Karta atleta

Export do excelu
  • Wagnerová Karolína
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: Atletický klub Bohumín, z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.76 Opava 08.08.2017
60 m 08.34 h Ostrava 20.01.2018
100 m 13.50 Olomouc 19.05.2018
150 m 21.10 Ostrava 05.09.2017
150 m 20.23 h Ostrava - Vítkovice 06.01.2018
200 m 27.50 Vyškov 11.05.2019
200 m 26.92 h Ostrava 08.02.2018
300 m 42.95 h Ostrava - Vítkovice 06.01.2018
400 m 60.71 Hranice 09.06.2018
400 m 58.99 h Ostrava 03.02.2018
60 m překážek 10.19 h Olomouc 13.01.2018
100 m překážek 16.00 Plzeň 28.09.2019
200 m překážek 31.32 Ostrava - Vítkovice 20.08.2019
300 m překážek 45.28 Olomouc 28.06.2019
400 m překážek 67.24 Šumperk 22.06.2019
skok daleký 3.85 h Ostrava 08.01.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
400 m 59.78 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
15.09.2018 3. kolo soutěže družstev mládeže (SSK Vítkovice, z.s.) 100 m př./Dky/B2 3 Ostrava - Vítkovice 16.73
15.09.2018 3. kolo soutěže družstev mládeže (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m př./Dky/B1 2 Ostrava - Vítkovice 46.05
01.09.2018 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m/U23Z/R3 6 Ostrava 60.76
28.08.2018 7. Sokolské úterý (TJ Sokol Opava) 300 m př./Dky Opava 47.26
25.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) 100 m/Ž/B02 3 Šumperk 13.57
25.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) 400 m př./Ž/B01 2 Šumperk 69.00
21.08.2018 Krajský přebor MSK mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m/Ž/F Ostrava - Vítkovice 61.00
18.08.2018 Velká cena Sokola Opava - 68.ročník (TJ Sokol Opava) 200 m/Ž/B1 3 Opava 27.57
30.06.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) 100 m/Ž/B02 3 Hranice 13.14
30.06.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) 400 m př./Ž/B01 1 Hranice 69.13
23.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) 300 m př./Dky/R3 5 Praha-Juliska 46.12
17.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m př./Dky/B01 2 Ostrava - Vítkovice 46.21
09.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) 400 m/Ž/B01 4 Hranice 60.71
09.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) 200 m/Ž/B02 2 Hranice 27.77
06.06.2018 Kontinentální pohár nanečisto (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m př./Dky/F Ostrava - Vítkovice 46.28
26.05.2018 2. kolo soutěže družstev mládeže /dorost a junioři/ (TJ Lokomotiva Břeclav) 200 m/Dky/B08 4 Břeclav 27.60
26.05.2018 2. kolo soutěže družstev mládeže /dorost a junioři/ (TJ Lokomotiva Břeclav) 300 m př./Dky/B04 1 Břeclav 48.19
19.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (Atletický klub Olomouc z.s. ) 100 m/Ž/B02 2 Olomouc 13.50
24.02.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 400 m/Dky/R3 2 Ostrava 59.85
08.02.2018 Athletics Indoor Ostrava I (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/Ž/B7 1 Ostrava 26.92
03.02.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m/Dky/B3 1 Ostrava 58.99
20.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Dky/R4 Ostrava 08.34
20.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m/Dky/B3 1 Ostrava 61.86
13.01.2018 Zahajovací závody – dorostu, juniorů a dospělých (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m/Dky/FB Olomouc 08.50
13.01.2018 Zahajovací závody – dorostu, juniorů a dospělých (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m/Dky/R3 1 Olomouc 08.57
13.01.2018 Zahajovací závody – dorostu, juniorů a dospělých (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m př./Dky/FB Olomouc 10.19
13.01.2018 Zahajovací závody – dorostu, juniorů a dospělých (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m př./Dky/R2 3 Olomouc 10.39
06.01.2018 Zahajovací závody mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Dky/R2 6 Ostrava - Vítkovice 08.57
06.01.2018 Zahajovací závody mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m/Dky/B2 2 Ostrava - Vítkovice 42.95
06.01.2018 Zahajovací závody mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Dky/B1 2 Ostrava - Vítkovice 20.23