Karta atleta

Export do excelu
  • Šilerová Kateřina
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: AK Bílina
  • Trenér Jiří Nechvátal
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
30 m 03.68 h Jablonec nad Nisou 27.12.2018
60 m 08.39 Bílina 28.4.2018
60 m 08.51 h Jablonec nad Nisou 14.2.2018
100 m 13.21 Bílina 26.5.2018
150 m 21.37 Litvínov 7.9.2017
200 m 27.25 Bílina 5.5.2018
200 m 28.37 h Jablonec nad Nisou 13.2.2019
300 m 42.54 Bílina 28.4.2018
400 m 59.65 Praha - Eden 10.6.2018
400 m 60.52 h Ostrava 24.2.2018
500 m 1:23.78 Chomutov 15.8.2017
500 m 1:21.15 h Praha-Strahov 18.1.2019
800 m 2:23.88 Bílina 5.5.2018
800 m 2:26.62 h Praha - Stromovka 8.2.2019
1500 m 5:24.69 Brno 11.9.2017
60 m překážek 09.55 h Jablonec nad Nisou 11.2.2018
100 m překážek 16.11 Bílina 26.5.2018
200 m překážek 34.30 Litvínov 7.9.2017
300 m překážek 44.53 Olomouc 28.6.2019
400 m překážek 64.26 Rumburk 22.6.2019
středoškolský pohár 1019 Ústí nad Labem 4.10.2018
pětiboj hala 2966 h Jablonec nad Nisou 12.1.2019
sedmiboj 3680 Praha - Eden 6.10.2018
hod kladivem 3kg 10.83 Chomutov 8.6.2017
hod oštěpem 500g 14.99 Ústí nad Labem 1.5.2018
vrh koulí 3kg 07.45 Bílina 5.5.2018
vrh koulí 3kg 07.69 h Praha - Stromovka 8.2.2019
skok daleký 5.09 Děčín 26.5.2019
skok daleký 4.99 h Jablonec nad Nisou 12.1.2019
trojskok 10.59 Praha - Eden 14.9.2019
skok vysoký 1.50 Bílina 5.5.2018
skok vysoký 1.48 h Jablonec nad Nisou 12.1.2019
Přespolní běh 13:00 Dolní Dobrouč 24.3.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.54 Bílina 27.4.2019
60 m 08.59 h Jablonec nad Nisou 6.2.2019
100 m 13.60 Chomutov 3.9.2019
200 m 28.37 h Jablonec nad Nisou 13.2.2019
300 m 42.82 Bílina 27.4.2019
400 m 60.48 Bílina 18.5.2019
400 m 61.40 h Praha - Stromovka 23.2.2019
500 m 1:21.15 h Praha-Strahov 18.1.2019
800 m 2:25.98 Ústí nad Labem 1.5.2019
800 m 2:26.62 h Praha - Stromovka 8.2.2019
60 m překážek 09.75 h Praha - Stromovka 8.2.2019
100 m překážek 16.94 Chomutov 3.9.2019
300 m překážek 44.53 Olomouc 28.6.2019
400 m překážek 64.26 Rumburk 22.6.2019
pětiboj hala 2966 h Jablonec nad Nisou 12.1.2019
vrh koulí 3kg 07.69 h Praha - Stromovka 8.2.2019
skok daleký 5.09 Děčín 26.5.2019
skok daleký 4.99 h Jablonec nad Nisou 12.1.2019
trojskok 10.59 Praha - Eden 14.9.2019
skok vysoký 1.40 Bílina 27.4.2019
skok vysoký 1.48 h Jablonec nad Nisou 12.1.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
27.12.2018 Silvestrovská hala (AC Slovan Liberec, z.s.) 30 m/Ž 14 Jablonec nad Nisou 03.68
27.12.2018 Silvestrovská hala (AC Slovan Liberec, z.s.) dálka/Ž 5 Jablonec nad Nisou 4.85
06.10.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) sedmiboj/Dky 4 Praha - Eden 3680
06.10.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) výška/Dky 5= Praha - Eden 1.45
06.10.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) dálka/Dky 5 Praha - Eden 4.88
06.10.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 200 m/Dky/B01 3 Praha - Eden 27.52
06.10.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 800 m/Dky/B01 1 Praha - Eden 2:25.16
06.10.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 100 m př./Dky/B01 6 Praha - Eden 16.60
06.10.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) oštěp 500g/Dky 15 Praha - Eden 14.36
06.10.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) koule 3kg/Dky 16 Praha - Eden 07.01
04.10.2018 Krajské finále SAP - Ústecký kraj (Miroslav Vachuta, atletikaul@seznam.cz, 776 265 167) strPohar/Dky 13 Ústí nad Labem 1019
04.10.2018 Krajské finále SAP - Ústecký kraj (Miroslav Vachuta, atletikaul@seznam.cz, 776 265 167) dálka/Dky Ústí nad Labem 4.64
04.10.2018 Krajské finále SAP - Ústecký kraj (Miroslav Vachuta, atletikaul@seznam.cz, 776 265 167) výška/Dky 3= Ústí nad Labem 1.44
16.09.2018 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen v Čechách (TJ Slavoj BANES Pacov) dálka/Ž/F 10 Pacov 4.97
16.09.2018 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen v Čechách (TJ Slavoj BANES Pacov) 400 m př./Ž/B01 3 Pacov 66.1
25.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 200 m/Ž/B2 4 Kladno 28.54
25.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 400 m př./Ž/B1 2 Kladno 66.52
25.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) dálka/Ž 8 Kladno 4.75
18.08.2018 Bílinská půlka (AK Bílina) 800 m/Ž 6 Bílina 2:29.17
18.08.2018 Bílinská půlka (AK Bílina) dálka/Ž 9 Bílina 4.33
01.07.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Slovan Liberec, z.s.) 400 m př./Ž/B01 3 Liberec 67.59
01.07.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Slovan Liberec, z.s.) dálka/Ž 5 Liberec 5.05
01.07.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Slovan Liberec, z.s.) 400 m/Ž/B01 3 Liberec 61.58
23.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) 300 m př./Dky/R1 2 Praha-Juliska 44.56
23.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) 300 m př./Dky/F 6 Praha-Juliska 44.98
16.06.2018 KP jednotlivců ÚKAS mužů a žen, juniorů a juniorek (ASK Děčín) 400 m/Ž/B01 1 Děčín 61.45
16.06.2018 KP jednotlivců ÚKAS mužů a žen, juniorů a juniorek (ASK Děčín) 400 m př./Ž/F Děčín DQ
16.06.2018 KP jednotlivců ÚKAS mužů a žen, juniorů a juniorek (ASK Děčín) dálka/Ž/F 5 Děčín 4.86
10.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (SK Jeseniova) 400 m př./Ž/B01 1 Praha - Eden 65.21
10.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (SK Jeseniova) 400 m/Ž/B01 3 Praha - Eden 59.65
10.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (SK Jeseniova) 100 m/Ž/R03 5 Praha - Eden 13.56
05.06.2018 2. kolo KP družstev ÚKAS dorostu a st. žactva (ASK Děčín) výška/Dky/F Děčín 1.45
05.06.2018 2. kolo KP družstev ÚKAS dorostu a st. žactva (ASK Děčín) dálka/Dky/F Děčín 4.76
05.06.2018 2. kolo KP družstev ÚKAS dorostu a st. žactva (ASK Děčín) 300 m př./Dky/B01 1 Děčín 45.89
26.05.2018 KP jednotlivců ÚKAS dorostu a st. žactva (AK Bílina) 300 m př./Dky/F Bílina 46.42
26.05.2018 KP jednotlivců ÚKAS dorostu a st. žactva (AK Bílina) výška/Dky 5 Bílina 1.45
26.05.2018 KP jednotlivců ÚKAS dorostu a st. žactva (AK Bílina) 100 m/Dky/R02 1 Bílina 13.28
26.05.2018 KP jednotlivců ÚKAS dorostu a st. žactva (AK Bílina) 100 m př./Dky/B01 2 Bílina 16.11
26.05.2018 KP jednotlivců ÚKAS dorostu a st. žactva (AK Bílina) 100 m/Dky/F Bílina 13.21
19.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) 400 m př./Ž/F Bílina 66.20
19.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) 100 m př./Ž/B01 6 Bílina 18.32
09.05.2018 1. kolo KP družstev ÚKAS dorostu a st. žactva (AK Bílina) dálka/Dky/F Bílina 4.69
09.05.2018 1. kolo KP družstev ÚKAS dorostu a st. žactva (AK Bílina) 100 m př./Dky/B01 1 Bílina 16.33
09.05.2018 1. kolo KP družstev ÚKAS dorostu a st. žactva (AK Bílina) 100 m/Dky/FA Bílina 13.35
09.05.2018 1. kolo KP družstev ÚKAS dorostu a st. žactva (AK Bílina) 100 m/Dky/R02 2 Bílina 13.39
05.05.2018 Bílinské víceboje open + KP ve vícebojích ml.žactva a elévů (AK Bílina) sedmiboj/Dky 7 Bílina 3630
05.05.2018 Bílinské víceboje open + KP ve vícebojích ml.žactva a elévů (AK Bílina) 200 m/Dky/B01 2 Bílina 27.25
05.05.2018 Bílinské víceboje open + KP ve vícebojích ml.žactva a elévů (AK Bílina) 800 m/Dky Bílina 2:23.88
05.05.2018 Bílinské víceboje open + KP ve vícebojích ml.žactva a elévů (AK Bílina) 100 m př./Dky/B01 6 Bílina 17.49
05.05.2018 Bílinské víceboje open + KP ve vícebojích ml.žactva a elévů (AK Bílina) oštěp 500g/Dky/F 10 Bílina 14.16
05.05.2018 Bílinské víceboje open + KP ve vícebojích ml.žactva a elévů (AK Bílina) koule 3kg/Dky/F 11 Bílina 07.45
05.05.2018 Bílinské víceboje open + KP ve vícebojích ml.žactva a elévů (AK Bílina) dálka/Dky/F 9 Bílina 4.62
05.05.2018 Bílinské víceboje open + KP ve vícebojích ml.žactva a elévů (AK Bílina) výška/Dky/F 4= Bílina 1.50
01.05.2018 Májové závody (USK PROVOD Ústí nad Labem) dálka/Ž 5 Ústí nad Labem 4.78
01.05.2018 Májové závody (USK PROVOD Ústí nad Labem) oštěp 500g/Dky 7 Ústí nad Labem 14.99
28.04.2018 Zahajovací závody na dráze (AK Bílina) koule 3kg/Dky 9 Bílina 07.21
28.04.2018 Zahajovací závody na dráze (AK Bílina) 60 m/Ž/B01 3 Bílina 08.39
28.04.2018 Zahajovací závody na dráze (AK Bílina) výška/Ž 5 Bílina 1.45
28.04.2018 Zahajovací závody na dráze (AK Bílina) 300 m/Ž/B01 2 Bílina 42.54
24.03.2018 Mistrovství ČR v přespolním běhu dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) Přespolní běh/Dky 16 Dolní Dobrouč 13:00
24.02.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 400 m/Dky/R2 4 Ostrava 60.52
14.02.2018 6. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 400 m/Ž/B03 1 Jablonec nad Nisou 60.66
14.02.2018 6. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Ž/B02 4 Jablonec nad Nisou 08.51
11.02.2018 Halový přebor mužů a žen Ústeckého kraje (ÚKAS) 400 m/Ž/B01 2 Jablonec nad Nisou 61.33
11.02.2018 Halový přebor mužů a žen Ústeckého kraje (ÚKAS) dálka/Ž/F 5 Jablonec nad Nisou 4.73
11.02.2018 Halový přebor mužů a žen Ústeckého kraje (ÚKAS) 60 m př./Ž/B01 3 Jablonec nad Nisou 09.55
03.02.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 400 m/Dky/B5 MS Praha-Stromovka 61.95
13.01.2018 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m př./Dky/B6 3 Jablonec nad Nisou 10.77
13.01.2018 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 800 m/Dky/B2 2 Jablonec nad Nisou 2:29.20
13.01.2018 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) dálka/Dky/FB Jablonec nad Nisou 4.25
13.01.2018 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) koule 3kg/Dky 33 Jablonec nad Nisou 07.20
13.01.2018 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) pětiboj h/Dky 23 Jablonec nad Nisou 2559
13.01.2018 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) výška/Dky/FB 5= Jablonec nad Nisou 1.45