Karta atleta

Export do excelu
  • Hálová Adéla
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: TJ VS Tábor, z. s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 08.40 České Budějovice 19.05.2013
60 m 09.20 Tábor 23.05.2016
200 m 28.95 Písek 25.05.2019
200 m 30.11 h Praha - Stromovka 27.01.2018
300 m 48.45 České Budějovice 16.09.2017
400 m 66.05 Sušice 17.06.2018
400 m 67.75 h Praha - Stromovka 27.01.2018
600 m 1:57.06 Tábor 23.05.2016
800 m 2:40.38 Nové Zámky 14.10.2016
800 m 2:42.91 h Praha - Strahov 28.01.2017
1500 m 5:56.36 České Budějovice 16.09.2017
50 m překážek 09.59 Tábor 01.05.2013
středoškolský pohár 0777 Stadion Míru, Tábor 20.09.2018
čtyřboj 1002 Tábor 28.09.2013
hod kriketovým míčkem 25.40 Tábor 23.05.2016
skok daleký 4.06 Tábor 10.06.2017
skok daleký 4.48 h Praha - Strahov 25.01.2020
skok vysoký 1.29 České Budějovice 08.05.2016
Přespolní běh 0:07:18 Lesopark Pintovka, Tábor - Horky 09.11.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
400 m 71.06 h Praha - Strahov 25.01.2020
skok daleký 4.48 h Praha - Strahov 25.01.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
20.09.2018 Okresní kolo SAP - Tábor (Nývlt Petr, NejtekP@seznam.cz, 725840835) strPohar/Dky 25 Stadion Míru, Tábor 0777
20.09.2018 Okresní kolo SAP - Tábor (Nývlt Petr, NejtekP@seznam.cz, 725840835) 800 m/Dky/B02 2 Stadion Míru, Tábor 2:45.67
20.09.2018 Okresní kolo SAP - Tábor (Nývlt Petr, NejtekP@seznam.cz, 725840835) dálka/Dky/B01 18 Stadion Míru, Tábor 3.82
08.09.2018 2. kolo přeboru Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) dálka/Dky/F Písek DNS
08.09.2018 2. kolo přeboru Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) 400 m/Dky/B01 2 Písek 67.80
08.09.2018 2. kolo přeboru Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) 200 m/Dky/B02 2 Písek 29.32
17.06.2018 1. kolo OMD Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje – juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (TJ Sušice) dálka/Dky 16 Sušice 4.34
17.06.2018 1. kolo OMD Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje – juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (TJ Sušice) 400 m/Dky/B01 2 Sušice 66.05
17.06.2018 1. kolo OMD Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje – juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (TJ Sušice) 200 m/Dky/B04 1 Sušice 29.30
26.05.2018 Mistrovství Plzeňského,Karlovarského a Jihočeského kraje mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců,dorostenek (AC Domažlice) dálka/Dky/F 17 Domažlice 3.86
26.05.2018 Mistrovství Plzeňského,Karlovarského a Jihočeského kraje mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců,dorostenek (AC Domažlice) 400 m/Dky/B02 2 Domažlice 66.49
26.05.2018 Mistrovství Plzeňského,Karlovarského a Jihočeského kraje mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců,dorostenek (AC Domažlice) 300 m př./Dky/B03 Domažlice DNS
27.01.2018 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (JKAS) dálka/Dky/F 23 Praha - Stromovka 4.35
27.01.2018 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (JKAS) 400 m/Dky/B03 3 Praha - Stromovka 67.75
27.01.2018 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (JKAS) 200 m/Dky/B03 5 Praha - Stromovka 30.11