy juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (ASK Slavia Praha) 100 m/Dky/R03 1 Praha - Eden 12.83
25.05.2018 Přebor Prahy juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (ASK Slavia Praha) 200 m/Dky/B01 3 Praha - Eden 25.57
25.05.2018 Přebor Prahy juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (ASK Slavia Praha) dálka/Dky 6 Praha - Eden 5.12
22.05.2018 2. kolo Pražského poháru mládeže (PSK Olymp Praha, z.s.) 100 m/Dky/B01 4 Praha-Stromovka 12.63
22.05.2018 2. kolo Pražského poháru mládeže (PSK Olymp Praha, z.s.) oštěp 500g/Dky 24= Praha-Stromovka 22.00
12.05.2018 Přebor Prahy mužů a žen (Univerzitní sportovní klub Praha) 200 m/Ž/B05 2 Praha - Přátelství 26.24
09.05.2018 1. kolo Pražského poháru mládeže (TJ Dukla Praha) 100 m/Dky/B03 1 Praha - Juliska 12.67
09.05.2018 1. kolo Pražského poháru mládeže (TJ Dukla Praha) dálka/Dky 5 Praha - Juliska 4.98
04.05.2018 5. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 150 m/Ž/B01 6 Praha - Eden 19.24
26.04.2018 1. veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) 300 m/Ž/B01 1 Praha - Děkanka 43.81
26.04.2018 1. veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) 60 m/Ž/B01 2 Praha - Děkanka 08.13
24.02.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 60 m/Dky/R2 8 Ostrava 08.20
24.02.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 200 m/Dky/R1 5 Ostrava 26.70
03.02.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/Dky/B3 2 Praha-Stromovka 26.45
03.02.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Dky/FB Praha-Stromovka 08.11
03.02.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Dky/R1 1 Praha-Stromovka 08.17
26.01.2018 3. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 60 m/Ž/B1 5 Praha-Strahov 08.17
26.01.2018 3. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 60 m/Ž/B12 5 Praha-Strahov 08.29
23.01.2018 4. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/Ž/B2 3 Praha-Stromovka 26.52
19.01.2018 2. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 150 m/Ž/B3 1 Praha - Strahov 19.54
16.01.2018 3. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Ž/B2 5 Praha-Stromovka 08.15
16.01.2018 3. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Ž/B15 6 Praha-Stromovka 08.11
12.01.2018 1. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 150 m/Ž/B3 1 Praha - Strahov 19.86
12.01.2018 1. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 150 m/Ž/B16 2 Praha - Strahov 19.74