Karta atleta

Export do excelu
  • Miková Dominika
  • Narozen: 9.4.2002
  • Místo narození: -
  • Výška / váha: - / -
  • Klub / oddíl: AK Olymp Brno, spolek
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.09 Brno 26.6.2017
60 m 07.96 h Ostrava 13.2.2018
100 m 12.82 Jihlava 19.5.2018
150 m 19.70 Třinec 12.6.2016
150 m 19.52 h Praha - Stromovka 4.3.2017
200 m 26.46 Olomouc 5.5.2018
200 m 26.74 h Ostrava 3.2.2018
300 m 44.79 Vyškov 29.5.2016
300 m 47.87 h Praha-Strahov 17.1.2015
500 m 1:47.03 Vyškov 29.3.2012
600 m 2:08.86 Brno 10.9.2013
800 m 2:56.40 Brno 16.5.2016
800 m 3:00.35 h Praha-Stromovka 9.3.2013
pohár rozhlasu 0000 Brno - ZŠ Jihomoravské náměstí - kategorie IV 11.5.2017
středoškolský pohár 2281 VUT Pod Palackého vrchem 18.9.2018
hod oštěpem 500g 13.19 Brno - Laštůvkova 77 2.5.2015
hod kriketovým míčkem 25.60 Brno 16.5.2016
skok daleký 5.04 Hodonín 30.6.2018
skok daleký 4.76 h Ostrava 3.2.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.41 Břeclav 25.9.2018
60 m 07.96 h Ostrava 13.2.2018
100 m 12.82 Jihlava 19.5.2018
200 m 26.46 Olomouc 5.5.2018
200 m 26.74 h Ostrava 3.2.2018
středoškolský pohár 2281 VUT Pod Palackého vrchem 18.9.2018
skok daleký 5.04 Hodonín 30.6.2018

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
29.09.2018 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen na Moravě a ve Slezsku (SK Hranice, z.s.) 100 m/Ž/R02 2 Hranice 13.33
29.09.2018 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen na Moravě a ve Slezsku (SK Hranice, z.s.) 100 m/Ž/FA 5 Hranice 13.27
29.09.2018 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen na Moravě a ve Slezsku (SK Hranice, z.s.) 200 m/Ž/B02 2 Hranice 27.80
25.09.2018 Krajské finále SAP - Jihomoravský kraj (Zbyněk Chlumecký, zbynek.c@seznam.cz, 777 604 585) strPohar/Dky 16 Břeclav 1172
25.09.2018 Krajské finále SAP - Jihomoravský kraj (Zbyněk Chlumecký, zbynek.c@seznam.cz, 777 604 585) 60 m/Dky/B02 2 Břeclav 08.41
25.09.2018 Krajské finále SAP - Jihomoravský kraj (Zbyněk Chlumecký, zbynek.c@seznam.cz, 777 604 585) dálka/Dky 7= Břeclav 4.57
18.09.2018 Okresní kolo SAP - Brno - město (Plachý Lukáš, plachy@gml.cz) strPohar/Dky VUT Pod Palackého vrchem 2281
18.09.2018 Okresní kolo SAP - Brno - město (Plachý Lukáš, plachy@gml.cz) 60 m/Dky VUT Pod Palackého vrchem 08.60
18.09.2018 Okresní kolo SAP - Brno - město (Plachý Lukáš, plachy@gml.cz) dálka/Dky 8 VUT Pod Palackého vrchem 4.40
15.09.2018 3. kolo soutěže družstev mládeže (SSK Vítkovice, z.s.) 100 m/Dky/B1 5 Ostrava - Vítkovice 13.09
15.09.2018 3. kolo soutěže družstev mládeže (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/Dky/B1 4 Ostrava - Vítkovice 27.41
25.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) dálka/Ž/F 10 Vyškov 4.53
25.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 100 m/Ž/R02 4 Vyškov 13.42
25.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 100 m/Ž/FB Vyškov DNS
16.07.2018 70th FISEC-FICEP Games 100 m/Dky/R1 3 Genk 12.94
16.07.2018 70th FISEC-FICEP Games 100 m/Dky/F 6 Genk 13.11
16.07.2018 70th FISEC-FICEP Games 200 m/Dky/R3 3 Genk 26.54
16.07.2018 70th FISEC-FICEP Games dálka/Dky 8 Genk 4.89
30.06.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub Hodonín, z.s.) 100 m/Ž/FA 5 Hodonín 13.04
30.06.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub Hodonín, z.s.) dálka/Ž/F 8 Hodonín 5.04
30.06.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub Hodonín, z.s.) 100 m/Ž/R03 2 Hodonín 13.43
23.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) 100 m/Dky/R2 7 Praha-Juliska 13.09
17.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 100 m/Dky/R01 Ostrava - Vítkovice DQ
17.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/Dky/B01 7 Ostrava - Vítkovice 27.03
10.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Znojmo, z.s.) 100 m/Ž/R03 2 Znojmo 13.11
10.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Znojmo, z.s.) 200 m/Ž/B01 4 Znojmo 26.72
10.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Znojmo, z.s.) 100 m/Ž/FA 5 Znojmo 13.17
26.05.2018 2. kolo soutěže družstev mládeže /dorost a junioři/ (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m/Dky/B04 2 Břeclav 12.99
26.05.2018 2. kolo soutěže družstev mládeže /dorost a junioři/ (TJ Lokomotiva Břeclav) 200 m/Dky/B02 2 Břeclav 26.72
19.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletika Jihlava) 100 m/Ž/R02 1 Jihlava 12.82
19.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletika Jihlava) 200 m/Ž Jihlava 26.56
19.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletika Jihlava) 100 m/Ž/FA 5 Jihlava 12.86
08.05.2018 XXXXVII. ročník Velké a Malé ceny města Olomouce (AK Olomouc) 200 m/Ž/F 7 Olomouc 27.01
08.05.2018 XXXXVII. ročník Velké a Malé ceny města Olomouce (AK Olomouc) 100 m/Ž/R01 4 Olomouc 13.27
05.05.2018 1. kolo MMaS družstev dorostu a juniorů (AK Olomouc) 100 m/Dky/B02 2 Olomouc 12.89
05.05.2018 1. kolo MMaS družstev dorostu a juniorů (AK Olomouc) 200 m/Dky/B02 1 Olomouc 26.46
24.02.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 60 m/Dky/R2 5 Ostrava 08.06
13.02.2018 Athletics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Ž/R2 4 Ostrava 08.13
13.02.2018 Athletics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Ž/F2 Ostrava 07.96
13.02.2018 Athletics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/Ž/B4 4 Ostrava 26.94
03.02.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Dky/R2 Ostrava DQ
03.02.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/Dky/B1 3 Ostrava 26.74
27.01.2018 Přebor Olomouckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m/Dky/R01 1 Olomouc 08.22
27.01.2018 Přebor Olomouckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m/Dky/FA Olomouc 08.11
20.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Dky/R2 2 Ostrava 08.18
20.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/Dky/B5 1 Ostrava 26.94
16.01.2018 3. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Ž/B14 3 Praha-Stromovka 08.29