Karta atleta

Export do excelu
  • Ferenczeiová Jana
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
100 yardů 12.89 Chomutov 14.8.2018
50 m 07.45 Chomutov 14.8.2018
60 m 08.49 Bílina 27.4.2019
60 m 08.58 h Praha - Strahov 27.1.2019
100 m 13.61 Chomutov 6.9.2018
150 m 21.35 Děčín 7.6.2016
150 m 21.63 h Praha - Strahov 14.1.2017
200 m 28.76 Meziboří 13.5.2018
200 m 28.58 h Praha - Strahov 27.1.2019
300 m 44.60 Chomutov 20.5.2018
400 m 65.86 Chomutov 6.9.2018
100 m překážek 19.37 Bílina 9.5.2018
200 m překážek 37.44 Děčín 7.6.2016
pohár rozhlasu 0992 Ústí nad Labem 23.5.2017
středoškolský pohár 1277 Ústí nad Labem 4.10.2018
středoškolský pohár 1298 h Ostrava - Vítkovice 11.12.2018
skok daleký 4.19 Bílina 27.4.2019
skok vysoký 1.35 Chomutov 6.9.2018
skok vysoký 1.25 h Praha - Strahov 14.1.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.49 Bílina 27.4.2019
60 m 08.58 h Praha - Strahov 27.1.2019
100 m 14.02 Ústí nad Labem 9.6.2019
200 m 30.95 Ústí nad Labem 9.6.2019
200 m 28.58 h Praha - Strahov 27.1.2019
400 m 67.11 Ústí nad Labem 14.5.2019
skok daleký 4.19 Bílina 27.4.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
11.12.2018 Republikové finále Středoškolského atletického poháru (SSK Vítkovice) 60 m/Dky/B04 4 Ostrava - Vítkovice 08.64
11.12.2018 Republikové finále Středoškolského atletického poháru (SSK Vítkovice) strPohar/Dky 33 Ostrava - Vítkovice 1298
04.10.2018 Krajské finále SAP - Ústecký kraj (Miroslav Vachuta, atletikaul@seznam.cz, 776 265 167) strPohar/Dky 9 Ústí nad Labem 1277
04.10.2018 Krajské finále SAP - Ústecký kraj (Miroslav Vachuta, atletikaul@seznam.cz, 776 265 167) 200 m/Dky/B01 1 Ústí nad Labem 28.42
04.10.2018 Krajské finále SAP - Ústecký kraj (Miroslav Vachuta, atletikaul@seznam.cz, 776 265 167) 60 m/Dky/B02 2 Ústí nad Labem 08.64
22.09.2018 Baráž o postup do II. ligy mužů a žen v Čechách (TJ Baník Stříbro, spolek) 100 m/Ž/FA 5 Stříbro 13.80
22.09.2018 Baráž o postup do II. ligy mužů a žen v Čechách (TJ Baník Stříbro, spolek) 100 m/Ž/R01 2 Stříbro 13.84
22.09.2018 Baráž o postup do II. ligy mužů a žen v Čechách (TJ Baník Stříbro, spolek) 200 m/Ž/B02 4 Stříbro 29.29
19.09.2018 Okresní kolo SAP - Chomutov (Zdeněk Brůžek, zdenek.bruzek@3zscv.cz,607 117 690) strPohar/Dky 7 Atletický stadion Chomutov 0979
19.09.2018 Okresní kolo SAP - Chomutov (Zdeněk Brůžek, zdenek.bruzek@3zscv.cz,607 117 690) 60 m/Dky/B01 1 Atletický stadion Chomutov 08.71
19.09.2018 Okresní kolo SAP - Chomutov (Zdeněk Brůžek, zdenek.bruzek@3zscv.cz,607 117 690) dálka/Dky 4 Atletický stadion Chomutov 4.12
06.09.2018 3. kolo KP družstev ÚKAS dorostu a st. žactva (TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.) 100 m/Dky/FA Chomutov 13.61
06.09.2018 3. kolo KP družstev ÚKAS dorostu a st. žactva (TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.) výška/Dky 4= Chomutov 1.35
06.09.2018 3. kolo KP družstev ÚKAS dorostu a st. žactva (TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.) 400 m/Dky/B01 3 Chomutov 65.86
06.09.2018 3. kolo KP družstev ÚKAS dorostu a st. žactva (TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.) 100 m/Dky/R01 2 Chomutov 13.58
02.09.2018 3. kolo KP družstev ÚKAS mužů a žen (ASK Děčín) 200 m/Ž/B02 2 Děčín 28.93
02.09.2018 3. kolo KP družstev ÚKAS mužů a žen (ASK Děčín) 100 m/Ž/FA Děčín 13.73
02.09.2018 3. kolo KP družstev ÚKAS mužů a žen (ASK Děčín) 100 m/Ž/R02 1 Děčín 13.66
14.08.2018 Chomutovské úterý (TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.) 50 m/Ž/B01 5 Chomutov 07.45
14.08.2018 Chomutovské úterý (TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.) 100 y/Ž/B01 4 Chomutov 12.89
20.05.2018 2. kolo KP družstev ÚKAS mužů a žen (TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.) 300 m/Ž/B01 3 Chomutov 44.60
20.05.2018 2. kolo KP družstev ÚKAS mužů a žen (TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.) 60 m/Ž/R02 2 Chomutov 08.51
20.05.2018 2. kolo KP družstev ÚKAS mužů a žen (TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.) 60 m/Ž/FB Chomutov 08.31
13.05.2018 1. kolo KP družstev ÚKAS mužů a žen (Atletika Litvínov) 100 m/Ž/R02 2 Meziboří 14.06
13.05.2018 1. kolo KP družstev ÚKAS mužů a žen (Atletika Litvínov) 200 m/Ž/B02 1 Meziboří 28.76
09.05.2018 1. kolo KP družstev ÚKAS dorostu a st. žactva (AK Bílina) 100 m př./Dky/B02 2 Bílina 19.37
09.05.2018 1. kolo KP družstev ÚKAS dorostu a st. žactva (AK Bílina) 100 m/Dky/FB Bílina 13.74
09.05.2018 1. kolo KP družstev ÚKAS dorostu a st. žactva (AK Bílina) 100 m/Dky/R03 4 Bílina 13.82