Karta atleta

Export do excelu
  • Kateřina Šilerová
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: AK Bílina
  • Trenér: Nechvátal Jiří
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.51 h Jablonec nad Nisou 14.02.2018
60 m 08.39 Bílina 28.04.2018
100 m 13.21 Bílina 26.05.2018
150 m 21.37 Litvínov 07.09.2017
200 m 27.25 Bílina 05.05.2018
200 m 28.37 h Jablonec nad Nisou 13.02.2019
300 m 42.54 Bílina 28.04.2018
400 m 60.52 h Ostrava 24.02.2018
400 m 59.65 Praha - Eden 10.06.2018
500 m 1:23.78 Chomutov 15.08.2017
500 m 1:21.15 h Praha-Strahov 18.01.2019
800 m 2:23.88 Bílina 06.05.2018
800 m 2:24.24 h Ostrava - Vítkovice 05.12.2019
1500 m 5:24.69 Brno 12.09.2017
60 m překážek (0.84) 09.55 h Jablonec nad Nisou 11.02.2018
60 m překážek (0.76/8.50) 09.75 h Praha - Stromovka 08.02.2019
100 m překážek (0.76/8.50) 16.11 Bílina 26.05.2018
100 m překážek (0.84) 18.22 Děčín 26.05.2019
200 m překážek (0.76) 34.30 Litvínov 07.09.2017
300 m překážek (0.76) 44.53 Olomouc 30.06.2019
400 m překážek (0.76) 64.26 Rumburk 22.06.2019
skok vysoký 1.50 Bílina 05.05.2018
skok vysoký 1.48 h Jablonec nad Nisou 13.01.2019
skok daleký 5.09 Děčín 26.05.2019
skok daleký 5.05 h Ostrava - Vítkovice 05.12.2019
trojskok 10.54 h Praha - Strahov 09.02.2020
trojskok 10.70 Praha - Eden 10.06.2020
vrh koulí 3kg 07.45 Bílina 05.05.2018
vrh koulí 3kg 07.69 h Praha - Stromovka 08.02.2019
vrh koulí 4kg 07.51 h Jablonec nad Nisou 12.01.2020
hod kladivem 3kg 10.83 Chomutov 08.06.2017
hod oštěpem 500g 14.99 Ústí nad Labem 01.05.2018
středoškolský pohár 1252 Ústí nad Labem 03.10.2019
středoškolský pohár 2649 h Ostrava - Vítkovice 05.12.2019
pětiboj hala [Dky] 2966 h Jablonec nad Nisou 13.01.2019
pětiboj hala [Z] 2818 h Jablonec nad Nisou 12.01.2020
sedmiboj [Dky] 3680 Praha - Eden 07.10.2018
sprintérský trojboj 1987 Bílina 15.08.2020
30 m 03.68 h Jablonec nad Nisou 27.12.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.51 h Jablonec nad Nisou 14.02.2018
60 m 08.39 Bílina 28.04.2018
100 m 13.21 Bílina 26.05.2018
200 m 27.25 Bílina 05.05.2018
300 m 42.54 Bílina 28.04.2018
400 m 60.52 h Ostrava 24.02.2018
400 m 59.65 Praha - Eden 10.06.2018
800 m 2:29.20 h Jablonec nad Nisou 14.01.2018
800 m 2:23.88 Bílina 06.05.2018
60 m překážek (0.76/8.50) 10.77 h Jablonec nad Nisou 14.01.2018
60 m překážek (0.84) 09.55 h Jablonec nad Nisou 11.02.2018
100 m překážek (0.84) 18.32 Bílina 19.05.2018
100 m překážek (0.76/8.50) 16.11 Bílina 26.05.2018
300 m překážek (0.76) 44.56 Praha-Juliska 23.06.2018
400 m překážek (0.76) 65.21 Praha - Eden 10.06.2018
skok vysoký 1.45 h Jablonec nad Nisou 14.01.2018
skok vysoký 1.50 Bílina 05.05.2018
skok daleký 5.05 Liberec 01.07.2018
skok daleký 4.85 h Jablonec nad Nisou 27.12.2018
vrh koulí 3kg 07.20 h Jablonec nad Nisou 14.01.2018
vrh koulí 3kg 07.45 Bílina 05.05.2018
hod oštěpem 500g 14.99 Ústí nad Labem 01.05.2018
středoškolský pohár 1019 Ústí nad Labem 04.10.2018
pětiboj hala [Dky] 2559 h Jablonec nad Nisou 14.01.2018
sedmiboj [Dky] 3680 Praha - Eden 07.10.2018
30 m 03.68 h Jablonec nad Nisou 27.12.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
27.12.2018 Silvestrovská hala (AC Slovan Liberec, z.s.) 30 m/Ž 14 Jablonec nad Nisou 03.68
27.12.2018 Silvestrovská hala (AC Slovan Liberec, z.s.) skok daleký/Ž 5 Jablonec nad Nisou 4.85
07.10.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) sedmiboj [Dky]/Dky 4 Praha - Eden 3680
06.10.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) skok vysoký/Dky 5= Praha - Eden 1.45
07.10.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) skok daleký/Dky 5 Praha - Eden 4.88
06.10.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 200 m/Dky/B01 3 Praha - Eden 27.52
07.10.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 800 m/Dky/B01 1 Praha - Eden 2:25.16
06.10.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 100 m překážek (0.76/8.50)/Dky/B01 6 Praha - Eden 16.60
07.10.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) hod oštěpem 500g/Dky 15 Praha - Eden 14.36
06.10.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) vrh koulí 3kg/Dky 16 Praha - Eden 07.01
04.10.2018 Krajské finále SAP - Ústecký kraj (Miroslav Vachuta, atletikaul@seznam.cz, 776 265 167) středoškolský pohár/Dky 13 Ústí nad Labem 1019
04.10.2018 Krajské finále SAP - Ústecký kraj (Miroslav Vachuta, atletikaul@seznam.cz, 776 265 167) skok daleký/Dky Ústí nad Labem 4.64
04.10.2018 Krajské finále SAP - Ústecký kraj (Miroslav Vachuta, atletikaul@seznam.cz, 776 265 167) skok vysoký/Dky 3= Ústí nad Labem 1.44
16.09.2018 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen v Čechách (TJ Slavoj BANES Pacov) skok daleký/Ž/F 10 Pacov 4.97
16.09.2018 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen v Čechách (TJ Slavoj BANES Pacov) 400 m překážek (0.76)/Ž/B01 3 Pacov 66.1
25.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 200 m/Ž/B2 4 Kladno 28.54
25.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 400 m překážek (0.76)/Ž/B1 2 Kladno 66.52
25.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) skok daleký/Ž 8 Kladno 4.75
18.08.2018 Bílinská půlka (AK Bílina) 800 m/Ž 6 Bílina 2:29.17
18.08.2018 Bílinská půlka (AK Bílina) skok daleký/Ž 9 Bílina 4.33
01.07.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Slovan Liberec, z.s.) 400 m překážek (0.76)/Ž/B01 3 Liberec 67.59
01.07.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Slovan Liberec, z.s.) skok daleký/Ž 5 Liberec 5.05
01.07.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Slovan Liberec, z.s.) 400 m/Ž/B01 3 Liberec 61.58
23.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) 300 m překážek (0.76)/Dky/R1 2 Praha-Juliska 44.56
24.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) 300 m překážek (0.76)/Dky/F 6 Praha-Juliska 44.98
16.06.2018 KP jednotlivců ÚKAS mužů a žen, juniorů a juniorek (ASK Děčín) 400 m/Ž/B01 1 Děčín 61.45
16.06.2018 KP jednotlivců ÚKAS mužů a žen, juniorů a juniorek (ASK Děčín) 400 m překážek (0.76)/Ž/F Děčín DQ
16.06.2018 KP jednotlivců ÚKAS mužů a žen, juniorů a juniorek (ASK Děčín) skok daleký/Ž/F 5 Děčín 4.86
10.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (SK Jeseniova) 400 m překážek (0.76)/Ž/B01 1 Praha - Eden 65.21
10.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (SK Jeseniova) 400 m/Ž/B01 3 Praha - Eden 59.65
10.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (SK Jeseniova) 100 m/Ž/R03 5 Praha - Eden 13.56
05.06.2018 2. kolo KP družstev ÚKAS dorostu a st. žactva (ASK Děčín) skok vysoký/Dky/F Děčín 1.45
05.06.2018 2. kolo KP družstev ÚKAS dorostu a st. žactva (ASK Děčín) skok daleký/Dky/F Děčín 4.76
05.06.2018 2. kolo KP družstev ÚKAS dorostu a st. žactva (ASK Děčín) 300 m překážek (0.76)/Dky/B01 1 Děčín 45.89
26.05.2018 KP jednotlivců ÚKAS dorostu a st. žactva (AK Bílina) 300 m překážek (0.76)/Dky/F Bílina 46.42
26.05.2018 KP jednotlivců ÚKAS dorostu a st. žactva (AK Bílina) skok vysoký/Dky 5 Bílina 1.45
26.05.2018 KP jednotlivců ÚKAS dorostu a st. žactva (AK Bílina) 100 m/Dky/R02 1 Bílina 13.28
26.05.2018 KP jednotlivců ÚKAS dorostu a st. žactva (AK Bílina) 100 m překážek (0.76/8.50)/Dky/B01 2 Bílina 16.11
26.05.2018 KP jednotlivců ÚKAS dorostu a st. žactva (AK Bílina) 100 m/Dky/F Bílina 13.21
19.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) 400 m překážek (0.76)/Ž/F Bílina 66.20
19.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) 100 m překážek (0.84)/Ž/B01 6 Bílina 18.32
09.05.2018 1. kolo KP družstev ÚKAS dorostu a st. žactva (AK Bílina) skok daleký/Dky/F Bílina 4.69
09.05.2018 1. kolo KP družstev ÚKAS dorostu a st. žactva (AK Bílina) 100 m překážek (0.76/8.50)/Dky/B01 1 Bílina 16.33
09.05.2018 1. kolo KP družstev ÚKAS dorostu a st. žactva (AK Bílina) 100 m/Dky/FA Bílina 13.35
09.05.2018 1. kolo KP družstev ÚKAS dorostu a st. žactva (AK Bílina) 100 m/Dky/R02 2 Bílina 13.39
06.05.2018 Bílinské víceboje open + KP ve vícebojích ml.žactva a elévů (AK Bílina) sedmiboj [Dky]/Dky 7 Bílina 3630
05.05.2018 Bílinské víceboje open + KP ve vícebojích ml.žactva a elévů (AK Bílina) 200 m/Dky/B01 2 Bílina 27.25
06.05.2018 Bílinské víceboje open + KP ve vícebojích ml.žactva a elévů (AK Bílina) 800 m/Dky Bílina 2:23.88
05.05.2018 Bílinské víceboje open + KP ve vícebojích ml.žactva a elévů (AK Bílina) 100 m překážek (0.76/8.50)/Dky/B01 6 Bílina 17.49
06.05.2018 Bílinské víceboje open + KP ve vícebojích ml.žactva a elévů (AK Bílina) hod oštěpem 500g/Dky/F 10 Bílina 14.16
05.05.2018 Bílinské víceboje open + KP ve vícebojích ml.žactva a elévů (AK Bílina) vrh koulí 3kg/Dky/F 11 Bílina 07.45
06.05.2018 Bílinské víceboje open + KP ve vícebojích ml.žactva a elévů (AK Bílina) skok daleký/Dky/F 9 Bílina 4.62
05.05.2018 Bílinské víceboje open + KP ve vícebojích ml.žactva a elévů (AK Bílina) skok vysoký/Dky/F 4= Bílina 1.50
01.05.2018 Májové závody (USK PROVOD Ústí nad Labem) skok daleký/Ž 5 Ústí nad Labem 4.78
01.05.2018 Májové závody (USK PROVOD Ústí nad Labem) hod oštěpem 500g/Dky 7 Ústí nad Labem 14.99
28.04.2018 Zahajovací závody na dráze (AK Bílina) vrh koulí 3kg/Dky 9 Bílina 07.21
28.04.2018 Zahajovací závody na dráze (AK Bílina) 60 m/Ž/B01 3 Bílina 08.39
28.04.2018 Zahajovací závody na dráze (AK Bílina) skok vysoký/Ž 5 Bílina 1.45
28.04.2018 Zahajovací závody na dráze (AK Bílina) 300 m/Ž/B01 2 Bílina 42.54
24.03.2018 Mistrovství ČR v přespolním běhu dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) Přespolní běh/Dky 16 Dolní Dobrouč 13:00
24.02.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 400 m/Dky/R2 4 Ostrava 60.52
14.02.2018 6. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 400 m/Ž/B03 1 Jablonec nad Nisou 60.66
14.02.2018 6. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Ž/B02 4 Jablonec nad Nisou 08.51
11.02.2018 Halový přebor mužů a žen Ústeckého kraje (ÚKAS) 400 m/Ž/B01 2 Jablonec nad Nisou 61.33
11.02.2018 Halový přebor mužů a žen Ústeckého kraje (ÚKAS) skok daleký/Ž/F 5 Jablonec nad Nisou 4.73
11.02.2018 Halový přebor mužů a žen Ústeckého kraje (ÚKAS) 60 m překážek (0.84)/Ž/B01 3 Jablonec nad Nisou 09.55
03.02.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 400 m/Dky/B5 MS Praha-Stromovka 61.95
14.01.2018 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m překážek (0.76/8.50)/Dky/B6 3 Jablonec nad Nisou 10.77
14.01.2018 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 800 m/Dky/B2 2 Jablonec nad Nisou 2:29.20
14.01.2018 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok daleký/Dky/FB Jablonec nad Nisou 4.25
14.01.2018 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) vrh koulí 3kg/Dky 33 Jablonec nad Nisou 07.20
14.01.2018 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) pětiboj hala [Dky]/Dky 23 Jablonec nad Nisou 2559
14.01.2018 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok vysoký/Dky/FB 5= Jablonec nad Nisou 1.45