Karta atleta

Export do excelu
  • Zdražilová Zuzana
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Opava
  • Trenér Kamil Baroň
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
pohár rozhlasu 1001 Opava 12.5.2017
středoškolský pohár 0653 Opava 26.9.2017
středoškolský pohár 0608 h Ostrava - Vítkovice 11.12.2018
vrhačský trojboj 1464 Přerov 1.5.2016
hod diskem 0,75kg 41.23 Břeclav 23.9.2017
hod diskem 1kg 39.41 Ostrava - Vítkovice 5.5.2019
hod kladivem 3kg 33.07 Ostrava-Martinov 17.3.2019
hod oštěpem 500g 42.47 Praha-Juliska 23.6.2018
hod oštěpem 600g 35.85 Opava 12.5.2018
hod kriketovým míčkem 50.19 Opava 13.8.2016
vrh koulí 2kg 10.46 Frýdek Místek 10.9.2015
vrh koulí 2kg 12.65 h Opava 19.12.2015
vrh koulí 3kg 12.10 Ostrava - Vítkovice 5.5.2019
vrh koulí 3kg 11.77 h Ostrava 29.1.2016
vrh koulí 4kg 09.81 Hodonín 30.6.2018
skok vysoký 1.32 Opava 18.5.2017
skok vysoký 1.20 h Opava 13.12.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
hod diskem 1kg 39.41 Ostrava - Vítkovice 5.5.2019
hod kladivem 3kg 33.07 Ostrava-Martinov 17.3.2019
hod oštěpem 500g 35.17 Kolín 20.4.2019
vrh koulí 3kg 12.10 Ostrava - Vítkovice 5.5.2019
vrh koulí 3kg 11.49 h Ostrava - Vítkovice 12.1.2019
vrh koulí 4kg 09.77 Opava 8.6.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
11.12.2018 Republikové finále Středoškolského atletického poháru (SSK Vítkovice) koule 3kg/Dky/F 6 Ostrava - Vítkovice 11.20
11.12.2018 Republikové finále Středoškolského atletického poháru (SSK Vítkovice) strPohar/Dky 86 Ostrava - Vítkovice 0608
02.10.2018 Krajské finále SAP - Opava (Marie Koutná, ) strPohar/Dky 41 Opava 0648
02.10.2018 Krajské finále SAP - Opava (Marie Koutná, ) koule 3kg/Dky Opava 11.80
29.09.2018 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen na Moravě a ve Slezsku (SK Hranice, z.s.) oštěp 600g/Ž 6 Hranice 33.36
29.09.2018 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen na Moravě a ve Slezsku (SK Hranice, z.s.) disk 1kg/Ž 5 Hranice 34.88
28.09.2018 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Opava) koule 3kg/Dky 6 Opava 11.97
28.09.2018 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Opava) oštěp 500g/Dky Opava 37.90
28.09.2018 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Opava) disk 1kg/Dky Opava 37.09
19.09.2018 Okresní kolo SAP - Opava (Mendelovo gymnazium Opava) strPohar/Dky 24 Tyršův stadion 0580
19.09.2018 Okresní kolo SAP - Opava (Mendelovo gymnazium Opava) koule 3kg/Dky Tyršův stadion 10.77
15.09.2018 3. kolo soutěže družstev mládeže (SSK Vítkovice, z.s.) koule 3kg/Dky/F 5 Ostrava - Vítkovice 11.69
15.09.2018 3. kolo soutěže družstev mládeže (SSK Vítkovice, z.s.) disk 1kg/Dky/F Ostrava - Vítkovice 37.19
15.09.2018 3. kolo soutěže družstev mládeže (SSK Vítkovice, z.s.) oštěp 500g/Dky/F 5 Ostrava - Vítkovice 37.34
01.09.2018 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) disk 1kg/U23Z 10 Ostrava 36.39
25.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) disk 1kg/Ž/F Vyškov 36.91
25.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) oštěp 600g/Ž/F 6 Vyškov 33.65
18.08.2018 Velká cena Sokola Opava - 68.ročník (TJ Sokol Opava) disk 1kg/Dky Opava 37.62
18.08.2018 Velká cena Sokola Opava - 68.ročník (TJ Sokol Opava) koule 3kg/Dky Opava 11.77
18.08.2018 Velká cena Sokola Opava - 68.ročník (TJ Sokol Opava) oštěp 500g/Dky Opava 33.59
07.08.2018 6. Sokolské úterý (TJ Sokol Opava) disk 1kg/Ž Opava 35.52
07.08.2018 6. Sokolské úterý (TJ Sokol Opava) oštěp 500g/Dky Opava 37.28
30.06.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub Hodonín, z.s.) koule 4kg/Ž/F 8 Hodonín 09.81
30.06.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub Hodonín, z.s.) disk 1kg/Ž/F 6 Hodonín 29.79
30.06.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub Hodonín, z.s.) oštěp 600g/Ž/F 5 Hodonín 33.82
23.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) disk 1kg/Dky 9 Praha-Juliska 33.25
23.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) oštěp 500g/Dky 6 Praha-Juliska 42.47
17.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) koule 3kg/Dky/F 8 Ostrava - Vítkovice 11.41
17.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) disk 1kg/Dky/F Ostrava - Vítkovice 33.86
17.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) oštěp 500g/Dky/F 10 Ostrava - Vítkovice 32.79
10.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Znojmo, z.s.) disk 1kg/Ž/F Znojmo 34.48
10.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Znojmo, z.s.) oštěp 600g/Ž/F 5 Znojmo 34.62
06.06.2018 Kontinentální pohár nanečisto (SSK Vítkovice, z.s.) koule 3kg/Dky/F 6 Ostrava - Vítkovice 11.88
06.06.2018 Kontinentální pohár nanečisto (SSK Vítkovice, z.s.) oštěp 500g/Dky/F Ostrava - Vítkovice 39.30
05.06.2018 3. Sokolské úterý (TJ Sokol Opava) disk 1kg/Ž Opava 35.63
26.05.2018 2. kolo soutěže družstev mládeže /dorost a junioři/ (TJ Lokomotiva Břeclav) koule 3kg/Dky Břeclav NM
26.05.2018 2. kolo soutěže družstev mládeže /dorost a junioři/ (TJ Lokomotiva Břeclav) oštěp 500g/Dky Břeclav 40.12
26.05.2018 2. kolo soutěže družstev mládeže /dorost a junioři/ (TJ Lokomotiva Břeclav) disk 1kg/Dky Břeclav 34.85
20.05.2018 2. Krajský vrhačský pohár mládeže MSK 2018 (Atletika Poruba) koule 3kg/Dky Ostrava-Martinov DNS
20.05.2018 2. Krajský vrhačský pohár mládeže MSK 2018 (Atletika Poruba) oštěp 500g/Dky Ostrava-Martinov DNS
20.05.2018 2. Krajský vrhačský pohár mládeže MSK 2018 (Atletika Poruba) disk 1kg/Dky Ostrava-Martinov DNS
20.05.2018 2. Krajský vrhačský pohár mládeže MSK 2018 (Atletika Poruba) kladivo 3kg/Dky Ostrava-Martinov DNS
19.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletika Jihlava) disk 1kg/Ž Jihlava 35.24
19.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletika Jihlava) oštěp 600g/Ž 5 Jihlava 34.56
15.05.2018 II. Sokolské úterý (TJ Sokol Opava) oštěp 500g/Dky Opava 34.82
15.05.2018 II. Sokolské úterý (TJ Sokol Opava) disk 1kg/Dky Opava 36.81
12.05.2018 Krajský přebor jednotlivců MSK mlad.žactva (TJ Sokol Opava) oštěp 600g/Ž MS Opava 35.85
05.05.2018 1. kolo MMaS družstev dorostu a juniorů (AK Olomouc) disk 1kg/Dky Olomouc 36.58
05.05.2018 1. kolo MMaS družstev dorostu a juniorů (AK Olomouc) koule 3kg/Dky 9 Olomouc 11.38
05.05.2018 1. kolo MMaS družstev dorostu a juniorů (AK Olomouc) oštěp 500g/Dky 4 Olomouc 38.66
28.04.2018 Krajský vrhačský pohár mládeže (TJ Sokol Opava) kladivo 3kg/Dky Opava DNS
28.04.2018 Krajský vrhačský pohár mládeže (TJ Sokol Opava) oštěp 500g/Dky Opava NM
28.04.2018 Krajský vrhačský pohár mládeže (TJ Sokol Opava) disk 1kg/Dky Opava 34.15
28.04.2018 Krajský vrhačský pohár mládeže (TJ Sokol Opava) koule 3kg/Dky Opava DNS
17.04.2018 I. Sokolské úterý (TJ Sokol Opava) oštěp 500g/Dky Opava 37.96
17.04.2018 I. Sokolské úterý (TJ Sokol Opava) disk 1kg/Ž Opava 35.75
07.04.2018 Velikonoční házení Ostrava (Atletika Poruba z.s.) disk 1kg/Dky Ostrava-Martinov 32.96
07.04.2018 Velikonoční házení Ostrava (Atletika Poruba z.s.) oštěp 500g/Dky Ostrava-Martinov 36.37
07.04.2018 Velikonoční házení Ostrava (Atletika Poruba z.s.) kladivo 3kg/Dky Ostrava-Martinov 31.14