Karta atleta

Export do excelu
  • Veronika Skalická
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: ASK Slavia Praha
  • Trenér: Šimánek Jindřich
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Trojskok 602 925
    akt. 31.03.2020
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - 1 - - - -
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - 1 - - - - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.68 Praha-Eden 11.05.2016
60 m 08.31 h Praha - Stromovka 21.01.2020
100 m 13.07 Praha - Eden 19.06.2020
150 m 19.68 h Praha - Strahov 10.01.2020
150 m 19.52 Praha - Eden 29.05.2020
200 m 27.89 Praha - Juliska 12.10.2019
200 m 26.98 h Praha - Stromovka 28.01.2020
300 m 43.24 h Praha - Strahov 17.01.2020
300 m 42.14 Praha - Eden 29.05.2020
800 m 2:55.33 h Jablonec nad Nisou 15.01.2017
800 m 2:32.37 Praha - Juliska 13.10.2019
1500 m 5:52.29 Jablonec nad Nisou 07.10.2017
60 m překážek (0.76/7.70) 12.75 h Praha-Juliska 15.01.2015
60 m překážek (0.76/7.70) 12.31 Praha 14.05.2015
60 m překážek (0.76/8.50) 09.30 h Praha - Stromovka 23.02.2019
60 m překážek (0.84) 09.16 h Ostrava - Vítkovice 14.01.2020
100 m překážek (0.76/8.50) 15.16 Praha - Eden 14.09.2019
100 m překážek (0.84) 14.86 Praha - Eden 26.06.2020
skok vysoký 1.45 h Praha - Strahov 23.02.2017
skok vysoký 1.49 Praha - Eden 30.09.2017
skok o tyči 2.28 Praha - Přátelství 12.05.2018
skok daleký 5.16 Praha - Juliska 20.08.2019
skok daleký 5.22 h Praha - Strahov 10.01.2020
trojskok 11.99 h Ostrava - Vítkovice 14.01.2020
trojskok 12.45 Praha - Eden 27.06.2020
vrh koulí 2kg 08.45 Praha-Jeseniova 20.04.2015
vrh koulí 3kg 08.72 h Jablonec nad Nisou 15.01.2017
vrh koulí 3kg 10.09 Praha - Juliska 29.08.2019
hod diskem 0,75kg 15.81 Praha-Kotlářka 20.09.2016
hod oštěpem 500g 24.71 Praha - Juliska 13.10.2019
pětiboj hala [Zky] 2473 h Jablonec nad Nisou 15.01.2017
sedmiboj [Zky] 3455 Praha – Podvinný Mlýn 09.10.2016
sedmiboj [Dky] 4015 Praha - Juliska 13.10.2019
vrhačský trojboj 0843 Praha-Kotlářka 20.09.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.90 h Praha-Stromovka 23.01.2018
100 m 13.77 Praha - Eden 28.08.2018
150 m 21.80 h Praha - Strahov 12.01.2018
200 m 29.62 Bílina 05.05.2018
800 m 2:39.90 Bílina 06.05.2018
60 m překážek (0.76/8.50) 09.99 h Praha-Stromovka 23.01.2018
100 m překážek (0.84) 16.36 Praha - Eden 10.06.2018
100 m překážek (0.76/8.50) 15.67 Jablonec nad Nisou 15.09.2018
skok vysoký 1.40 h Jablonec nad Nisou 09.01.2018
skok vysoký 1.41 Bílina 05.05.2018
skok o tyči 2.28 Praha - Přátelství 12.05.2018
skok daleký 4.72 h Praha - Strahov 12.01.2018
skok daleký 4.69 Praha - Eden 25.05.2018
trojskok 10.40 h Praha-Stromovka 04.02.2018
trojskok 11.27 Praha - Eden 10.06.2018
vrh koulí 3kg 09.10 Bílina 05.05.2018
hod oštěpem 500g 18.60 Bílina 06.05.2018
sedmiboj [Dky] 3090 Bílina 06.05.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
28.09.2018 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Opava) 100 m překážek (0.76/8.50)/Dky/B03 3 Opava 16.78
28.09.2018 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Opava) trojskok/Dky 4 Opava 11.25
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) trojskok/Dky/F Jablonec nad Nisou 11.04
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 100 m překážek (0.76/8.50)/Dky/B02 2 Jablonec nad Nisou 15.67
06.09.2018 III. kolo Přeboru Prahy družstev mládežnických kategorií (Univerzitní sportovní klub Praha) skok daleký/Dky Praha - Přátelství DNS
06.09.2018 III. kolo Přeboru Prahy družstev mládežnických kategorií (Univerzitní sportovní klub Praha) 100 m překážek (0.76/8.50)/Dky/B02 Praha - Přátelství DNS
28.08.2018 2. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) 100 m/Dky/B04 MS Praha - Eden 13.77
28.08.2018 2. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) trojskok/Dky MS Praha - Eden 11.02
25.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 100 m překážek (0.84)/Ž/B1 2 Kladno 16.65
25.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) trojskok/Ž Kladno 11.01
21.08.2018 Pražské memoriály (ASK Slavia Praha) 100 m/Ž/B02 6 Praha - Eden 13.81
21.08.2018 Pražské memoriály (ASK Slavia Praha) 100 m překážek (0.84)/Ž/B01 4 Praha - Eden 16.39
24.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) trojskok/Dky 13 Praha-Juliska 10.94
18.06.2018 11. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 100 m překážek (0.76/8.50)/Dky/F 5 Praha - Eden 16.03
14.06.2018 1. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Dukla Praha) 100 m/Dky/B04 4 Praha - Juliska 13.94
14.06.2018 1. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Dukla Praha) 100 m překážek (0.76/8.50)/Dky/B02 4 Praha - Juliska 16.26
14.06.2018 1. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Dukla Praha) skok vysoký/Dky 6 Praha - Juliska 1.38
10.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (SK Jeseniova) trojskok/Ž Praha - Eden 11.27
10.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (SK Jeseniova) 100 m překážek (0.84)/Ž/B02 MS Praha - Eden 16.36
31.05.2018 9. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 100 m překážek (0.76/8.50)/Dky/F 5 Praha - Eden 16.13
25.05.2018 Přebor Prahy juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (ASK Slavia Praha) 100 m překážek (0.76/8.50)/Dky/R01 5 Praha - Eden 16.35
25.05.2018 Přebor Prahy juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (ASK Slavia Praha) 100 m překážek (0.76/8.50)/Dky/FB 7 Praha - Eden 16.81
25.05.2018 Přebor Prahy juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (ASK Slavia Praha) skok daleký/Dky 11 Praha - Eden 4.69
26.05.2018 Přebor Prahy juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (ASK Slavia Praha) trojskok/Dky Praha - Eden 11.01
22.05.2018 2. kolo Pražského poháru mládeže (PSK Olymp Praha, z.s.) trojskok/Dky Praha-Stromovka 11.09
22.05.2018 2. kolo Pražského poháru mládeže (PSK Olymp Praha, z.s.) 100 m/Dky/B05 3 Praha-Stromovka 13.90
19.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) 100 m překážek (0.84)/Ž/B01 5 Bílina 17.55
19.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) trojskok/Ž/F 4 Bílina 10.82
12.05.2018 Přebor Prahy mužů a žen (Univerzitní sportovní klub Praha) skok o tyči/Ž/F 9 Praha - Přátelství 2.28
13.05.2018 Přebor Prahy mužů a žen (Univerzitní sportovní klub Praha) trojskok/Ž/F 6 Praha - Přátelství 10.96
09.05.2018 1. kolo Pražského poháru mládeže (TJ Dukla Praha) 100 m překážek (0.76/8.50)/Dky/B03 3 Praha - Juliska 16.40
09.05.2018 1. kolo Pražského poháru mládeže (TJ Dukla Praha) skok o tyči/Dky Praha - Juliska NM
06.05.2018 Bílinské víceboje open + KP ve vícebojích ml.žactva a elévů (AK Bílina) sedmiboj [Dky]/Dky 11 Bílina 3090
06.05.2018 Bílinské víceboje open + KP ve vícebojích ml.žactva a elévů (AK Bílina) 800 m/Dky 5 Bílina 2:39.90
06.05.2018 Bílinské víceboje open + KP ve vícebojích ml.žactva a elévů (AK Bílina) hod oštěpem 500g/Dky/F 7 Bílina 18.60
05.05.2018 Bílinské víceboje open + KP ve vícebojích ml.žactva a elévů (AK Bílina) vrh koulí 3kg/Dky/F 8 Bílina 09.10
06.05.2018 Bílinské víceboje open + KP ve vícebojích ml.žactva a elévů (AK Bílina) skok daleký/Dky/F 8 Bílina 4.66
05.05.2018 Bílinské víceboje open + KP ve vícebojích ml.žactva a elévů (AK Bílina) skok vysoký/Dky/F 10 Bílina 1.41
05.05.2018 Bílinské víceboje open + KP ve vícebojích ml.žactva a elévů (AK Bílina) 100 m překážek (0.76/8.50)/Dky/B02 5 Bílina 20.26
05.05.2018 Bílinské víceboje open + KP ve vícebojích ml.žactva a elévů (AK Bílina) 200 m/Dky/B02 6 Bílina 29.62
03.02.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek (0.76/8.50)/Dky/R1 5 Praha-Stromovka 10.00
03.02.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) skok daleký/Dky 13 Praha-Stromovka 4.58
04.02.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) trojskok/Dky Praha-Stromovka 10.40
23.01.2018 4. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Ž/B10 5 Praha-Stromovka 08.90
23.01.2018 4. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek (0.76/8.50)/Dky/B1 8 Praha-Stromovka 10.29
23.01.2018 4. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek (0.76/8.50)/Dky/B4 1 Praha-Stromovka 09.99
19.01.2018 2. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 150 m/Ž/B19 2 Praha - Strahov 21.85
19.01.2018 2. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) trojskok/Dky Praha - Strahov 10.25
16.01.2018 3. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek (0.76/8.50)/Dky/B3 Praha-Stromovka DNS
16.01.2018 3. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) skok daleký/Ž/F2 15 Praha-Stromovka 4.48
12.01.2018 1. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 150 m/Ž/B19 3 Praha - Strahov 21.80
12.01.2018 1. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) skok daleký/Ž 8 Praha - Strahov 4.72
09.01.2018 Středoškolský pohár sportovních gymnázií (ŠAK SG Jablonec n/N.) skok daleký/Ž/F 17 Jablonec nad Nisou 4.66
09.01.2018 Středoškolský pohár sportovních gymnázií (ŠAK SG Jablonec n/N.) skok vysoký/Ž/F 23 Jablonec nad Nisou 1.40