Karta atleta

Export do excelu
  • Jelínková Barbora
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2019
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.14 Brno 26.6.2017
60 m 08.33 h Ostrava - Vítkovice 16.12.2017
100 m 13.15 Opava 19.5.2018
150 m 20.15 Třinec 12.6.2016
150 m 20.76 h Ostrava 3.2.2017
200 m 28.80 Praha - Eden 28.9.2017
300 m 49.16 Uherské Hradiště 10.8.2016
800 m 3:15.17 Zlín 15.9.2015
60 m překážek 11.54 Zlín 15.9.2015
100 m překážek 18.29 Uherské Hradiště 12.5.2016
sprintérský trojboj 1868 Přerov 1.5.2016
pohár rozhlasu 1290 Uherské Hradiště 17.5.2017
středoškolský pohár 1415 Uherské Hradiště 13.9.2018
pětiboj 1709 Zlín 15.9.2015
hod kriketovým míčkem 22.82 Zlín 17.9.2014
skok daleký 5.43 Uherské Hradiště 13.9.2018
skok daleký 5.36 h Ostrava - Vítkovice 2.2.2019
trojskok 09.77 Zlín 17.8.2019
skok vysoký 1.34 Uherské Hradiště 13.5.2014
skok vysoký 1.30 h Otrokovice 22.1.2015

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.44 Holešov 1.5.2019
60 m 08.46 h Ostrava - Vítkovice 5.1.2019
100 m 13.28 Opava 8.6.2019
150 m 20.32 Holešov 1.5.2019
skok daleký 5.23 Uherské Hradiště 1.6.2019
skok daleký 5.36 h Ostrava - Vítkovice 2.2.2019
trojskok 09.77 Zlín 17.8.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
28.09.2018 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (ASK Slavia Praha) dálka/Jky 15 Praha - Eden 5.11
28.09.2018 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (ASK Slavia Praha) 100 m/Jky/R03 6 Praha - Eden 13.35
20.09.2018 Krajské finále SAP - Zlínský kraj (Božena Genrtová, genrtova@guh.eduzk.cz, 572 434 136) strPohar/Dky 6 Uherské Hradiště 1299
20.09.2018 Krajské finále SAP - Zlínský kraj (Božena Genrtová, genrtova@guh.eduzk.cz, 572 434 136) 60 m/Dky/B02 2 Uherské Hradiště 08.60
20.09.2018 Krajské finále SAP - Zlínský kraj (Božena Genrtová, genrtova@guh.eduzk.cz, 572 434 136) dálka/Dky/F Uherské Hradiště 5.24
15.09.2018 3. kolo soutěže družstev mládeže (SSK Vítkovice, z.s.) 100 m/Dky/B1 7 Ostrava - Vítkovice 13.58
15.09.2018 3. kolo soutěže družstev mládeže (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Dky/F 6 Ostrava - Vítkovice 4.90
13.09.2018 Okresní kolo SAP - Uherské Hradiště (Božena Genrtová, genrtova@guh.eduzk.cz, 572 434 136) strPohar/Dky Uherské Hradiště 1415
13.09.2018 Okresní kolo SAP - Uherské Hradiště (Božena Genrtová, genrtova@guh.eduzk.cz, 572 434 136) dálka/Dky/F Uherské Hradiště 5.43
13.09.2018 Okresní kolo SAP - Uherské Hradiště (Božena Genrtová, genrtova@guh.eduzk.cz, 572 434 136) 60 m/Dky/F Uherské Hradiště 08.38
25.08.2018 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m/Ž/R03 5 Břeclav 13.71
25.08.2018 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) dálka/Ž 9 Břeclav 4.97
18.08.2018 Mítink Zlín 2018 (AK Zlín) dálka/Ž/F 6 Zlín 4.86
18.08.2018 Mítink Zlín 2018 (AK Zlín) 100 m/Ž/B03 1 Zlín 13.63
15.08.2018 Atletická středa (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) dálka/Ž/F Uherské Hradiště 5.09
15.08.2018 Atletická středa (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 60 m/Ž/B01 2 Uherské Hradiště 08.57
15.08.2018 Atletická středa (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 150 m/Ž/F Uherské Hradiště DNS
30.06.2018 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) dálka/Ž/F 8 Uherské Hradiště 5.08
30.06.2018 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 100 m/Ž/R02 4 Uherské Hradiště 13.35
17.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Dky/F 6 Ostrava - Vítkovice 5.04
17.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 100 m/Dky/R01 2 Ostrava - Vítkovice 13.24
17.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 100 m/Dky/F 7 Ostrava - Vítkovice 13.15
09.06.2018 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) 100 m/Ž/R03 7 Třinec 13.43
09.06.2018 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) dálka/Ž/F 9 Třinec 5.25
06.06.2018 Kontinentální pohár nanečisto (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Dky/F 4 Ostrava - Vítkovice 4.99
26.05.2018 2. kolo soutěže družstev mládeže /dorost a junioři/ (TJ Lokomotiva Břeclav) dálka/Dky 10 Břeclav 4.89
26.05.2018 2. kolo soutěže družstev mládeže /dorost a junioři/ (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m/Dky/B04 3 Břeclav 13.52
19.05.2018 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Sokol Opava) dálka/Ž 6 Opava 5.27
19.05.2018 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Sokol Opava) 100 m/Ž/R02 4 Opava 13.16
19.05.2018 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Sokol Opava) 100 m/Ž/FB 5 Opava 13.15
06.05.2018 Memoriály a rámcové závody - 25. ročník (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) dálka/Ž/F 5 Uherské Hradiště 5.10
06.05.2018 Memoriály a rámcové závody - 25. ročník (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 100 m/Ž/F Uherské Hradiště DNS
05.05.2018 1. kolo MMaS družstev dorostu a juniorů (AK Olomouc) 100 m/Dky/B05 1 Olomouc 13.31
05.05.2018 1. kolo MMaS družstev dorostu a juniorů (AK Olomouc) dálka/Dky 5 Olomouc 5.11
08.02.2018 Athletics Indoor Ostrava I (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Ž/F1 12 Ostrava 4.96
03.02.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Dky/R3 5 Ostrava 08.47
03.02.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Dky/F 15 Ostrava 4.90
27.01.2018 Olympic Hopes Meeting 60 m/Dky/B2 3 Bratislava 08.49
27.01.2018 Olympic Hopes Meeting dálka/Dky Bratislava 5.17
20.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Dky/R3 5 Ostrava 08.39
20.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Dky 5 Ostrava 4.99