Karta atleta

Export do excelu
  • Nováková Lenka
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: SK Jeseniova
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.65 Praha - Děkanka 31.5.2017
60 m 08.96 h Praha-Stromovka 3.2.2016
100 m 14.22 Praha - Stadion mládeže 28.6.2018
150 m 21.84 Praha - Eden 3.5.2019
150 m 21.76 h Praha-Strahov 5.2.2015
200 m 31.06 Praha - Děkanka 15.5.2019
300 m 47.75 Praha - Eden 30.5.2019
300 m 51.49 h Praha-Strahov 5.2.2015
600 m 2:07.91 Praha-Podvinný Mlýn 29.5.2014
60 m překážek 11.85 Praha 14.5.2015
60 m překážek 11.18 h Praha-Stromovka 23.1.2018
středoškolský pohár 0000 Praha - Kotlářka 5.10.2018
hod kriketovým míčkem 13.93 Praha-Podvinný Mlýn 29.5.2014
vrh koulí 2kg 06.10 Praha-Eden 21.5.2015
skok daleký 4.16 Praha 11.6.2014
skok daleký 4.10 h Praha-Stromovka 11.2.2015
skok vysoký 1.15 Praha-Jeseniova 20.4.2015

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.93 Praha - Eden 7.5.2019
60 m 09.06 h Praha - Stromovka 22.1.2019
100 m 14.28 Praha - Eden 25.5.2019
150 m 21.84 Praha - Eden 3.5.2019
200 m 31.06 Praha - Děkanka 15.5.2019
300 m 47.75 Praha - Eden 30.5.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
05.10.2018 Krajské finále SAP - Praha 6 - 10 strPohar/Dky 5= Praha - Kotlářka 0000
05.10.2018 Krajské finále SAP - Praha 6 - 10 60 m/Dky/B06 2 Praha - Kotlářka 09.18
05.10.2018 Krajské finále SAP - Praha 6 - 10 200 m/Dky/B05 4 Praha - Kotlářka 30.89
12.09.2018 IV. kolo pražského přeboru družstev mužů a žen (A. C. Sparta Praha) 100 m/Ž/B03 5 Praha - Podvinný mlýn 14.99
12.09.2018 IV. kolo pražského přeboru družstev mužů a žen (A. C. Sparta Praha) 200 m/Ž/B05 2 Praha - Podvinný mlýn 31.36
28.06.2018 III. kolo MDP mužů a žen (SK Kotlářka Praha, z.s.) 100 m/Ž/B03 4 Praha - Stadion mládeže 14.22
28.06.2018 III. kolo MDP mužů a žen (SK Kotlářka Praha, z.s.) dálka/Ž 14 Praha - Stadion mládeže 4.28
28.05.2018 II. kolo MDP mužů a žen (SK Kotlářka Praha, z.s.) 100 m/Ž/B02 3 Praha - Stadion mládeže 14.33
28.05.2018 II. kolo MDP mužů a žen (SK Kotlářka Praha, z.s.) dálka/Ž 12 Praha - Stadion mládeže 4.47
18.05.2018 I. kolo Pražského přeboru družstev mužů a žen (A. C. Sparta Praha) 100 m/Ž/B06 5 Praha - Podvinný mlýn 14.66
18.05.2018 I. kolo Pražského přeboru družstev mužů a žen (A. C. Sparta Praha) dálka/Ž 19 Praha - Podvinný mlýn 4.13
26.01.2018 3. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Pra) 60 m př./Dky/B3 4 Praha-Strahov 11.45
26.01.2018 3. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Pra) 60 m/Ž/B7 6 Praha-Strahov 09.36
23.01.2018 4. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Ž/B9 8 Praha-Stromovka 09.39
23.01.2018 4. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m př./Dky/B4 5 Praha-Stromovka 11.18
12.01.2018 1. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Pra) 150 m/Ž/B25 4 Praha - Strahov 23.26
12.01.2018 1. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Pra) 300 m/Ž/B13 3 Praha - Strahov 53.25