Karta atleta

Export do excelu
  • Tereza Martinková
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: SSK Vítkovice, z.s.
  • Trenér: Kotala Jan
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.59 h Ostrava 01.03.2016
60 m 08.28 Kolín 07.06.2016
100 m 14.07 Hranice 09.06.2018
150 m 22.05 Frýdek-Místek 07.09.2014
150 m 21.05 h Ostrava - Vítkovice 06.01.2018
200 m 29.72 h Ostrava 13.02.2018
300 m 53.99 Ostrava 29.09.2015
800 m 3:16.5 Sportovní gymnázium Ostrava 24.09.2015
800 m 3:29.37 h Ostrava 06.12.2016
60 m překážek (0.76/7.70) 13.02 Ostrava - Vítkovice 29.04.2014
60 m překážek (0.76/7.70) 13.68 h Opava 21.12.2014
60 m překážek (0.76/8.20) 12.12 h Ostrava 06.12.2016
skok vysoký 1.14 Kolín 07.06.2016
skok vysoký 1.25 h Ostrava 06.12.2016
skok daleký 4.78 Ostrava - Vítkovice 17.06.2018
skok daleký 4.77 h Ostrava - Vítkovice 11.01.2020
trojskok 10.52 Plzeň 28.09.2019
trojskok 11.40 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2020
vrh koulí 2kg 05.68 h Havířov 01.04.2016
vrh koulí 3kg 06.21 h Havířov 01.04.2016
hod kriketovým míčkem 27.20 Ostrava - Vítkovice 02.10.2014
pohár rozhlasu 1091 Ostrava - Porubská 10.05.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.80 h Ostrava - Vítkovice 06.01.2018
60 m 08.72 Ostrava - Porubská 10.05.2018
100 m 14.07 Hranice 09.06.2018
150 m 21.05 h Ostrava - Vítkovice 06.01.2018
200 m 29.72 h Ostrava 13.02.2018
skok daleký 4.73 h Ostrava 08.02.2018
skok daleký 4.78 Ostrava - Vítkovice 17.06.2018
trojskok 10.11 Olomouc 05.05.2018
pohár rozhlasu 1091 Ostrava - Porubská 10.05.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
28.09.2018 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (ASK Slavia Praha) trojskok/Jky 18 Praha - Eden 10.07
15.09.2018 3. kolo soutěže družstev mládeže (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/Dky/F 12 Ostrava - Vítkovice 4.53
25.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) trojskok/Ž/F 9 Šumperk 09.60
25.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) skok daleký/Ž/F 14 Šumperk 4.51
21.08.2018 Krajský přebor MSK mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) trojskok/Jky/F Ostrava - Vítkovice 09.51
30.06.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) skok daleký/Ž/F Hranice DNS
30.06.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) trojskok/Ž/F MS Hranice 09.87
17.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) trojskok/Dky/F 14 Ostrava - Vítkovice 09.80
17.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/Dky/F 9 Ostrava - Vítkovice 4.78
09.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) trojskok/Ž/F MS Hranice 09.85
09.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) 100 m/Ž/B04 MS Hranice 14.07
19.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (Atletický klub Olomouc z.s. ) trojskok/Ž MS Olomouc 09.37
10.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Ostrava Kategorie III a IV (Polášková Petra, petra.polaskova@zsporubska.cz, 605516599) skok daleký/Žky Ostrava - Porubská 4.59
10.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Ostrava Kategorie III a IV (Polášková Petra, petra.polaskova@zsporubska.cz, 605516599) pohár rozhlasu/Žky Ostrava - Porubská 1091
10.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Ostrava Kategorie III a IV (Polášková Petra, petra.polaskova@zsporubska.cz, 605516599) 60 m/Žky/B02 1 Ostrava - Porubská 08.72
05.05.2018 1. kolo MMaS družstev dorostu a juniorů (AK Olomouc) trojskok/Dky 9 Olomouc 10.11
20.02.2018 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/Žky 15 Ostrava 4.36
20.02.2018 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Jky/B3 6 Ostrava 21.31
13.02.2018 Athletics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/Ž/B7 2 Ostrava 29.72
13.02.2018 Athletics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/Ž/F 14 Ostrava 4.67
08.02.2018 Athletics Indoor Ostrava I (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Ž/R5 5 Ostrava 08.82
08.02.2018 Athletics Indoor Ostrava I (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/Ž/F2 8 Ostrava 4.73
20.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Dky/R6 Ostrava DQ
20.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/Dky 22 Ostrava 4.40
06.01.2018 Zahajovací závody mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Dky/R4 6 Ostrava - Vítkovice 08.80
06.01.2018 Zahajovací závody mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/Dky/F 15 Ostrava - Vítkovice 4.59
06.01.2018 Zahajovací závody mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Dky/B6 2 Ostrava - Vítkovice 21.05