Karta atleta

Export do excelu
  • Justýna Daňková
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: Atletika Holešov, z.s.
  • Trenér: Hřib Jakub
  • Kategorie: Ženy 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.54 h Ostrava 03.02.2018
60 m 08.65 Uherské Hradiště 09.10.2019
100 m 13.36 Jihlava 19.05.2018
150 m 21.74 Uherské Hradiště 25.04.2017
200 m 28.24 h Ostrava 20.01.2018
200 m 28.06 Přerov 01.05.2018
300 m 46.52 Uherské Hradiště 25.04.2017
300 m 45.26 h Ostrava 14.01.2018
400 m 62.02 h Ostrava 08.02.2018
400 m 63.06 Znojmo 10.06.2018
800 m 2:33.87 Uherské Hradiště 29.04.2017
1500 m 5:34.20 h Ostrava 29.01.2016
1500 m 5:32.24 Třinec 12.06.2016
2000 m 7:54.86 h Ostrava - Vítkovice 06.01.2018
3000 m 15:18.30 Holešov 01.05.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 12.73 Uherské Hradiště 02.05.2015
60 m překážek (0.76/8.50) 10.59 h Ostrava 20.01.2018
60 m překážek (0.84) 10.49 h Ostrava 06.03.2021
100 m překážek (0.84) 15.82 Ostrava - Vítkovice 05.09.2020
200 m překážek (0.76) 33.78 Zlín 03.05.2017
300 m překážek (0.76) 47.99 Olomouc 16.09.2017
400 m překážek (0.76) 74.82 Břeclav 02.07.2017
skok vysoký 1.20 Holešov 13.05.2020
skok daleký 3.43 Holešov 13.05.2020
vrh koulí 3kg 05.48 Přerov 30.06.2016
hod oštěpem 500g 13.66 Holešov 05.10.2019
středoškolský pohár 1198 Uherské Hradiště 09.10.2019
sprintérský trojboj 2006 Přerov 01.05.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.54 h Ostrava 03.02.2018
100 m 13.36 Jihlava 19.05.2018
200 m 28.24 h Ostrava 20.01.2018
200 m 28.06 Přerov 01.05.2018
300 m 45.26 h Ostrava 14.01.2018
400 m 62.02 h Ostrava 08.02.2018
400 m 63.06 Znojmo 10.06.2018
2000 m 7:54.86 h Ostrava - Vítkovice 06.01.2018
60 m překážek (0.76/8.50) 10.59 h Ostrava 20.01.2018
100 m překážek (0.84) 17.62 Jihlava 19.05.2018
300 m překážek (0.76) 48.38 Ostrava - Vítkovice 17.06.2018
sprintérský trojboj 2006 Přerov 01.05.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
17.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m překážek (0.76)/Dky/B01 7 Ostrava - Vítkovice 48.38
10.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Znojmo, z.s.) 400 m/Ž/B03 3 Znojmo 63.06
10.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Znojmo, z.s.) 200 m/Ž/B04 4 Znojmo 28.39
06.06.2018 Kontinentální pohár nanečisto (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m překážek (0.76)/Dky/F 6 Ostrava - Vítkovice 49.29
19.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletika Jihlava) 400 m/Ž Jihlava DNS
19.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletika Jihlava) 100 m/Ž/R02 4 Jihlava 13.36
19.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletika Jihlava) 100 m překážek (0.84)/Ž Jihlava 17.62
19.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletika Jihlava) 100 m/Ž/FB 6 Jihlava 13.65
05.05.2018 1. kolo MMaS družstev dorostu a juniorů (AK Olomouc) 100 m překážek (0.76/8.50)/Dky/B03 2 Olomouc 16.98
05.05.2018 1. kolo MMaS družstev dorostu a juniorů (AK Olomouc) 200 m/Dky/B04 4 Olomouc 29.34
05.05.2018 1. kolo MMaS družstev dorostu a juniorů (AK Olomouc) 300 m překážek (0.76)/Dky/B02 2 Olomouc 48.55
01.05.2018 Memoriál Jaroslava Králíka ve sprinterském trojboji (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) sprintérský trojboj/Ž 14 Přerov 2006
01.05.2018 Memoriál Jaroslava Králíka ve sprinterském trojboji (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 60 m/Ž/B02 5 Přerov 08.46
01.05.2018 Memoriál Jaroslava Králíka ve sprinterském trojboji (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 100 m/Ž/B02 7 Přerov 13.60
01.05.2018 Memoriál Jaroslava Králíka ve sprinterském trojboji (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 200 m/Ž/B03 3 Přerov 28.06
08.02.2018 Athletics Indoor Ostrava I (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m/Ž/B3 5 Ostrava 62.02
03.02.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Dky/R4 3 Ostrava 08.54
03.02.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m/Dky/B3 5 Ostrava 62.88
20.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Dky/R4 5 Ostrava 08.60
20.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.76/8.50)/Dky/R3 5 Ostrava 10.59
20.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/Dky/B3 4 Ostrava 28.24
14.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m/Ž/B3 4 Ostrava 45.26
06.01.2018 Zahajovací závody mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 2000 m/Ž Ostrava - Vítkovice 7:54.86