Karta atleta

Export do excelu
  • Aneta Kolegarová
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: AK Olymp Brno, spolek
  • Trenér: Klíma Tomáš
  • Kategorie: Ženy 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.75 Přerov 01.05.2017
60 m 08.85 h Ostrava 20.01.2018
100 m 14.20 Přerov 01.05.2017
150 m 21.28 Břeclav 14.05.2017
200 m 29.16 Ostrava - Vítkovice 20.05.2017
200 m 29.13 h Ostrava 20.01.2018
300 m 45.26 Znojmo 28.05.2017
300 m 46.41 h Ostrava - Vítkovice 16.12.2017
400 m 65.43 Břeclav 26.05.2018
400 m 68.16 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2019
600 m 1:56.74 Břeclav 19.05.2015
800 m 2:32.40 h Ostrava - Vítkovice 21.01.2020
800 m 2:33.60 Břeclav 07.08.2021
1500 m 4:59.35 Kladno 19.06.2021
1500 m 4:57.58 h Ostrava 24.02.2022
2000 m 7:26.97 Praha - Děkanka 05.06.2016
3000 m 11:13.38 Praha - Eden 25.09.2021
3000 m 10:57.66 h Ostrava 06.02.2022
skok vysoký 1.15 Břeclav 19.06.2016
skok daleký 2.90 h Bratislava 15.12.2012
skok daleký 4.37 Vyškov 29.05.2016
vrh koulí 3kg 06.34 Břeclav 19.06.2016
hod kriketovým míčkem 34.64 Břeclav 19.05.2015
pohár rozhlasu 1003 Břeclav 23.05.2017
sprintérský trojboj 1733 Přerov 01.05.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.85 h Ostrava 20.01.2018
100 m 14.21 Přerov 01.05.2018
200 m 29.13 h Ostrava 20.01.2018
200 m 29.59 Břeclav 26.05.2018
300 m 46.89 h Bratislava 27.01.2018
400 m 65.43 Břeclav 26.05.2018
sprintérský trojboj 1657 Přerov 01.05.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
10.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Znojmo, z.s.) 400 m/Ž/B04 4 Znojmo 66.13
26.05.2018 2. kolo soutěže družstev mládeže /dorost a junioři/ (TJ Lokomotiva Břeclav) 400 m/Dky/B03 1 Břeclav 65.43
26.05.2018 2. kolo soutěže družstev mládeže /dorost a junioři/ (TJ Lokomotiva Břeclav) 200 m/Dky/B05 4 Břeclav 29.59
19.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletika Jihlava) 400 m/Ž Jihlava 65.62
01.05.2018 Memoriál Jaroslava Králíka ve sprinterském trojboji (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) sprintérský trojboj/Ž 21 Přerov 1657
01.05.2018 Memoriál Jaroslava Králíka ve sprinterském trojboji (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 60 m/Ž/B03 5 Přerov 08.94
01.05.2018 Memoriál Jaroslava Králíka ve sprinterském trojboji (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 100 m/Ž/B03 6 Přerov 14.21
01.05.2018 Memoriál Jaroslava Králíka ve sprinterském trojboji (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 200 m/Ž/B04 3 Přerov 29.70
27.01.2018 Olympic Hopes Meeting 300 m/Dky/B3 4 Bratislava 46.89
27.01.2018 Olympic Hopes Meeting 60 m/Dky/B1 7 Bratislava 08.91
20.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Dky/R8 3 Ostrava 08.85
20.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/Dky/B8 2 Ostrava 29.13