Karta atleta

Export do excelu
  • Nela Jandurová
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: AC TJ Jičín
  • Trenér: Naušová Jana
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.82 Jičín 27.09.2018
60 m 08.72 h Ostrava - Vítkovice 11.12.2018
100 m 13.80 Pardubice 05.05.2018
200 m 28.48 Jablonec nad Nisou 25.08.2018
200 m 28.93 h Ostrava - Vítkovice 11.12.2018
středoškolský pohár 0505 Hradec Králové 17.10.2018
středoškolský pohár 1199 h Ostrava - Vítkovice 11.12.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.82 Jičín 27.09.2018
60 m 08.72 h Ostrava - Vítkovice 11.12.2018
100 m 13.80 Pardubice 05.05.2018
200 m 28.48 Jablonec nad Nisou 25.08.2018
200 m 28.93 h Ostrava - Vítkovice 11.12.2018
středoškolský pohár 0505 Hradec Králové 17.10.2018
středoškolský pohár 1199 h Ostrava - Vítkovice 11.12.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
11.12.2018 Republikové finále Středoškolského atletického poháru (SSK Vítkovice) 60 m/Dky/B05 5 Ostrava - Vítkovice 08.72
11.12.2018 Republikové finále Středoškolského atletického poháru (SSK Vítkovice) 200 m/Dky/B02 5 Ostrava - Vítkovice 28.93
11.12.2018 Republikové finále Středoškolského atletického poháru (SSK Vítkovice) středoškolský pohár/Dky 42 Ostrava - Vítkovice 1199
17.10.2018 Krajské finále SAP - Královéhradecký kraj (Zdena Horčičková, z.horcickova@seznam.cz) středoškolský pohár/Dky 36 Hradec Králové 0505
17.10.2018 Krajské finále SAP - Královéhradecký kraj (Zdena Horčičková, z.horcickova@seznam.cz) 200 m/Dky Hradec Králové 29.67
17.10.2018 Krajské finále SAP - Královéhradecký kraj (Zdena Horčičková, z.horcickova@seznam.cz) 60 m/Dky Hradec Králové 08.88
27.09.2018 Okresní kolo SAP - Jičín středoškolský pohár/Dky 2= Jičín 0009
27.09.2018 Okresní kolo SAP - Jičín 200 m/Dky Jičín 28.57
27.09.2018 Okresní kolo SAP - Jičín 60 m/Dky Jičín 08.82
25.08.2018 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 200 m/Ž/B03 3 Jablonec nad Nisou 28.48
18.08.2018 3. kolo KP družstev juniorstva a dorostu Pardubického, Královéhradeckého a Libereckého kraje (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 200 m/Dky/B03 5 Jablonec nad Nisou 29.18
18.08.2018 3. kolo KP družstev juniorstva a dorostu Pardubického, Královéhradeckého a Libereckého kraje (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 100 m/Dky/R01 6 Jablonec nad Nisou 13.87
26.05.2018 2. kolo krajského přeboru družstev dorostenek a juniorek, dorostenců a juniorů krajů Liberec, Hradec Králové a Pardubice (SK Nové Město nad Metují) 100 m/Dky/R03 6 Nové Město nad Metují 13.87
26.05.2018 2. kolo krajského přeboru družstev dorostenek a juniorek, dorostenců a juniorů krajů Liberec, Hradec Králové a Pardubice (SK Nové Město nad Metují) 200 m/Dky/B04 2 Nové Město nad Metují 28.62
19.05.2018 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/Ž/R02 8 Kolín 13.87
19.05.2018 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m/Ž/B04 3 Kolín 28.59
05.05.2018 1. kolo KP družstev juniorstva a dorostu Pardubického,Královéhradeckého a Libereckého kraje (Hvězda Pardubice z.s.) 100 m/Dky/R02 6 Pardubice 13.80
05.05.2018 1. kolo KP družstev juniorstva a dorostu Pardubického,Královéhradeckého a Libereckého kraje (Hvězda Pardubice z.s.) 200 m/Dky/B03 6 Pardubice 28.82
03.02.2018 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Dky/R02 7 Jablonec nad Nisou 09.00
03.02.2018 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 200 m/Dky/B04 3 Jablonec nad Nisou 29.73
27.01.2018 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje mužů a žen (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Ž/R04 4 Jablonec nad Nisou 08.88