Karta atleta

Export do excelu
  • Zuzana Šenková
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: SSK Vítkovice, z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.54 Opava 28.05.2015
60 m 08.70 h Ostrava 08.02.2018
150 m 22.20 Frýdek-Místek 16.06.2016
150 m 20.96 h Ostrava 20.02.2018
200 m 28.32 h Ostrava 13.02.2018
200 m 30.09 Ostrava 18.09.2019
300 m 48.50 Ostrava 01.09.2016
300 m 44.16 h Ostrava - Vítkovice 16.12.2017
400 m 61.30 h Ostrava 08.02.2018
400 m 62.68 Břeclav 26.05.2018
600 m 1:50.58 Ostrava 18.05.2016
600 m 1:41.87 h Ostrava - Vítkovice 06.01.2018
800 m 2:20.89 Ostrava 20.06.2019
800 m 2:20.18 h Ostrava - Vítkovice 19.01.2020
1000 m 3:09.79 Ostrava 01.06.2020
1500 m 4:59.55 Olomouc 25.05.2019
1500 m 4:56.67 h Ostrava - Vítkovice 07.02.2020
3000 m 11:49.07 h Ostrava 08.02.2017
60 m překážek (0.76/7.70) 13.23 h Opava 21.12.2014
60 m překážek (0.76/7.70) 11.92 Ostrava 11.06.2015
60 m překážek 10.22 Ostrava - Vítkovice 05.12.2017
60 m překážek (0.76/8.50) 10.16 h Ostrava 13.02.2018
200 m překážek (0.76) 33.66 Opava 04.05.2017
1500 m překážek 5:46.12 Ostrava - Vítkovice 28.08.2017
skok vysoký 1.35 h Ostrava 06.12.2016
skok vysoký 1.30 Ostrava - Vítkovice 05.12.2017
skok daleký 3.96 h Ostrava 06.12.2016
skok daleký 4.28 Ostrava - Vítkovice 05.12.2017
hod kriketovým míčkem 26.40 Ostrava 24.04.2015
středoškolský pohár 1186 Ostrava 18.09.2019
čtyřboj 2151 Ostrava - Vítkovice 05.12.2017
Přespolní běh 0:08:57 Ostravice 19.10.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.70 h Ostrava 08.02.2018
150 m 20.96 h Ostrava 20.02.2018
200 m 28.32 h Ostrava 13.02.2018
300 m 44.26 h Ostrava 20.02.2018
400 m 61.30 h Ostrava 08.02.2018
400 m 62.68 Břeclav 26.05.2018
600 m 1:41.87 h Ostrava - Vítkovice 06.01.2018
800 m 2:20.70 h Ostrava 13.01.2018
800 m 2:21.91 Ostrava - Vítkovice 12.06.2018
1500 m 4:57.14 h Ostrava 03.02.2018
60 m překážek (0.76/8.50) 10.16 h Ostrava 13.02.2018
středoškolský pohár 0699 Ostrava 19.09.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
28.09.2018 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Opava) 800 m/Dky/F 4 Opava 2:26.93
19.09.2018 Okresní kolo SAP - Ostrava (Vladimír Černý, vladek.cerny@centrum.cz, 731152426) středoškolský pohár/Dky 39 Ostrava 0699
19.09.2018 Okresní kolo SAP - Ostrava (Vladimír Černý, vladek.cerny@centrum.cz, 731152426) 800 m/Dky/B01 2 Ostrava 2:29.53
15.09.2018 3. kolo soutěže družstev mládeže (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Dky/B1 Ostrava - Vítkovice DNS
25.08.2018 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) 800 m/Ž/B02 2 Břeclav 2:26.33
23.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) 800 m/Dky/R1 3 Praha-Juliska 2:22.54
17.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Dky/B01 6 Ostrava - Vítkovice 2:26.14
12.06.2018 Zlatá tretra Ostrava (TK Plus s.r.o.) 800 m/Ž 11 Ostrava - Vítkovice 2:21.91
09.06.2018 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) 400 m/Ž/B02 5 Třinec 62.92
04.06.2018 Čokoládová tretra - základní kolo 800 m/Dky/B 1 Ostrava 2:23.68
26.05.2018 2. kolo soutěže družstev mládeže /dorost a junioři/ (TJ Lokomotiva Břeclav) 800 m/Dky/F 4 Břeclav 2:25.33
26.05.2018 2. kolo soutěže družstev mládeže /dorost a junioři/ (TJ Lokomotiva Břeclav) 400 m/Dky/B01 4 Břeclav 62.68
19.05.2018 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Sokol Opava) 800 m/Ž/B1 14 Opava 2:28.18
24.02.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 800 m/Dky/R1 4 Ostrava 2:22.52
20.02.2018 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m/Jky/B5 2 Ostrava 44.26
20.02.2018 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Jky/B2 4 Ostrava 20.96
13.02.2018 Athletics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/Ž/B2 6 Ostrava 28.32
13.02.2018 Athletics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m/Ž/B2 5 Ostrava 61.55
13.02.2018 Athletics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.76/8.50)/Dky/R2 4 Ostrava 10.16
08.02.2018 Athletics Indoor Ostrava I (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Ž/R4 7 Ostrava 08.70
08.02.2018 Athletics Indoor Ostrava I (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m/Ž/B3 3 Ostrava 61.30
08.02.2018 Athletics Indoor Ostrava I (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.76/8.50)/Dky/R2 4 Ostrava 10.70
03.02.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 1500 m/Ž/B2 3 Ostrava 4:57.14
25.01.2018 Mítink EA - Czech Indoor Gala (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Ž 7 Ostrava 2:20.96
20.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Ž/B1 7 Ostrava 2:25.75
13.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Ž/B1 4 Ostrava 2:20.70
06.01.2018 Zahajovací závody mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 600 m/Ž/B2 3 Ostrava - Vítkovice 1:41.87
06.01.2018 Zahajovací závody mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m/Dky/B2 5 Ostrava - Vítkovice 44.99