Karta atleta

Export do excelu
  • Vendula Divišová
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: TJ Šumperk, z.s.
  • Trenér: Konupčík Petr
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.05 h Olomouc 12.12.2014
60 m 08.94 Šumperk 07.05.2015
300 m 59.57 Šumperk 08.10.2014
600 m 2:17.70 Šumperk 24.09.2014
600 m 2:27.50 h Šumperk 22.09.2015
800 m 3:24.70 Šumperk 21.09.2016
60 m překážek (0.76/7.70) 12.04 Olomouc 28.05.2014
skok vysoký 1.25 h Šumperk 22.09.2015
skok vysoký 1.34 Šumperk 21.09.2016
skok daleký 3.68 Přerov 24.06.2014
skok daleký 3.83 h Olomouc 20.03.2015
vrh koulí 2kg 09.39 Prostějov 16.09.2015
vrh koulí 2kg 10.29 h Olomouc 11.12.2015
vrh koulí 3kg 11.34 h Olomouc 13.01.2018
vrh koulí 3kg 11.17 Šumperk 14.05.2019
vrh koulí 4kg 10.22 Šumperk 01.06.2020
hod diskem 0,75kg 29.60 Šumperk 21.06.2016
hod diskem 1kg 30.43 Olomouc 27.06.2020
hod kladivem 3kg 47.80 Olomouc 25.05.2019
hod kladivem 4kg 41.30 Šumperk 22.06.2019
hod oštěpem 500g 21.80 Olomouc 24.08.2016
hod kriketovým míčkem 32.10 h Šumperk 22.09.2015
hod kriketovým míčkem 28.40 Šumperk 14.10.2015
pohár rozhlasu 1342 Šumperk 11.05.2017
středoškolský pohár 1060 Šumperk 18.09.2019
pětiboj 1542 Šumperk 14.10.2015
čtyřboj 1724 Šumperk 21.09.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
vrh koulí 3kg 11.34 h Olomouc 13.01.2018
vrh koulí 3kg 10.84 Ostrava - Vítkovice 17.06.2018
vrh koulí 4kg 09.32 Šumperk 25.08.2018
hod diskem 1kg 26.80 Ostrava - Vítkovice 17.06.2018
hod kladivem 3kg 41.08 Břeclav 26.05.2018
hod kladivem 4kg 32.28 Šumperk 25.08.2018
středoškolský pohár 0567 Stadion TJ Šumperk 19.09.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
29.09.2018 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen na Moravě a ve Slezsku (SK Hranice, z.s.) hod kladivem 4kg/Ž 9 Hranice 30.58
29.09.2018 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen na Moravě a ve Slezsku (SK Hranice, z.s.) hod diskem 1kg/Ž 10 Hranice 25.25
29.09.2018 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen na Moravě a ve Slezsku (SK Hranice, z.s.) vrh koulí 4kg/Ž 17 Hranice 08.53
19.09.2018 Okresní kolo SAP - Šumperk + Olomouc (Tomáš Vykydal, Tom.Vykydal@seznam.cz, 777582996) středoškolský pohár/Dky 35 Stadion TJ Šumperk 0567
19.09.2018 Okresní kolo SAP - Šumperk + Olomouc (Tomáš Vykydal, Tom.Vykydal@seznam.cz, 777582996) vrh koulí 3kg/Dky Stadion TJ Šumperk 10.58
15.09.2018 3. kolo soutěže družstev mládeže (SSK Vítkovice, z.s.) vrh koulí 3kg/Dky/F 9 Ostrava - Vítkovice 09.94
15.09.2018 3. kolo soutěže družstev mládeže (SSK Vítkovice, z.s.) hod diskem 1kg/Dky/F 9 Ostrava - Vítkovice 25.65
15.09.2018 3. kolo soutěže družstev mládeže (SSK Vítkovice, z.s.) hod kladivem 3kg/Dky/F Ostrava - Vítkovice 37.88
25.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) vrh koulí 4kg/Ž/F 6 Šumperk 09.32
25.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) hod kladivem 4kg/Ž/F Šumperk 32.28
25.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) hod diskem 1kg/Ž/F 7 Šumperk 25.50
30.06.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) hod diskem 1kg/Ž/F 5 Hranice 25.34
30.06.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) hod kladivem 4kg/Ž/F Hranice 29.67
30.06.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) vrh koulí 4kg/Ž/F 8 Hranice 09.07
17.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) hod kladivem 3kg/Dky/F Ostrava - Vítkovice 38.93
17.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) vrh koulí 3kg/Dky/F 9 Ostrava - Vítkovice 10.84
17.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) hod diskem 1kg/Dky/F 6 Ostrava - Vítkovice 26.80
09.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) vrh koulí 4kg/Ž/F 12 Hranice 08.18
09.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) hod kladivem 4kg/Ž/F Hranice 31.64
09.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) hod diskem 1kg/Ž/F 10 Hranice 24.87
26.05.2018 2. kolo soutěže družstev mládeže /dorost a junioři/ (TJ Lokomotiva Břeclav) hod kladivem 3kg/Dky Břeclav 41.08
26.05.2018 2. kolo soutěže družstev mládeže /dorost a junioři/ (TJ Lokomotiva Břeclav) vrh koulí 3kg/Dky 9 Břeclav 10.05
26.05.2018 2. kolo soutěže družstev mládeže /dorost a junioři/ (TJ Lokomotiva Břeclav) hod diskem 1kg/Dky 6 Břeclav 25.45
19.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (Atletický klub Olomouc z.s. ) hod kladivem 4kg/Ž Olomouc 31.69
19.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (Atletický klub Olomouc z.s. ) hod diskem 1kg/Ž 6 Olomouc 25.50
19.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (Atletický klub Olomouc z.s. ) vrh koulí 4kg/Ž 7 Olomouc 09.09
05.05.2018 1. kolo MMaS družstev dorostu a juniorů (AK Olomouc) hod kladivem 3kg/Dky Olomouc 38.12
05.05.2018 1. kolo MMaS družstev dorostu a juniorů (AK Olomouc) hod diskem 1kg/Dky 11 Olomouc 22.49
05.05.2018 1. kolo MMaS družstev dorostu a juniorů (AK Olomouc) vrh koulí 3kg/Dky 14 Olomouc 09.99
26.04.2018 Ščudlův memoriál (TJ Šumperk) vrh koulí 3kg/Ž/F Šumperk 10.76
03.02.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) vrh koulí 3kg/Dky/F 17 Ostrava 08.83
27.01.2018 Přebor Olomouckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletický klub Olomouc z.s.) vrh koulí 3kg/Dky Olomouc 11.17
13.01.2018 Zahajovací závody – dorostu, juniorů a dospělých (Atletický klub Olomouc z.s.) vrh koulí 3kg/Dky Olomouc 11.34