Karta atleta

Export do excelu
  • Mičunková Lucie
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: Atletický klub Olomouc z.s.
  • Trenér David Uhlíř
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.22 h Krnov 6.11.2015
60 m 07.87 Šumperk 13.6.2017
60 m 07.77 h Ostrava 20.1.2018
100 m 12.03 Olomouc 25.5.2019
150 m 19.05 Šumperk 17.5.2017
150 m 18.56 h Praha - Stromovka 4.3.2017
200 m 26.10 Ostrava - Vítkovice 6.6.2018
200 m 25.23 h Ostrava 24.2.2018
300 m 42.61 Praha - Děkanka 5.6.2016
600 m 2:23.67 Olomouc 1.10.2014
800 m 3:10.18 Olomouc 22.9.2016
pohár rozhlasu 1296 Olomouc 23.5.2017
čtyřboj 1814 Olomouc 22.9.2016
trojboj 1604 h Krnov 6.11.2015
hod kriketovým míčkem 28.09 Olomouc 24.9.2015
vrh koulí 3kg 05.63 Olomouc 22.9.2016
vrh koulí 3kg 06.09 h Havířov 1.4.2016
skok daleký 5.68 Olomouc 28.6.2019
skok daleký 5.42 h Ostrava 3.2.2018
skok vysoký 1.56 h Olomouc 25.1.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
100 m 12.03 Olomouc 25.5.2019
skok daleký 5.68 Olomouc 28.6.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
09.06.2018 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) 100 m/Ž/R02 2 Třinec 12.61
09.06.2018 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) 100 m/Ž/FA 6 Třinec 14.22
06.06.2018 Kontinentální pohár nanečisto (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/Dky/F Ostrava - Vítkovice 26.10
26.05.2018 2. kolo soutěže družstev mládeže /dorost a junioři/ (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m/Dky/B04 1 Břeclav 12.39
26.05.2018 2. kolo soutěže družstev mládeže /dorost a junioři/ (TJ Lokomotiva Břeclav) 200 m/Dky/B08 Břeclav DNS
08.05.2018 XXXXVII. ročník Velké a Malé ceny města Olomouce (AK Olomouc) 100 m/Ž/R01 2 Olomouc 12.48
08.05.2018 XXXXVII. ročník Velké a Malé ceny města Olomouce (AK Olomouc) 100 m/Ž/F 8 Olomouc 12.84
05.05.2018 1. kolo MMaS družstev dorostu a juniorů (AK Olomouc) 100 m/Dky/B01 1 Olomouc 12.13
24.02.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 200 m/Dky/R4 2 Ostrava 25.23
24.02.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 200 m/Dky/F 5 Ostrava 27.77
03.02.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Dky/R1 Ostrava DNS
03.02.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/Dky/B2 1 Ostrava 25.23
03.02.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Dky/F Ostrava 5.42
20.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Dky/R1 1 Ostrava 07.77
20.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Dky Ostrava DNP
20.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Dky/F 5 Ostrava 07.97
13.01.2018 Zahajovací závody – dorostu, juniorů a dospělých (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m/Dky/FA Olomouc DNS
13.01.2018 Zahajovací závody – dorostu, juniorů a dospělých (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m/Dky/R1 2 Olomouc 07.87
13.01.2018 Zahajovací závody – dorostu, juniorů a dospělých (Atletický klub Olomouc z.s.) dálka/Dky Olomouc 5.21