Karta atleta

Export do excelu
  • Šímová Johana
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: TJ Nová Včelnice, z.s.
  • Trenér Václav Jelínek
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.97 České Budějovice 19.05.2013
60 m 08.77 České Budějovice 08.05.2016
60 m 08.52 h Nová Včelnice 06.12.2019
100 m 13.53 Třebíč 12.05.2018
150 m 21.16 Písek 24.05.2015
150 m 23.99 h Praha-Strahov 12.01.2013
200 m 27.19 Nová Včelnice 05.05.2018
200 m 28.45 h Praha - Stromovka 27.01.2018
300 m 47.93 České Budějovice 17.05.2015
300 m 43.96 h Praha-Strahov 11.01.2019
400 m 62.70 Třebíč 12.05.2018
400 m 62.42 h Jablonec nad Nisou 13.02.2019
600 m 1:58.22 České Budějovice 19.05.2013
800 m 2:49.14 Klatovy 10.05.2014
800 m 2:52.45 h Praha-Strahov 08.02.2014
50 m překážek 09.21 h Nová Včelnice 02.03.2013
60 m překážek 09.96 České Budějovice 21.06.2015
60 m překážek 08.8 h Nová Včelnice 28.11.2015
skok vysoký 1.21 h Nová Včelnice 02.03.2013
čtyřboj 1446 Tábor 28.09.2013
vrh koulí 2kg 07.26 Blansko 27.04.2014
Přespolní běh 4:54.1 Skalnice u Střelských Hoštic 28.03.2015
skok o tyči 1.80 Tábor 10.05.2015
hod kriketovým míčkem 32.60 Klatovy 01.05.2015
pětiboj 2308 Klatovy 01.05.2015
skok daleký 4.88 h Praha - Stromovka 21.01.2017
200 m překážek 30.72 Tábor 27.05.2017
skok daleký 5.09 Tábor 10.06.2017
300 m překážek 44.61 Praha-Juliska 23.06.2018
vrh koulí 3kg 07.61 Nová Včelnice 05.05.2018
skok vysoký 1.25 Nová Včelnice 05.05.2018
400 m překážek 65.22 Praha - Eden 09.06.2018
100 m překážek 14.73 Nová Včelnice 10.06.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
14.12.2018 Vánoční halové oddílové závody (TJ Nová Včelnice) 60 m/Dky/B02 1 Nová Včelnice 08.70
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Hradec Králové) 400 m/Jky/B03 2 Hradec Králové 64.85
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Hradec Králové) 100 m př./Jky/B01 6 Hradec Králové 15.92
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Hradec Králové) 400 m př./Jky/B01 5 Hradec Králové 68.50
01.09.2018 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m př./U23Z/R2 7 Ostrava 67.54
25.08.2018 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 400 m př./Ž/B01 4 Stará Boleslav 68.53
25.08.2018 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 100 m př./Ž/B02 4 Stará Boleslav 16.31
30.06.2018 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Slavoj BANES Pacov) 400 m př./Ž/B01 3 Pacov 65.69
30.06.2018 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Slavoj BANES Pacov) 100 m př./Ž/B01 6 Pacov 15.65
23.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) 300 m př./Dky/R1 3 Praha-Juliska 44.61
23.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) 300 m př./Dky/F 8 Praha-Juliska 45.15
16.06.2018 Krajský přebor mužů a žen (Atletika Jihlava) 300 m př./Dky/B02 MS Jihlava 45.70
16.06.2018 Krajský přebor mužů a žen (Atletika Jihlava) 100 m př./Dky/F MS Jihlava 15.10
10.06.2018 Kontrolní oddílové závody (TJ Nová Včelnice) 100 m př./Dky Nová Včelnice 14.73
09.06.2018 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) 400 m př./Ž/B01 4 Praha - Eden 65.22
09.06.2018 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) 100 m př./Ž/B03 1 Praha - Eden 15.51
27.05.2018 3. kolo krajského přeboru družstev juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) 300 m př./Dky/B02 MS Pacov 44.87
26.05.2018 Mistrovství Plzeňského,Karlovarského a Jihočeského kraje mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců,dorostenek (AC Domažlice) 300 m př./Dky/B03 1 Domažlice 45.42
26.05.2018 Mistrovství Plzeňského,Karlovarského a Jihočeského kraje mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců,dorostenek (AC Domažlice) 100 m př./Dky/B01 5 Domažlice 15.10
19.05.2018 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 100 m př./Ž/B02 Kladno DNF
19.05.2018 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 400 m př./Ž/B03 2 Kladno 66.26
12.05.2018 2. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč, spolek) 100 m př./Dky/F MS Třebíč 15.15
12.05.2018 2. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč, spolek) 100 m/Dky/B01 MS Třebíč 13.53
12.05.2018 2. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč, spolek) 400 m/Dky/B02 MS Třebíč 62.70
08.05.2018 Youth Athletics – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín – atletika) 100 m/Dky/R03 Kolín DNS
08.05.2018 Youth Athletics – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín – atletika) 100 m př./Dky/R01 Kolín DNS
05.05.2018 KP ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň - OPEN (TJ Nová Včelnice) sedmiboj/Dky Nová Včelnice DNF
05.05.2018 KP ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň - OPEN (TJ Nová Včelnice) 100 m př./Dky/B01 1 Nová Včelnice 15.12
05.05.2018 KP ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň - OPEN (TJ Nová Včelnice) koule 3kg/Dky/F 13 Nová Včelnice 07.61
05.05.2018 KP ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň - OPEN (TJ Nová Včelnice) dálka/Dky/F Nová Včelnice DNS
05.05.2018 KP ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň - OPEN (TJ Nová Včelnice) výška/Dky/F 14 Nová Včelnice 1.25
05.05.2018 KP ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň - OPEN (TJ Nová Včelnice) 200 m/Dky/B02 1 Nová Včelnice 27.19
16.02.2018 Oddílové sprinty (TJ Nová Včelnice, z.s.) 60 m/Žky/B01 3 Nová Včelnice 08.87
16.02.2018 Oddílové sprinty (TJ Nová Včelnice, z.s.) 60 m/Žky/B03 3 Nová Včelnice 08.82
27.01.2018 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (JKAS) 60 m př./Dky/B01 5 Praha - Stromovka 09.76
27.01.2018 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (JKAS) 200 m/Dky/B06 3 Praha - Stromovka 28.45
16.01.2018 3. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m př./Dky/B2 3 Praha-Stromovka 09.52
16.01.2018 3. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Ž/B6 8 Praha-Stromovka 08.84
16.01.2018 3. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 300 m/Ž/B2 4 Praha-Stromovka 45.31