Karta atleta

Export do excelu
  • Baroňová Markéta
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Opava
  • Trenér Luboš Kummer
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.43 h Krnov 06.11.2015
60 m 08.29 Opava 08.08.2017
60 m 08.25 h Opava 28.01.2018
100 m 13.50 Olomouc 05.05.2018
150 m 21.21 Ostrava 11.06.2015
600 m 1:58.0 Opava, Englišova 05.05.2015
600 m 2:18.91 h Ostrava 16.01.2014
800 m 2:49.61 Břeclav 17.06.2016
800 m 3:01.56 h Ostrava 14.01.2017
60 m překážek 10.17 Znojmo 04.10.2015
60 m překážek 09.73 h Ostrava 29.01.2016
100 m překážek 15.84 Břeclav 26.05.2018
pohár rozhlasu 2030 Kladno 06.06.2017
středoškolský pohár 2625 Tyršův stadion 19.09.2018
středoškolský pohár 0479 h Ostrava - Vítkovice 05.12.2019
pětiboj 2227 Opava 01.05.2015
pětiboj hala 2382 h Ostrava 14.01.2017
sedmiboj 3170 Opava 23.04.2016
čtyřboj 1902 Opava, Englišova 05.05.2015
trojboj 1653 h Krnov 06.11.2015
hod oštěpem 500g 18.90 Opava 23.04.2016
hod kriketovým míčkem 30.32 Hradec Králové 01.07.2014
vrh koulí 2kg 06.61 h Opava 04.03.2014
vrh koulí 3kg 07.51 Břeclav 17.06.2016
vrh koulí 3kg 07.72 h Havířov 24.03.2017
skok daleký 5.48 Třinec 09.06.2018
skok daleký 5.24 h Opava 21.02.2017
trojskok 11.14 Opava 28.09.2018
trojskok 11.28 h Opava 28.01.2018
skok vysoký 1.42 Olomouc 27.09.2015
skok vysoký 1.41 h Krnov 06.11.2015

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
trojskok 10.60 h Ostrava - Vítkovice 07.02.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
02.10.2018 Krajské finále SAP - Opava (Marie Koutná, ) strPohar/Dky 4 Opava 1826
02.10.2018 Krajské finále SAP - Opava (Marie Koutná, ) 60 m/Dky/B01 4 Opava 08.44
02.10.2018 Krajské finále SAP - Opava (Marie Koutná, ) dálka/Dky 6 Opava 4.98
28.09.2018 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Opava) trojskok/Dky 7 Opava 11.14
28.09.2018 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Opava) dálka/Dky 15 Opava 5.08
19.09.2018 Okresní kolo SAP - Opava (Mendelovo gymnazium Opava) strPohar/Dky Tyršův stadion 2625
19.09.2018 Okresní kolo SAP - Opava (Mendelovo gymnazium Opava) dálka/Dky 4 Tyršův stadion 5.16
19.09.2018 Okresní kolo SAP - Opava (Mendelovo gymnazium Opava) 60 m/Dky/B01 1 Tyršův stadion 08.32
15.09.2018 3. kolo soutěže družstev mládeže (SSK Vítkovice, z.s.) výška/Dky/F 13 Ostrava - Vítkovice 1.39
15.09.2018 3. kolo soutěže družstev mládeže (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Dky/F Ostrava - Vítkovice NM
15.09.2018 3. kolo soutěže družstev mládeže (SSK Vítkovice, z.s.) trojskok/Dky/F 8 Ostrava - Vítkovice 10.36
28.08.2018 7. Sokolské úterý (TJ Sokol Opava) dálka/Ž Opava 4.92
25.08.2018 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) dálka/Ž 7 Břeclav 5.03
25.08.2018 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) trojskok/Ž 12 Břeclav 09.92
30.06.2018 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) dálka/Ž/F 13 Uherské Hradiště 4.82
30.06.2018 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) trojskok/Ž/F 7 Uherské Hradiště 10.68
23.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) dálka/Dky 13 Praha-Juliska 5.18
23.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) trojskok/Dky 14 Praha-Juliska 10.78
17.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) trojskok/Dky/F 6 Ostrava - Vítkovice 10.96
17.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 100 m př./Dky/B02 Ostrava - Vítkovice DNS
09.06.2018 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) trojskok/Ž/F Třinec DNS
09.06.2018 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) dálka/Ž/F 6 Třinec 5.48
26.05.2018 2. kolo soutěže družstev mládeže /dorost a junioři/ (TJ Lokomotiva Břeclav) dálka/Dky Břeclav 5.31
26.05.2018 2. kolo soutěže družstev mládeže /dorost a junioři/ (TJ Lokomotiva Břeclav) trojskok/Dky 5 Břeclav 10.95
26.05.2018 2. kolo soutěže družstev mládeže /dorost a junioři/ (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m př./Dky/B02 3 Břeclav 15.84
19.05.2018 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Sokol Opava) trojskok/Ž 12 Opava 10.69
19.05.2018 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Sokol Opava) dálka/Ž 11 Opava 5.12
15.05.2018 II. Sokolské úterý (TJ Sokol Opava) dálka/Ž Opava 5.12
05.05.2018 1. kolo MMaS družstev dorostu a juniorů (AK Olomouc) 100 m/Dky/B02 6 Olomouc 13.50
05.05.2018 1. kolo MMaS družstev dorostu a juniorů (AK Olomouc) dálka/Dky 9 Olomouc 5.01
05.05.2018 1. kolo MMaS družstev dorostu a juniorů (AK Olomouc) trojskok/Dky 5 Olomouc 10.75
24.02.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek trojskok/Dky Ostrava DNS
15.02.2018 Halové přebory ZŠ Englišova (TJ Sokol Opava) trojskok/Dky Opava 10.80
28.01.2018 Okresní přebor (sprinty,výška,dálka) (TJ Sokol Opava) 60 m/Dky/FA Opava 08.29
28.01.2018 Okresní přebor (sprinty,výška,dálka) (TJ Sokol Opava) 60 m/Dky/R1 1 Opava 08.25
28.01.2018 Okresní přebor (sprinty,výška,dálka) (TJ Sokol Opava) dálka/Ž Opava 5.13
28.01.2018 Okresní přebor (sprinty,výška,dálka) (TJ Sokol Opava) trojskok/Ž Opava 11.28
20.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Dky/R2 7 Ostrava 08.33
20.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) trojskok/Ž 13 Ostrava 10.46
07.01.2018 Župní přebor - sprinty,dálka (TJ Sokol Opava) 60 m/Jky/FA Opava 08.29
07.01.2018 Župní přebor - sprinty,dálka (TJ Sokol Opava) dálka/Ž Opava 5.16
07.01.2018 Župní přebor - sprinty,dálka (TJ Sokol Opava) trojskok/Ž Opava 10.85
07.01.2018 Župní přebor - sprinty,dálka (TJ Sokol Opava) 60 m/Dky/R02 1 Opava 08.36