Karta atleta

Export do excelu
  • Šplechtnová Barbora
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: PSK Olymp Praha, z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.74 Praha - Eden 7.5.2019
60 m 07.77 h Praha - Stromovka 27.1.2019
100 m 11.91 Praha - Eden 28.9.2018
150 m 18.11 Praha - Eden 7.5.2019
150 m 18.21 h Praha-Strahov 18.1.2019
200 m 23.82 Buenos Aires 11.10.2018
200 m 23.85 h Ostrava 16.2.2019
300 m 39.78 Brno 11.9.2017
300 m 38.42 h Praha - Stromovka 22.1.2019
600 m 1:47.04 Praha 11.6.2015
800 m 2:31.96 Praha 28.9.2015
800 m 2:26.76 h Praha-Stromovka 13.1.2016
60 m překážek 09.86 Praha 28.5.2015
60 m překážek 08.55 h Ostrava 24.2.2018
100 m překážek 14.20 Praha - Juliska 9.5.2018
200 m překážek 28.88 Praha - Juliska 31.5.2017
pětiboj 2524 Praha 28.9.2015
klasický pětiboj 1751 Praha-Kotlářka 24.9.2016
hod diskem 0,75kg 13.51 Praha-Kotlářka 24.9.2016
hod oštěpem 500g 09.72 Praha-Kotlářka 24.9.2016
hod kriketovým míčkem 23.81 Praha 11.6.2015
vrh koulí 2kg 06.73 h Praha-Stromovka 21.12.2015
skok daleký 4.20 Praha-Podvinný mlýn 28.9.2014
skok daleký 4.64 h Praha-Stromovka 3.2.2016
skok vysoký 1.35 Praha 13.5.2015
skok vysoký 1.41 h Praha - Stromovka 15.3.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.74 Praha - Eden 7.5.2019
60 m 07.77 h Praha - Stromovka 27.1.2019
100 m 12.35 Praha - Juliska 11.5.2019
150 m 18.11 Praha - Eden 7.5.2019
150 m 18.21 h Praha-Strahov 18.1.2019
200 m 24.09 Plzeň 18.5.2019
200 m 23.85 h Ostrava 16.2.2019
300 m 38.42 h Praha - Stromovka 22.1.2019
60 m překážek 08.56 h Praha - Stromovka 22.1.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
11.10.2018 LETNÍ OLYMPIJSKÉ HRY MLÁDEŽE 200 m/Dky/R2 3 Buenos Aires 24.30
11.10.2018 LETNÍ OLYMPIJSKÉ HRY MLÁDEŽE 200 m/Dky/FA 5 Buenos Aires 23.82
28.09.2018 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (ASK Slavia Praha) 200 m/Jky/B01 1 Praha - Eden 24.52
28.09.2018 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (ASK Slavia Praha) 100 m/Jky/FA Praha - Eden 11.91
28.09.2018 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (ASK Slavia Praha) 100 m/Jky/R03 1 Praha - Eden 11.96
25.09.2018 XXXIII. ročník Memoriálu Hany Trejbalové, X. ročník memoriálu Jarise Alexy (Athletic club Mariánské Lázně, z.s.) 100 m/Ž/B01 1 Mariánské Lázně 12.24
25.09.2018 XXXIII. ročník Memoriálu Hany Trejbalové, X. ročník memoriálu Jarise Alexy (Athletic club Mariánské Lázně, z.s.) 60 m/Žky/B01 MS Mariánské Lázně 07.75
10.09.2018 13. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 100 m/Ž/B01 1 Praha - Eden 12.35
10.09.2018 13. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 200 m/Ž/B01 1 Praha - Eden 24.80
04.09.2018 Velká cena města Chebu (SKP Union Cheb) 150 m/Ž/B01 1 Cheb 18.30
04.09.2018 Velká cena města Chebu (SKP Union Cheb) 60 m/Ž/F Cheb 07.86
05.07.2018 MISTROVSTVÍ EVROPY DO 17 LET 200 m/Dky/R3 3 Györ 24.47
05.07.2018 MISTROVSTVÍ EVROPY DO 17 LET 200 m/Dky/S2 4 Györ 23.92
05.07.2018 MISTROVSTVÍ EVROPY DO 17 LET 200 m/Dky/F 7 Györ 24.46
23.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) 200 m/Dky/R1 1 Praha-Juliska 24.19
23.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) 200 m/Dky/F Praha-Juliska 23.92
14.06.2018 1. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Dukla Praha) 100 m/Dky/B01 MS Praha - Juliska 12.30
14.06.2018 1. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Dukla Praha) 100 m př./Dky/B01 MS Praha - Juliska 14.56
09.06.2018 Mezistátní utkání ČR-Maďarsko-Slovensko-Slovinsko dorostenců a dorostenek 200 m/Dky/B1 1 Ptuj 24.37
25.05.2018 Přebor Prahy juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (ASK Slavia Praha) 100 m př./Dky/R01 1 Praha - Eden 14.30
25.05.2018 Přebor Prahy juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (ASK Slavia Praha) 200 m/Dky/B01 1 Praha - Eden 24.48
25.05.2018 Přebor Prahy juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (ASK Slavia Praha) 100 m př./Dky/FA Praha - Eden DNF
19.05.2018 1. kolo extraligy mužů a žen (TJ Dukla Praha) 200 m/Ž/B1 6 Praha - Juliska 24.54
09.05.2018 1. kolo Pražského poháru mládeže (TJ Dukla Praha) 100 m/Dky/B01 1 Praha - Juliska 12.23
09.05.2018 1. kolo Pražského poháru mládeže (TJ Dukla Praha) 100 m př./Dky/B01 2 Praha - Juliska 14.20
04.05.2018 5. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 150 m/Ž/B01 1 Praha - Eden 17.71
24.02.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 200 m/Dky/R1 1 Ostrava 24.77
24.02.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 200 m/Dky/F Ostrava 24.17
24.02.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 60 m př./Dky/R2 2 Ostrava 08.63
24.02.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 60 m př./Dky/F 4 Ostrava 08.55
17.02.2018 Mistrovství ČR mužů a žen v hale (PSK Olymp Praha) 200 m/Ž/R3 1 Praha - Stromovka 24.79
17.02.2018 Mistrovství ČR mužů a žen v hale (PSK Olymp Praha) 200 m/Ž/F 4 Praha - Stromovka 24.48
03.02.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/Dky/B1 1 Praha-Stromovka 24.37
03.02.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m př./Dky/FA Praha-Stromovka 08.61
03.02.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m př./Dky/R2 1 Praha-Stromovka 08.65
23.01.2018 4. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m př./Dky/B1 3 Praha-Stromovka 08.82
23.01.2018 4. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/Ž/B3 1 Praha-Stromovka 25.03
16.01.2018 3. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m př./Dky/B1 1 Praha-Stromovka 08.99
16.01.2018 3. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Ž/B5 1 Praha-Stromovka 07.84
12.01.2018 1. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Pra) 150 m/Ž/B5 2 Praha - Strahov 18.47