Karta atleta

Export do excelu
  • Korhoňová Tereza
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: Atletický klub Prostějov, z. s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.7 Prostějov 23.4.2014
60 m 08.95 h Olomouc 14.2.2014
150 m 20.28 Olomouc 26.5.2017
200 m 27.23 Třinec 11.5.2019
300 m 46.00 Olomouc 22.6.2014
300 m 44.14 h Ostrava 3.2.2017
600 m 1:53.14 Prostějov 14.5.2014
800 m 2:27.27 Zlín 31.5.2019
800 m 2:24.97 h Praha - Stromovka 8.2.2019
60 m překážek 09.73 Plzeň 15.6.2015
60 m překážek 09.10 h Ostrava - Vítkovice 8.1.2019
100 m překážek 15.03 Zlín 31.5.2019
200 m překážek 30.04 Šumperk 17.9.2017
300 m překážek 49.72 Ostrava - Vítkovice 15.9.2018
400 m překážek 66.13 Hradec Králové 18.5.2019
pohár rozhlasu 1953 Olomouc 23.5.2017
středoškolský pohár 1288 Stadion RG a ZŠ města Prostějova 18.9.2018
pětiboj 2712 Stará Boleslav 22.5.2015
pětiboj hala 3422 h Ostrava 13.1.2018
sedmiboj 4768 Zlín 31.5.2019
čtyřboj 2471 Šumperk 26.5.2016
hod oštěpem 500g 46.91 Zlín 31.5.2019
hod oštěpem 600g 42.19 Hradec Králové 18.5.2019
hod kriketovým míčkem 67.40 Břeclav 17.6.2016
vrh koulí 3kg 11.20 Přerov 1.5.2019
vrh koulí 3kg 10.78 h Olomouc 15.12.2017
skok daleký 5.02 Zlín 31.5.2019
skok daleký 5.11 h Olomouc 15.12.2017
skok vysoký 1.63 Olomouc 26.5.2017
skok vysoký 1.62 h Ostrava 13.1.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
200 m 27.23 Třinec 11.5.2019
800 m 2:27.27 Zlín 31.5.2019
800 m 2:24.97 h Praha - Stromovka 8.2.2019
60 m překážek 09.10 h Ostrava - Vítkovice 8.1.2019
100 m překážek 15.03 Zlín 31.5.2019
400 m překážek 66.13 Hradec Králové 18.5.2019
pětiboj hala 3378 h Praha - Stromovka 8.2.2019
sedmiboj 4768 Zlín 31.5.2019
hod oštěpem 500g 46.91 Zlín 31.5.2019
hod oštěpem 600g 42.19 Hradec Králové 18.5.2019
vrh koulí 3kg 11.20 Přerov 1.5.2019
vrh koulí 3kg 10.43 h Praha - Stromovka 8.2.2019
skok daleký 5.02 Zlín 31.5.2019
skok daleký 4.87 h Praha - Stromovka 8.2.2019
skok vysoký 1.62 Třinec 11.5.2019
skok vysoký 1.56 h Praha - Stromovka 8.2.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
25.09.2018 Krajské finále SAP - Olomoucký kraj (Tomáš Vykydal, Tom.Vykydal@seznam.cz, 777582996) strPohar/Dky 13 Šumperk 1187
25.09.2018 Krajské finále SAP - Olomoucký kraj (Tomáš Vykydal, Tom.Vykydal@seznam.cz, 777582996) 800 m/Dky 7 Šumperk 2:34.93
25.09.2018 Krajské finále SAP - Olomoucký kraj (Tomáš Vykydal, Tom.Vykydal@seznam.cz, 777582996) výška/Dky 5 Šumperk 1.44
23.09.2018 Velká cena města Prostějov - 72. ročník (Atletický klub Prostějov, z. s.) oštěp 500g/Dky/F Prostějov 41.51
18.09.2018 Okresní kolo SAP - Prostějov (Mgr. Dalibor Ovečka, D.Ovecka@seznam.cz, ) strPohar/Dky 5 Stadion RG a ZŠ města Prostějova 1288
18.09.2018 Okresní kolo SAP - Prostějov (Mgr. Dalibor Ovečka, D.Ovecka@seznam.cz, ) výška/Dky Stadion RG a ZŠ města Prostějova 1.55
18.09.2018 Okresní kolo SAP - Prostějov (Mgr. Dalibor Ovečka, D.Ovecka@seznam.cz, ) 800 m/Dky/B 2 Stadion RG a ZŠ města Prostějova 2:36.78
15.09.2018 3. kolo soutěže družstev mládeže (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m př./Dky/B2 1 Ostrava - Vítkovice 49.72
15.09.2018 3. kolo soutěže družstev mládeže (SSK Vítkovice, z.s.) oštěp 500g/Dky/F Ostrava - Vítkovice DNS
11.09.2018 Prostějovská výška (Atletický klub Prostějov, z. s.) výška/Dky Prostějov 1.50
26.06.2018 Atletické úterý (Atletický klub Prostějov, z. s.) kriket/Žkm MS Prostějov 53.04
06.06.2018 Kontinentální pohár nanečisto (SSK Vítkovice, z.s.) oštěp 500g/Dky/F 4 Ostrava - Vítkovice 36.00
05.05.2018 1. kolo MMaS družstev dorostu a juniorů (AK Olomouc) oštěp 500g/Dky 8 Olomouc 33.11
09.02.2018 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) 800 m/Dky/B1 Praha - Stromovka DNS
09.02.2018 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) 60 m př./Dky/B2 7 Praha - Stromovka 09.32
09.02.2018 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) výška/Dky 13 Praha - Stromovka 1.54
09.02.2018 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) dálka/Dky 15 Praha - Stromovka 4.97
09.02.2018 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) koule 3kg/Dky 12 Praha - Stromovka 10.71
09.02.2018 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) pětiboj h/Dky/F Praha - Stromovka DNF
27.01.2018 Přebor Olomouckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m př./Dky/R01 1 Olomouc 09.12
27.01.2018 Přebor Olomouckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletický klub Olomouc z.s.) koule 3kg/Dky 5 Olomouc 10.61
27.01.2018 Přebor Olomouckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletický klub Olomouc z.s.) dálka/Dky/F Olomouc 4.90
27.01.2018 Přebor Olomouckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m př./Dky/FA Olomouc 09.26
13.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice, z.s.) pětiboj h/Dky Ostrava 3422
13.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Dky/B2 2 Ostrava 09.24
13.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice, z.s.) výška/Dky 2= Ostrava 1.62
13.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice, z.s.) koule 3kg/Dky 6 Ostrava 10.69
13.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Dky 13 Ostrava 4.81
13.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Dky/B1 2 Ostrava 2:27.82
06.01.2018 Zahajovací závody mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) koule 3kg/Dky 5 Ostrava - Vítkovice 10.67
06.01.2018 Zahajovací závody mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Dky/R2 Ostrava - Vítkovice DQ