Karta atleta

Export do excelu
  • Šulcová Radka
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: SK Jeseniova
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.46 Praha - Juliska 31.05.2017
60 m 09.68 h Praha-Stromovka 16.01.2018
100 m 15.25 Praha-Stromovka 22.05.2018
150 m 23.19 Praha - Stromovka 17.05.2017
200 m 32.04 Praha - Děkanka 15.05.2019
300 m 50.44 Praha - Eden 27.06.2019
300 m 50.94 h Praha-Stromovka 16.01.2018
400 m 69.26 Praha - Eden 25.05.2018
800 m 2:41.99 Praha - Juliska 14.06.2018
800 m 2:47.96 h Praha-Stromovka 03.12.2016
1500 m 6:00.22 Plzeň 28.09.2019
1500 m 5:52.90 h Praha - Stromovka 15.02.2017
300 m překážek 53.19 Praha - Eden 25.05.2019
400 m překážek 77.71 Turnov 24.08.2019
středoškolský pohár 0495 Chrudim 27.09.2017
skok daleký 4.76 Chrudim 27.09.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
200 m 32.04 Praha - Děkanka 15.05.2019
300 m 50.44 Praha - Eden 27.06.2019
800 m 2:43.67 Praha - Juliska 29.08.2019
1500 m 6:00.22 Plzeň 28.09.2019
300 m překážek 53.19 Praha - Eden 25.05.2019
400 m překážek 77.71 Turnov 24.08.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
28.09.2018 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Opava) 800 m/Dky/F 8 Opava 2:45.50
28.08.2018 2. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) 300 m př./Dky/B02 5 Praha - Eden 56.25
28.08.2018 2. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) 400 m/Dky/B02 5 Praha - Eden 73.34
25.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 800 m/Ž/F 11 Kladno 2:48.87
14.06.2018 1. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Dukla Praha) 800 m/Dky 7 Praha - Juliska 2:41.99
25.05.2018 Přebor Prahy juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (ASK Slavia Praha) 400 m/Dky/B02 5 Praha - Eden 69.26
25.05.2018 Přebor Prahy juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (ASK Slavia Praha) 300 m př./Dky/B03 4 Praha - Eden 54.11
22.05.2018 2. kolo Pražského poháru mládeže (PSK Olymp Praha, z.s.) 300 m př./Dky/B04 3 Praha-Stromovka 53.89
22.05.2018 2. kolo Pražského poháru mládeže (PSK Olymp Praha, z.s.) 100 m/Dky/B05 6 Praha-Stromovka 15.25
09.05.2018 1. kolo Pražského poháru mládeže (TJ Dukla Praha) 800 m/Dky/B02 5 Praha - Juliska 2:42.03
09.05.2018 1. kolo Pražského poháru mládeže (TJ Dukla Praha) 200 m/Dky/B06 5 Praha - Juliska 32.50
16.01.2018 3. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Ž/B12 7 Praha-Stromovka 09.68
16.01.2018 3. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 300 m/Ž/B9 4 Praha-Stromovka 50.94
09.01.2018 1. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/Ž/F 6 Praha - Stromovka 2:49.84