Karta atleta

Export do excelu
  • Divišová Vendula
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: TJ Šumperk, z.s.
  • Trenér Konupčík Petr
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.94 Šumperk 07.05.2015
60 m 09.05 h Olomouc 12.12.2014
300 m 59.57 Šumperk 08.10.2014
600 m 2:17.70 Šumperk 24.09.2014
600 m 2:27.50 h Šumperk 22.09.2015
800 m 3:24.70 Šumperk 21.09.2016
60 m překážek 11.91 Šumperk 14.10.2015
pohár rozhlasu 1342 Šumperk 11.05.2017
středoškolský pohár 1060 Šumperk 18.09.2019
pětiboj 1542 Šumperk 14.10.2015
čtyřboj 1724 Šumperk 21.09.2016
hod diskem 0,75kg 29.60 Šumperk 21.06.2016
hod diskem 1kg 28.45 Břeclav 14.09.2019
hod kladivem 3kg 47.80 Olomouc 25.05.2019
hod kladivem 4kg 41.30 Šumperk 22.06.2019
hod oštěpem 500g 21.80 Olomouc 24.08.2016
hod kriketovým míčkem 28.40 Šumperk 14.10.2015
hod kriketovým míčkem 32.10 h Šumperk 22.09.2015
vrh koulí 2kg 09.39 Prostějov 16.09.2015
vrh koulí 2kg 10.29 h Olomouc 11.12.2015
vrh koulí 3kg 11.17 Šumperk 14.05.2019
vrh koulí 3kg 11.34 h Olomouc 13.01.2018
vrh koulí 4kg 09.59 Šumperk 22.06.2019
skok daleký 3.68 Přerov 24.06.2014
skok daleký 3.83 h Olomouc 20.03.2015
skok vysoký 1.34 Šumperk 21.09.2016
skok vysoký 1.25 h Šumperk 22.09.2015

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
29.09.2018 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen na Moravě a ve Slezsku (SK Hranice, z.s.) kladivo 4kg/Ž 9 Hranice 30.58
29.09.2018 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen na Moravě a ve Slezsku (SK Hranice, z.s.) disk 1kg/Ž 10 Hranice 25.25
29.09.2018 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen na Moravě a ve Slezsku (SK Hranice, z.s.) koule 4kg/Ž 17 Hranice 08.53
19.09.2018 Okresní kolo SAP - Šumperk + Olomouc (Tomáš Vykydal, Tom.Vykydal@seznam.cz, 777582996) strPohar/Dky 35 Stadion TJ Šumperk 0567
19.09.2018 Okresní kolo SAP - Šumperk + Olomouc (Tomáš Vykydal, Tom.Vykydal@seznam.cz, 777582996) koule 3kg/Dky Stadion TJ Šumperk 10.58
15.09.2018 3. kolo soutěže družstev mládeže (SSK Vítkovice, z.s.) koule 3kg/Dky/F 9 Ostrava - Vítkovice 09.94
15.09.2018 3. kolo soutěže družstev mládeže (SSK Vítkovice, z.s.) disk 1kg/Dky/F 9 Ostrava - Vítkovice 25.65
15.09.2018 3. kolo soutěže družstev mládeže (SSK Vítkovice, z.s.) kladivo 3kg/Dky/F Ostrava - Vítkovice 37.88
25.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) koule 4kg/Ž/F 6 Šumperk 09.32
25.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) kladivo 4kg/Ž/F Šumperk 32.28
25.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) disk 1kg/Ž/F 7 Šumperk 25.50
30.06.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) disk 1kg/Ž/F 5 Hranice 25.34
30.06.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) kladivo 4kg/Ž/F Hranice 29.67
30.06.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) koule 4kg/Ž/F 8 Hranice 09.07
17.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) kladivo 3kg/Dky/F Ostrava - Vítkovice 38.93
17.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) koule 3kg/Dky/F 9 Ostrava - Vítkovice 10.84
17.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) disk 1kg/Dky/F 6 Ostrava - Vítkovice 26.80
09.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) koule 4kg/Ž/F 12 Hranice 08.18
09.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) kladivo 4kg/Ž/F Hranice 31.64
09.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) disk 1kg/Ž/F 10 Hranice 24.87
26.05.2018 2. kolo soutěže družstev mládeže /dorost a junioři/ (TJ Lokomotiva Břeclav) kladivo 3kg/Dky Břeclav 41.08
26.05.2018 2. kolo soutěže družstev mládeže /dorost a junioři/ (TJ Lokomotiva Břeclav) koule 3kg/Dky 9 Břeclav 10.05
26.05.2018 2. kolo soutěže družstev mládeže /dorost a junioři/ (TJ Lokomotiva Břeclav) disk 1kg/Dky 6 Břeclav 25.45
19.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (Atletický klub Olomouc z.s. ) kladivo 4kg/Ž Olomouc 31.69
19.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (Atletický klub Olomouc z.s. ) disk 1kg/Ž 6 Olomouc 25.50
19.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (Atletický klub Olomouc z.s. ) koule 4kg/Ž 7 Olomouc 09.09
05.05.2018 1. kolo MMaS družstev dorostu a juniorů (AK Olomouc) kladivo 3kg/Dky Olomouc 38.12
05.05.2018 1. kolo MMaS družstev dorostu a juniorů (AK Olomouc) disk 1kg/Dky 11 Olomouc 22.49
05.05.2018 1. kolo MMaS družstev dorostu a juniorů (AK Olomouc) koule 3kg/Dky 14 Olomouc 09.99
26.04.2018 Ščudlův memoriál (TJ Šumperk) koule 3kg/Ž/F Šumperk 10.76
03.02.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) koule 3kg/Dky/F 17 Ostrava 08.83
27.01.2018 Přebor Olomouckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletický klub Olomouc z.s.) koule 3kg/Dky Olomouc 11.17
13.01.2018 Zahajovací závody – dorostu, juniorů a dospělých (Atletický klub Olomouc z.s.) koule 3kg/Dky Olomouc 11.34