Karta atleta

Export do excelu
  • Adéla Sobčíková
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: SSK Vítkovice, z.s.
  • Trenér: Duda Aleš
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.71 h Krnov 06.11.2015
60 m 09.27 Třinec 09.05.2015
60 m 08.81 h Ostrava 06.12.2016
150 m 21.15 Ostrava 21.04.2016
150 m 20.60 h Ostrava 17.01.2017
300 m 49.52 Ostrava 29.09.2015
300 m 46.76 h Ostrava - Vítkovice 05.01.2019
600 m 2:23.57 h Ostrava 16.01.2014
800 m 3:08.26 Třinec 09.05.2015
800 m 3:07.88 h Ostrava 23.01.2016
60 m překážek (0.76/7.70) 10.94 Třinec 14.05.2015
60 m překážek (0.76/7.70) 10.52 h Olomouc 11.12.2015
60 m překážek (0.76/8.20) 09.93 h Ostrava 08.01.2017
100 m překážek (0.76/8.20) 16.63 Brno 07.09.2016
100 m překážek (0.84) 18.85 Hranice 09.06.2018
skok vysoký 1.57 h Olomouc 24.02.2017
skok vysoký 1.54 Ostrava-město 12.05.2017
skok o tyči 1.83 Frýdek-Místek 16.06.2016
skok daleký 4.90 h Ostrava - Vítkovice 05.02.2019
skok daleký 4.50 Olomouc 25.05.2019
vrh koulí 2kg 09.50 h Ostrava 01.02.2015
vrh koulí 3kg 09.23 h Ostrava - Vítkovice 24.01.2019
vrh koulí 3kg 09.75 Olomouc 25.05.2019
vrh koulí 4kg 07.79 Olomouc 08.06.2019
vrh koulí 4kg 07.61 h Ostrava - Vítkovice 11.01.2020
hod oštěpem 600g 18.97 Olomouc 08.06.2019
hod kriketovým míčkem 34.60 Třinec 09.05.2015
pohár rozhlasu 1078 Opava 18.05.2017
pětiboj 1991 Třinec 08.05.2015
pětiboj hala [Zky] 2206 h Ostrava 23.01.2016
trojboj 1433 h Krnov 06.11.2015

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
100 m překážek (0.84) 18.85 Hranice 09.06.2018
skok vysoký 1.57 h Třinec 30.01.2018
skok vysoký 1.47 Hranice 09.06.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
30.06.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) 100 m překážek (0.84)/Ž/B03 Hranice DNS
30.06.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) skok vysoký/Ž/F 17 Hranice 1.40
09.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) skok vysoký/Ž/F 12 Hranice 1.47
09.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) 100 m překážek (0.84)/Ž/B02 3 Hranice 18.85
09.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) 200 m/Ž/B04 Hranice DNS
19.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (Atletický klub Olomouc z.s. ) skok vysoký/Ž 10 Olomouc 1.46
19.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (Atletický klub Olomouc z.s. ) 200 m/Ž/B03 Olomouc DQ
05.05.2018 1. kolo MMaS družstev dorostu a juniorů (AK Olomouc) skok vysoký/Dky Olomouc DNS
20.02.2018 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) skok vysoký/Jky/F 13 Ostrava 1.44
13.02.2018 Athletics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice, z.s.) skok vysoký/Ž/F 9 Ostrava 1.48
08.02.2018 Athletics Indoor Ostrava I (SSK Vítkovice, z.s.) skok vysoký/Ž/F Ostrava 1.52
03.02.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) skok vysoký/Ž/F 15 Ostrava 1.43
30.01.2018 Beskydská laťka skok vysoký/Jky/F 6= Třinec 1.57
27.01.2018 Hustopečské skákání AGROTEC 2018 (SK Atletika Hustopeče, z.s.) skok vysoký/Dky 9 Hustopeče 1.50
06.01.2018 Zahajovací závody mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) skok vysoký/Ž Ostrava - Vítkovice DNS