Karta atleta

Export do excelu
  • Letochová Andrea
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: JAC Brno
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2019
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.76 Brno-město 16.5.2017
60 m 08.74 h Ostrava - Vítkovice 16.12.2017
100 m 14.68 Blansko 26.4.2015
150 m 22.27 Brno 23.4.2017
150 m 22.14 h Ostrava 3.2.2017
300 m 50.45 Znojmo 4.10.2015
800 m 3:02.28 Brno 9.5.2016
60 m překážek 11.72 Brno - Laštůvkova 77 2.5.2015
60 m překážek 10.67 h Ostrava - Vítkovice 16.12.2017
100 m překážek 17.78 Znojmo 4.6.2017
pohár rozhlasu 1069 Brno-město 16.5.2017
středoškolský pohár 0854 VUT Pod Palackého vrchem 18.9.2018
hod diskem 0,75kg 25.73 Znojmo 4.6.2017
hod diskem 1kg 23.05 Olomouc 25.5.2019
hod oštěpem 500g 32.98 Ostrava - Vítkovice 17.6.2018
hod oštěpem 600g 27.04 Znojmo 10.6.2018
hod kriketovým míčkem 41.55 Brno 22.5.2014
hod plným míčem 1kg 06.82 Brno - ZŠ Horníkova 20.6.2019
hod plným míčem 2kg 04.69 Brno - ZŠ Horníkova 20.6.2019
vrh koulí 2kg 08.41 Brno - Laštůvkova 77 2.5.2015
vrh koulí 2kg 08.76 h Olomouc 19.12.2014
vrh koulí 3kg 08.65 Brno 23.4.2016
vrh koulí 3kg 08.70 h Olomouc 19.1.2019
skok daleký 4.37 VUT Pod Palackého vrchem 18.9.2018
skok daleký 3.75 h Brno 13.12.2015

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.88 h Olomouc 19.1.2019
hod diskem 1kg 23.05 Olomouc 25.5.2019
hod oštěpem 500g 28.77 Olomouc 25.5.2019
hod plným míčem 1kg 06.82 Brno - ZŠ Horníkova 20.6.2019
hod plným míčem 2kg 04.69 Brno - ZŠ Horníkova 20.6.2019
vrh koulí 3kg 08.70 h Olomouc 19.1.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
18.09.2018 Okresní kolo SAP - Brno - město (Plachý Lukáš, plachy@gml.cz) strPohar/Dky 27 VUT Pod Palackého vrchem 0854
18.09.2018 Okresní kolo SAP - Brno - město (Plachý Lukáš, plachy@gml.cz) dálka/Dky 10 VUT Pod Palackého vrchem 4.37
18.09.2018 Okresní kolo SAP - Brno - město (Plachý Lukáš, plachy@gml.cz) 60 m/Dky 5 VUT Pod Palackého vrchem 09.44
15.09.2018 3. kolo soutěže družstev mládeže (SSK Vítkovice, z.s.) disk 1kg/Dky/F Ostrava - Vítkovice DNS
15.09.2018 3. kolo soutěže družstev mládeže (SSK Vítkovice, z.s.) oštěp 500g/Dky/F Ostrava - Vítkovice DNS
17.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) oštěp 500g/Dky/F 9 Ostrava - Vítkovice 32.98
10.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Znojmo, z.s.) disk 1kg/Ž/F 9 Znojmo 20.48
10.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Znojmo, z.s.) oštěp 600g/Ž/F 13 Znojmo 27.04
26.05.2018 2. kolo soutěže družstev mládeže /dorost a junioři/ (TJ Lokomotiva Břeclav) oštěp 500g/Dky 12 Břeclav 29.08
26.05.2018 2. kolo soutěže družstev mládeže /dorost a junioři/ (TJ Lokomotiva Břeclav) disk 1kg/Dky 11 Břeclav 20.25
05.05.2018 1. kolo MMaS družstev dorostu a juniorů (AK Olomouc) disk 1kg/Dky 10 Olomouc 23.05
05.05.2018 1. kolo MMaS družstev dorostu a juniorů (AK Olomouc) oštěp 500g/Dky 12 Olomouc 27.75
29.04.2018 Memoriál Věry Bušové Gilkové (ASK Blansko) oštěp 500g/Dky/F Blansko 31.30
29.04.2018 Memoriál Věry Bušové Gilkové (ASK Blansko) koule 3kg/Dky/F Blansko 07.87
28.04.2018 Přebor oddílů JAC a BYAC Brno (JAC Brno) koule 3kg/Dky Brno-Horníkova 08.45
28.04.2018 Přebor oddílů JAC a BYAC Brno (JAC Brno) oštěp 500g/Dky Brno-Horníkova 32.56
28.04.2018 Přebor oddílů JAC a BYAC Brno (JAC Brno) 60 m/Ž/FA 4 Brno-Horníkova 08.86
28.04.2018 Přebor oddílů JAC a BYAC Brno (JAC Brno) disk 1kg/Ž Brno-Horníkova 20.30